11.4.2021 | Svátek má Izabela


ZÁBAVA: Křížením národů vzniknou bastardi

25.4.2007

Společnost odsuzuje některé naše veřejné činitele za jejich úmyslné či neúmyslné xenofobní výroky. Nemohou za to, xenofobie je nejen v nich, ale v každém z nás. Zakódovala ji do našich mozků vyšší moc, kterou je pro jednoho příroda, pro druhého Bůh, pro třetího Alláh či Manitou.

A vyšší moc dobře věděla, proč to dělá! Aby různé národy a různá náboženství držela od sebe. Tvůrci všech těch spojených států, unií a mezinárodních společenství nikdy nepřiznají, že promíchávání obyvatel na zeměkouli je proti přírodě, proti vyšší moci.

Jsem pro rovnost všech národů, ras a náboženství, ale nesmí se spolu mísit. Přísně se tají různí bastardi a zrůdy, které například vznikají v mnohonárodnostních Spojených státech.

Můj kamarád z restaurace byl v americké Louisianě a v nějakém izolovaném zdravotnickém zařízení viděl na vlastní oči černocha, který měl bílou hlavu a žluté nohy! A také bělocha, který měl přes oko velký černý flek jak gramofonový psík! A jiný můj kamarád viděl v Austrálii vyšisovaného albína, který měl šikmé oči a nohy s černými fleky jako dalmatinec!

Křížením různých etnik vznikají také podivní jedinci, kteří na pohled vypadají normálně, ale zmatená a rozpolcená je jejich duše. Taková individua s rozporuplnými a nesourodými vlastnostmi jsou nepředvídatelná a nevypočitatelná. Znám například jednoho profesora kandidáta věd – nebudu prozrazovat jaké národnosti je jeho otec a jaké matka –, který sice vyučuje na několika vysokých školách a je čestným doktorem asi na deseti věhlasných světových univerzitách – ale krade slepice.

A nebo co si máme myslit o jednom z amerických prezidentů, který měl východoevropskou krev a který usnul jedině v díře vyhrabané v zemi! Pohyboval se jen v honosné společnosti, jedl na stříbře, chodil jen po kobercích, ale na noc si musel jít lehnout do zemljanky vykopané za Bílým domem.

A můj kamarád biskup mi vyprávěl o jednom míšenci, který působil jako katolický misionář v Jihoafrické republice. Celý život pomáhal lidem, založil desítky charitativních organizací a nadací, dá se říci, že zasvětil život boji proti hladu na africkém kontinentu, ale měl nejradši lidské maso! Nemohl za to on, ale geny nějakého pradědečka.

A rozpolcená individua s totálním zmatkem v duši plodí také křížení lidí různého náboženství! Mám kamaráda mohamedána, který skoro nonstop klečí na koberečku a modlí se k Alláhovi, a přitom je fanatický husita!

Když se zamyslím nad vznikající Evropskou unií s bojovnými Turky, mírumilovnými Švýcary, velkorysými Slováky, lakomými Holanďany, poctivými Němci a kleptomanskými Čechy, dovedu si představit, jak bude za dvě stě let vypadat typický Evropan! Dovedu si živě představit, co to bude za pako!

Deník, 6.4.2007Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.