21.2.2024 | Svátek má Lenka


SÝR ZDARMA: Test oddanosti evropským hodnotám

4.12.2023

Díky svému nezměrnému úsilí máme v rukou text nového testu, který budou muset urychleně složit všichni zaměstnanci evropských struktur.

ironie

Test se sestává z deseti výroků, u nichž musí testovaná osoba označit, zda je výrok správný nebo dezinformačně závadný. Zaměstanci mohou test provést online přes bankovní identitu. Tady je celý text:

(1) Dezinformační konspirátoři jsou schopni významně ovlivnit, co si lidé myslí a koho volí, zatímco média s nekonečnými dotacemi, celostátním pokrytím a cenzurní podporou sociálních sítí to nedokáží.

(2) Vyspělé civilizace minulosti a významní autoři osvícenství, na jejichž myšlenkách stojí současná západní civilizace, se vyznačovali zavilým bojem proti odlišným názorům a podporou drakonických opatření na jejich eliminaci.

(3) Import lidí, kteří západní civilizaci až na její sociální dávky z duše nenávidí, společnost obohatí.

(4) Jediný důvod, proč může občan kritizovat ekonomický úpadek Evropy a smrt lidí v zákopech, jež sice nezná, ale nějak cítí, že by nemuseli umírat, tak jediný logický důvod je ten, že to je zaprodanec nebo nevzdělanec.

(5) Farmaceutické firmy radši stáhnou nějaký preparát z trhu při sebemenší pochybnosti o jeho účinnosti nebo vedlejších následcích, než aby vydělaly miliardy dolarů na jeho násilné distribuci.

(6) Podávání vysokých dávek hormonálních přípravků, které nebyly nikdy klinicky testovány, nezletilým dětem nemůže mít žádný vliv na jejich psychický vývoj a je vyloučeno, aby ovlivnilo jejich fyzické zdraví v budoucnosti.

(7) Mnohaleté rozdávání peněz lidem, kteří nechtějí pracovat a jejichž situaci to nezlepšilo, není důkazem, že to nebude fungovat, když se budou peníze rozdávat další desítky let.

(8) Každý problém lze vyřešit regulací. Žádnou regulaci nelze obejít, jejich zavádění a vymáhání nic nestojí a studium historie dokazuje, že regulovaná ekonomika roste nejrychleji.

(9) Každý problém lze vyřešit tištěním peněz nebo dotacemi nebo obojím.

(10) S Evropskou unií na věčné časy.

Vyhodnocení testu:
10 správných odpovědí
Vynikající: Možnost vyplnit k platu až pět cesťáků za týden.
7 - 9 správných odpovědí
Průměrné: Už žádné cesťáky.
4 - 6 správných odpovědí
Nevyhovující: Povinně tři měsíce VUML, tedy večerní univerzity moderního liberalismu se závěčnými testy.
1 - 3 správné odpovědi
Raus: Alespoň jeden rok povinnost daně odvádět místo jejich dosavadního čerpání.

0 správných odpovědí

Tady je text bohužel nečitelný. Za pomoci nejmodernějších technologií se redaktorům podařilo zjistit, že text obsahuje buď výraz gulag, nebo guľa.
Důležitá poznámka pro hodnotitele testu
Správná odpověď na otázku číslo 10 maže 5 nesprávných odpovědí.

Poskytl server Sýr zdarmaP. Brich 12:19 4.12.2023
P. Diviš Body 4,5,6 to poněkud devalvují. 11:22 4.12.2023