15.4.2024 | Svátek má Anastázie


AGENTURA PRAVDA VYDĚSÍ: Nová várka fejků

2.2.2023

Agentura Pravda vyděsí nepolevuje v tvorbě zaručeně původních fake news a opět předkládá světu svá zjištění. Víme o všem, co se v dohledné době tajně chystá.

Němečtí Zelení spolu s americkými Demokraty navrhují, aby se veškeré zbraně NATO začaly posuzovat podle uhlíkové stopy, kterou zanechávají. Ve hře je úplný přechod tanků Abrams a Leopard na elektropohon, znovuzavedení vzducholodí jakožto náhrady vrtulníků a bombardérů, stejně jako používání bezemisních výbušnin v nábojích do všech ručních i těžkých zbraní. Nábojnice i střely musí být netoxické a biologicky rozložitelné. Greta T. už vyzvala obě strany konfliktu na Ukrajině k pozastavení bojů a zachování statu-quo do doby, než v NATO dojde k přezbrojení. Zdá se, že ruský prezident je touto výzvou nadšen. Firmy vyvíjející účinnější kuše a palcáty větří velké zisky.

Matrikáři sestavují seznamy vhodných jmen s ohledem na potenciální transgender jedince. „Nikdy nevíte, co jste zplodili, rozhodně krátce po porodu ne,“ varují. Proto jsou při výběru jména pro novorozence vhodná jména snadno během života zaměnitelná, jako Jan - Jana, Petr - Petra, Ivo - Iva. Ale co s takovou Helenou, Editou, Evou nebo s Čestmírem, Luďkem či Zbyškem? Myslete na budoucnost svých dětí!

EU chystá zavést systém dotací pro všechny, kteří dosud o žádnou dotaci na něco nemohli požádat. Tito lidé a firmy jsou očividně diskriminováni, proto si budou moci požádat o dotaci na cokoli. Poradenský systém pro ty, kdo ještě nemají s dotacemi žádnou zkušenost, se má spustit již brzy a jednotlivé země na jeho spuštění obdrží z EU dotaci.

Vejmysly dodal server Paleta názorů a ptákovin