14.4.2024 | Svátek má Vincenc


FAKE NEWS: Aktuality - na mou duši!

28.2.2024

Agentura Pravda vyděsí proslulá nejlepšími fake news na světě (ano, tohle je jedna z nich) přináší pravdu o aktuálním dění.

- Boris Navalnyj opravdu zemřel přirozenou smrtí. Což není úmrtí Putinova odpůrce něco naprosto přirozeného?

- Chystá se zpřísnění podmínek odkladu školní docházky. Plastičtí chirurgové začínají nabízet objemné implantáty pod vlasovou pokožku hlavy a jako alternativu či pojistku i posunutí ušních boltců níže směrem ke krku. Dítě pak neprojde nejjednodušším a nejmarkantnějším testem školní zralosti - filipínskou mírou (dítě má přes temeno hlavy dosáhnout jednou rukou na protější ucho).

- Nezvykle mnoho mírně pohasínajících hvězdiček populární hudby si údajně pořídilo pytlík s moukou a čeká na nejbližší televizní přenos, ve kterém se budou moci objevit. Zpěvák Bendig prý nad tím jen krčí rameny.

- Umělá inteligence bude bojovat proti přenocování bezdomovců na lavičkách. Jakmile souvislé zatížení lavičky potrvá déle než dvě hodiny, sedadlo se zničeho nic sklopí. Experti se však obávají (oprávněně), že přirozená inteligence bezdomovců si s masovým vylepšením laviček za miliardy hravě poradí například vhodně seříznutou paletou.

-Spor na pražském magistrátu o inteligentní čekárny MHD. Všichni se shodují na tom, že by čekárny vybavené kamerami a umělou inteligenci měly nabízet cílenou reklamu podle toho, kdo se v nich právě nachází. Jedna skupina radních ovšem navrhuje promítat tu reklamu, kterou by si přítomní cestující přáli, zatímco radikálnější křídlo tvrdí, že čekárny mají nabízet tu reklamu, kterou by čekající podle radních měli vidět.O. Roldan Dada. 23:13 4.3.2024
K. Křivan Co je to za blbost ? 14:30 28.2.2024
R. Langer 5:52 28.2.2024