21.6.2024 | Svátek má Alois


Diskuse k článku

BDS: Fanatická protiizraelská nenávist

Jsou oba špičkové cyklistické podniky Evropy z hlediska zajištění bezpečnosti ohroženy? Při pohledu na web hnutí BDS se toho dojmu sotva zbavíme.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Stejskal 11.4.2024 21:53

PRO P. J. ČERNÉHO---Kdyby v době Vaší nepřítomnosti gangsterští teroristé, zvířata v lidské podobě, přepadli váš rodinný dům, Vaši matku bez léků, které užívá, odvlekli do sousední země spolu s jednou z Vašich dcer a v zajetí dceru pohlavně zneužívali, kdyby znásilnili a zavraždili Vaši manželku, kdyby znásilnili Vaši druhou dceru a pak jí zaživa uřízli ňadro a rozstříleli intimní partie než ji zavraždili, kdyby miminko Vaší třetí dcery před jejíma očima zaživa upálili a kdyby při odchodu váš příbytek vykradli a zapálili, jsem si jist, že byste nás ušetřil lží o tom, že Izrael provádí v Pásmu Gazy genocidu a podobných protiizraelských nenávistných řečí. Jediná genocida, která se v oblasti stala, byla spáchána muslimskými Araby, obyvateli Pásma Gazy, v jižním Izraeli dne 7. října 2023. Jejím cílem a obětí byli Izraelci.

K. Křivan 11.4.2024 22:37

Pane Stejskale,

mít klobouk tak ho smeknu. Pouze s jedním nesouhlasím: "zvířata v lidské podobě". Žádné zvíře se nechová tak hnusně, tak sprostě zle jako hamasáci ! Já mám pro ně jiný výraz. SS - Satanovy sra ky. Asi ani to nevystihuje co tyhle kreatury jsou.

Odpověď J.Černému jste napsal brilantně. Asi jsem ji neměl číst, budu mít problém usnout, a mám strach ze snů, které mohou přijít. Ale co je to proti skutečnému zážitku všech terorem potrefených Israelců. Obětí a jejich příbuzných. K tomu všemu ještě jásání arabských samic a jejich parchantů v televizích světa.

Dobrou noc pane Stejskale a díky že sem píšete.

P. Diviš 11.4.2024 22:48

Komoušům nikdy nevadilo, když se takové věci dějí jiným.

J. Černý 11.4.2024 23:50

Jako třeba ve Volyni, že ?

J. Černý 11.4.2024 23:57

Takže když za jednoho zabitého Žida popravíte 30 Palestinců hlavně děti ten,tak to není genocida, tak co to je?