27.2.2024 | Svátek má Alexandr


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Frank 11.9.2008 13:33

Re: A přitom by....

Věřím, je jej to všechno napadlo. Není asi tak blbý. On jde jenom s většinovým proudem.

Hudec 11.9.2008 13:40

Re: A přitom by....

S prominutím, Honzo, no a co ... i kdyby byla pravda to, co tu vymýšlíš o americké vojenské základně na hranicích Ruska. Jenom americké vojenské základny v Německu zabránily tomu, aby armády Varšavské smlouvy nepřepadly a neanektovaly celou Evropu. A tyto informace jsou, narozdíl od spekulací o základně v Gruzii, skutečné - odhalené z archívů Varšavské smlouvy.

Honza 11.9.2008 14:20

Re: Re: A přitom by....

Hudče,ano,ale píše se rok 2008 a role se vyměnily

Kolombo 11.9.2008 14:49

Re: Re: Re: A přitom by....

Nepovídejte! V čem? Pořád ještě rusofilové neprchají do Ruska, aby tam nalezli své stěstí. A Američané nebudují kolem své "sféry vlivu" bariéru z ostnatého drátu, aby jim zabránili odejít za voláním srdce...

guerrier 11.9.2008 16:12

Re: Re: Re: Re: A přitom by....

R^R^R^

Mard 11.9.2008 16:55

Re: Re: Re: A přitom by....

Role se vyměnily?!? Božínku, vy jste jak houpací kůň. Rusko je stejný aresivní šmejd, jako dřív, jen si přemaloval trochu kabát.

Janka 11.9.2008 12:30

Mám video z Osetského hlavného mesta

http://www.youtube.com/watch?v=ksZe-IFMc7c

mackie 11.9.2008 10:46

Nebojte se, Rusko sem už tanky nepošle

stačí pár vlivových agentur napojených na ty správné politiky zleva i zprava (více blbců je ale jak známo nalevo), něco hospodářského vlivu a hlavně ty kohoutky na ropovodech a plynovodech. Jako třešničku na dortu zmáknou i našeho prezidenta. Nakonec jim sami (opět) padneme do náruče. Akorát ta americká obsluha u radaru jim nejde pod fousy, samotný radar jim až tak nevadí. Pouze nevím, čemu se teď najednou všichni diví, když v Rusku pořád vládne KGB...

Pozorovatel 11.9.2008 11:53

Re: Nebojte se, Rusko sem už tanky nepošle

Nebojte se ducha mdlého jsou všude bez ohledu na politický či geografický směr. Platí snad jen jedno jediné. "NIKDY NEPOTKÁŠ NEJVĚTŠÍHO PITOMCE"!

Huaskaran 11.9.2008 12:29

Re: Re: Nebojte se, Rusko sem už tanky nepošle

Nerozumím... Na co vlastně reagujete a kde je myšlenka?

tsstss 11.9.2008 13:12

Re: Re: Nebojte se, Rusko sem už tanky nepošle

;-) Dobrý.

brblal 11.9.2008 10:19

pane Hvížďalo,

měl jsem Vás za rozumnějšího a soudnějšího novináře.Bohužel,spletl jsem se.Saakašvili hromadil mrtvoly jak v Abchazii,tak v Jižní Osetii ale to V Á M zřejmě nevadí.Vyjádření Gruzínských delegátů v Radě Evropy,že obě bombardovaná území jsou Gruzínská a proto je mohou bombardovat kdykoliv,to Vám rovněž nevadí.Prožil jsem II.světovou jako dítě /8 leté/ v Plzni a vím,co bombardování obnáší.Svým článkem jste se přiřadil k humanistovi Havlovi,vyznávajícího "humanitární" bombardování.Hanba Vám!!!

_._ 11.9.2008 10:29

Re: pane Hvížďalo,

R^

pbla4024 11.9.2008 10:47

Re: pane Hvížďalo,

Můžete přesně citovat zmíněné gruzínské představitele? Dost pochybuji že by pronesli to co jim vkládáte do úst.

karelsmíchov 11.9.2008 11:06

Re: pane Hvížďalo,

brbal : Buď tak laskav a  vysvětli nám co si více pamatujeme  proč jste v Plzni  postavily

pomník S T A L I N A   NAZDAR!>->-

krmič 11.9.2008 12:17

Re: Re: pane Hvížďalo,

Jenom v Plzni? V Praze ne?

Kolombo 11.9.2008 14:52

Re: pane Hvížďalo,

Běžte si, idiote, brblat do Moskvy! V Osetii a Abcházii trčí už 15 let ruské "mírové" síly, mají tam základny a podporují tamější separatisty. Jakpak asi Saakašvili vybíjet Osetské mírumilovné občany, když byli léta pod ruskou ochranou?

vita 11.9.2008 15:00

Nu, nedostatečnou ochranou...

Rusové měli v oblasti slabě vyzbrojené mírové síly, které měly společně s gruzínskými a osetskými likvidovat vznikající nepokoje typu "Gruzíni, do zbraně! V dolení hospodě nás Osetinci bijou!". Proti gruzínským tankům, letadlům a GRADům neměli šanci ani vojáci ani jejich BVP. Natož civilisté v Cchinvalu.

Proto taky mohli Gruzínci tak dlouho "čistit pole"...

Mard 11.9.2008 17:01

Re: Nu, nedostatečnou ochranou...

Jejda slabě vyzbrojené mírové síly :-) Heheheh ;-D;-D;-D To vám šplouchá na maják pane. Gruzie setřelila SU-37, což je nejnovější stroj co rusové maj. A Rusové jim pomocíé Mig-39 setřelili bezpilotního Predatora. Mig-39 také není úplně muzeální kousek. Jinak tam měli i několik tanků T-90, což je úplné novum. Nevím zda to víte, ale Rusko mělo v separatictické oblasti 1000 po zuby ozbrojených vojáků, přičemž zálohy měly na dosah za tunelem.

Huaskaran 11.9.2008 18:19

Re: Re: Nu, nedostatečnou ochranou...

Kdepak. Na maják mu nešplouchá. Exoti typu Vita, tss tss, Milkom a podobně zde kalí vodu zcela záměrně. Jejich příspěvky, to je snůška proruských blábolů. Zřejmě se jim zdá, že zachraňují čest rodné strany, případně vyvolávají dojem, že co Čech, to idiot, který si nic nepamatuje. V tomhle smyslu by snad o šplouchání jít mohlo.

Lovap 12.9.2008 7:41

Re: Re: Nu, nedostatečnou ochranou...

Prepáčte, ale myslím, že vám to moc nemyslí :-D. Ruské mierové sily tam boli so súhlasom OBSE a OSN a hlavne Gruzínska a mali iba ľahké zbrane. Boli súčasťou trojstrannej dohody medzi Ruskom, Gruzínskom a J. Osetskými predstaviteľmi a  boli zložené z príslušníkov všetkých troch strán. S tými lietadlami to máte aj tak trochu popletené - zostrelili im nejaké Su-24 a 25 ak sa nemýli a nejaký bombardér (Tu-22). Mig 39 ani neexistuje - rozhodne nie v ruskej armáde :-D A Gruzínci nemali ani Predátora, mali bezpilotné Hermesy z Izraela. Pako ... kecáte také blbiny ...

-ferry- 11.9.2008 9:57

Pan Hvížďala se tváří jakoby nevěděl ...

... že ten konflikt začala Gruzie přepadením Osetie.A bombardováním.Samozřejmě humanitním,jak by řekl Havel.Pan Hvížďala se tváří,jakoby nevěděl,že Saakašvili je Američany podporovaný a placený prezident.Kdyby toho nebylo,nikdy by si to nedovolil.Já myslím,že to bylo vyprovokované a úmyslně nastavené na zahájení Olympiády.Pro větší efekt.Jeden výsledek přišel ihned : Polsko souhlasilo s raketami na svém území.Zbožní Poláci jsou taky dost vyčuraní.Do rozthání těla budou hájit ještě nenarozený život,aby naopak šli zabíjet do Iráku za podíl na kořisti.Ta mohla být veliká,jen té ropy co tam je ... Kořist nešla a tak se základnou trucovali.Že povolí bylo jasné snad každému.Saakašvilihi polopirátská akce to jen uspíšila.Ale zamyslete se.Dostanou pár raket,asi deset.Copak to může ohrozit Rusko,pokud by se rozhodlo na Polsko zaútočit...? Jde jen o přítomnost Američanů na polském území.Stejně jako na našem území.i naší vládě jde hlavně o to,aby američtí vojáci v nekontrolovaném počtu (časem) zakotvili u nás. Byla-li ruská vojska u nás,aby druhoplánově chránila komunisty,pak americká vojska tu budou proto,aby chránila ty naše zlodějské kapitalisty.Politiky,podnikatele a jistě i novináře typu Hvížďaly.Je to o to horší,že slavný odstraňovač cizích armád Kocáb je dnes všemi deseti pro to,aby tu ti Amíci byli.Bude jim hrát a zpívat a oni mu zajistí pohodlný život. a tak to má být,soudruzi,že ...VVV

Woe#terim 11.9.2008 12:21

Re: Pan Hvížďala se tváří jakoby nevěděl ...

R^

Pro větší efekt.Jeden výsledek přišel ihned : Polsko souhlasilo s raketami na svém území...Copak to může ohrozit Rusko,pokud by se rozhodlo na Polsko zaútočit...? Jde jen o přítomnost Američanů na polském území... - veď to!

Byla-li ruská vojska u nás, aby druhoplánově chránila komunisty, pak americká vojska tu budou proto, aby chránila ty naše zlodějské kapitalisty. Politiky, podnikatele a jistě i novináře typu Hvížďal  - opäť nič iné len súhlas!

Výborné postrehy. Škoda len, že dlhosiahle články málokto číta!

Huaskaran 11.9.2008 12:32

Re: Re: Pan Hvížďala se tváří jakoby nevěděl ...

No, po pravdě řečeno: nechám se raději chránit americkými, než ruskými vojsky. Pokud se ovšem těm několika Američanům, kteří zde budou působit coby obsluha radaru dá říkat "vojsko"...

JaS 11.9.2008 12:21

Re: Pan Hvížďala se tváří jakoby nevěděl ...

Dobrý, až na to, že ti naši zlodějští kapitalisti jsou bývalí komunisti a Stbáci a tu zlodějinu se naučili právě za toho režimu, co v něm vládli.

Předseda 11.9.2008 12:42

Re: Pan Hvížďala se tváří jakoby nevěděl ...

jakoby nevěděl,že Saakašvili je Američany podporovaný a placený prezident.

Vy toho ale nějak víte... aneb "říká se to", co? ;-P

Kenavp 11.9.2008 13:13

Re: Pan Hvížďala se tváří jakoby nevěděl ...

Mag/ore. Omlouvám se (ne tobě) ale na takové blitky snad ani nejde reagovat a když tak takto.

V.Novák 11.9.2008 9:41

Rusko vypovědělo kooperaci? A kde a ským, pěkně prosím?

S NATO, které ač bylo informováno o blížícím se gruzínském útoku (a prý Saakašviliho odrazovalo) - neinformovalo svého spojence o hrozícím nebezpečí? S tím NATO, které Rusko okamžitě po začátku gruzínské agrese, žádalo o mimořádné zasedání NATO-Rusko a NATO odmítlo žádost spojence, ale zato uskutečnilo sezení s Gruzií?

K čemu je takový "spojenec"? Ani na ty dvě věci ne...

Nebo s kým mělo Rusko vypovědět kooperaci? Civilní jadernou dohodu vypověděl Bush - a šlápl do shitu, ja by pravil náš premiér, protože USA ji potřebují víc. S EU? Vypovědělo snad nějaké dohody? Jaké? Přestal téct plyn nebo ropa? Přestalo odebírat evropská auta? Přestaly práce na NordStreamu? Přestalo Rusko vypouštět evropské družice?

Tak jakou kooperaci Rusko vypovědělo?

-- 11.9.2008 12:38

Re: Rusko vypovědělo kooperaci? A kde a ským, pěkně prosím?

varovalo-li by NATO spojence, kteremu hrozilo nebezpeci, pak by to rozhodne nebylo Rusko, nebot tomu je po tom h...., ale J. Osetii, ta ale asi neni spojenec.... Kde je problem ?

vita 11.9.2008 13:13

Re: Re: Rusko vypovědělo kooperaci? A kde a ským, pěkně prosím?

Vy o situaci na Kavkaze moc nevíte, že? Inu, čím prázdnější sud...

V Jižní Osetii jsou od 92. roku rozmístěni ruští vojáci jako součást trojstranných mírových sil Smíšené kontrolní komise, jež byla ustavena na žádost Gruzie o zprostředkování příměří. Dagomyská dohoda je schválena OBSE a OBSE její dodržování taky hlídá. Nebo má hlídat...

Takže opravdu neměli být varováni ruští vojáci, kteří jsou na místě na základě mezinárodních dohod? Slabě ozbrojení mírotvorci, určení k potlačování rvaček typu "Osetinci vyhodili Gruzína z hospody, Gruzíni, pojďme jim to vrátit!", jejichž pár BVP nemělo proti gruzínským tankům šanci...

Přeneseno jinam - kdyby se Rusko dovědělo, že KLDR hodlá napadnout demilitarizovanou zónu - nemělo by varovat Američany? Já myslím, že ano. Vy zřejmě ne. A USA by samozřejmě velmi protestovaly, kdyby to Rusko neudělalo. ONI ale přece ničím vázáni nejsou...

No, já si spojenectví představuji jinak. A Rusové asi taky.