16.6.2024 | Svátek má Zbyněk


ÚVAHA: Zlo tryská z kříže

26.4.2022

Ani během velikonoc, onoho důležitého svátku pro komunitu bibloidních ježíšistů, se Vladimír Putin a jeho sekretář pro věci náboženské patriarcha Kirill nerozhodli udělat mírovou pauzu v dle jeho slov metafyzickému boji světla proti konzumu, gaypride a dekadentnímu západu na Ukrajině, tedy v bezdůvodné okupaci suverénního státu a plánované likvidaci jeho obyvatel, jak dodám zase já.

Jak symbolicky vedle toho působí Čečenci v totálně rozbombardovaném přístavním městě Mariupol, kteří ve stejném období za výkřiků Allahu Akbar, tedy Bůh je nejmocnější (ten biblický, samozřejmě), prohlašují, že město je dobyto, a jak cynicky vypadá Putin se zapálenou svíčkou na mši v moskevské katedrále Krista spasitele v momentě, kdy na domy a civilní objekty na Ukrajině padají ruské rakety a bomby, si udělá každý obrázek sám, řekl bych.

Ale zpět k názvu textu. Co je to za náboženství, které slovy svého patriarchy posvěcuje likvidaci údajně stejného národa a lidí úplně stejné víry? To snad již neexistovalo žádné jiné řešení, než vojensky napadnout a okupovat sousední zemi, jež navíc Rusko nijak neohrožovala a jejíž armáda nepřekročila ruské hranice?

Co je to za zvrácenou víru?

Vždyť celá ta hrozba islámského terorismu v Evropě, s níž se straší a hrozí na všechny strany, je vedle tohoto ruského křesťanského barbarství na Ukrajině takřka bezvýznamná, ostatně dvě největší válečné katastrofy v historii lidstva vznikly také v křesťanském prostředí. Mojžíšovci a mohamedáni, kteří tvrdí, že Ježíš byl vlastně falešným Božím prorokem, se vlastně nakonec ani nemýlí, jak to tak vypadá. Jinak si to všechno nedokáži vysvětlit. Není nakonec to ZLO nějak zakódované v samé podstatě křesťanství? Ptám se, odpovědi nenalézaje.

Doufám jen, že nejsme svědky události, která se rozroste v globálně apokalyptický Ragnarök, bájnou bitvu Bohů ze severské mytologie a ke zkáze starého světa a zrození světa nového.

Převzato z blogu autora s jeho souhlasem