21.2.2024 | Svátek má Lenka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Pavel 4.8.2010 6:56

To zde mají Mašínovi "obhájce"!

Lukešová, která se zde v jiné diskuzi /Vstanou (skoro)noví bojovníci, neděle 1. tm. odpoledne/ zcela nedemokraticky spolčuje s evidentní nekorektní udavačkou nejpokleslejšího nesnášenlivého a nečestného bolševického typu, zde adoruje za bratry Mašíny, avšak sama zbaběle zaleze jako krysa, když je vyzvána k vyjádření!

J. Kejkrt 4.8.2010 7:46

Re: zrovna vy budete někoho tady hodnotit.

Od vás to sedí, kryso udavačská!

V. Pavel 4.8.2010 7:49

Re: zrovna vy budete někoho tady hodnotit.

Kejkrte - ty mne nemůžeš urazit! :-)

J. Kejkrt 4.8.2010 7:57

Re: zrovna vy budete někoho tady hodnotit.

Samozřejmě, že ne. Pravdou to ani nelze

V. Pavel 4.8.2010 8:04

Jste agresivní primitiv, Kejkrte!

Kejkrte - jste mešuge! Vybanovali vás za primitivní pokleslé zhovadilosti, např. o mých varlatech a podobné "perly", kterými jste zde intelektuálně "zdobil" diskuze. Ani jednou jsem na vaše pitominy redakci neupozorňoval. Jiná věc je, že je povinností charakterního účastníka upozornit redakci, když magor Slanina zde opakovaně napadá naprosto nezúčastněného občana, který kvůli tomu může na redakci oprávněně podat trestní oznámení. Že vy vůbec nevíte, co to charakterní jednání je, mne nepřekvapuje!

J. Kejkrt 4.8.2010 8:20

Re: Jste agresivní primitiv, Kejkrte!

Pokud jsem psal o některém vašem orgánu, tak jedině a pouze tak, že jsem kopíroval vaše vlastní dřívější příspěvky, anonyme xxx (IDOLE, pájo, V.Pavle).

Jestli si myslíte, že ostatní jsou udavači bezcharakterní, zatímco vy jste udavač charakterní, klidně setrvejte u té brilantní dedukce.

V. Pavel 4.8.2010 8:34

Re: Jste agresivní primitiv, Kejkrte!

Kejkrte - už jsem vám to před chvílí napsal i v diskuzi "vedle". Pokračování s vámi je již pod mou úroveň. Zkuste mne zase někdy oslovit, až budete v lepší formě. Nepřehlížím vás trvale. Pouze, když nedáte jinak. Mějte příjemný den!

I. Hil 2.8.2010 21:14

Nějak se ze seznamu mrtvých vytratil

ten naprosto nevinný náhodný kolemjdoucí (jedoucí na kole?), kterého Mašínové zabili protože je viděl.

J. Štrobl 2.8.2010 18:35

Komunisté byli zločinecká organizace

Tím, že komunisté začali vraždit fakticky již od roku 1945 se dostali mimo zákon. A jakákoliv akce proti nim byla akcí občanského odporu, která je naprosto legitimní. Na tom žádné rudé plačky nic dnes ani zítra nezmění.

R. John 2.8.2010 20:47

Re: Komunisté byli zločinecká organizace

Ano, je to tak paneŠtroble , ale že rudoši tedy pláčou, co ? A jak se snaží maskovat, prý jim jde o humánost, jim  !!... vrahům a zlodějům, kteří mají na svědomí 60 let rudého  teroru. Svého milicionářského pohunka se zastávají, ale ani jednou se nezastanou nějaké jejich oběti. Jsou pořád stejný, nic se nezměnili.   .

H. Lukešová 2.8.2010 17:36

Je smutné,

že je mezi námi Čechy tolik zastánců bolševických zrůd. Ti "lidé" byli esembáci. Nikdo je nenutil do této organizace vstupovat. Ve straně musel být každý, ale u Milic nebo SNB ne. Tam chodili bolševické zrůdy. Vražda na tyrana není zločinem. Mašíni měli právo utéct na Západ a zachránit si život. Vždyť bolševici jejich matku utýrali k smrti, to se vám líbí, zastánci bolševických vrahů?

H. Lukešová 2.8.2010 17:43

Re: Vyjádření bratrů Mašínových

Když jsme odešli, bylo našim úmyslem vrátit se do svobodného a demokratického Československa. To dnes neexistuje, a to nejen díky panu Havlovi a dnešnímu prezidentovi Klausovi, ale i díky dalším politikům, kteří byli do svych funkcí komunisty dosazeni a tito za to bohatě odměněni.My jsem však proti komunistům bojovali.Co jiného se "změnilo"? Komunistická strana dále existuje i jako parlamentní strana.Právní řád je stále ten, který byl přejat od komunistů. Jak jinak by totiž mohly být rozkradené majetky uchráněny pro ty,kteří je rozkradli a nastolili novou politickou generaci. Nemůžeme přece trestat ty (nejsme jako oni), kteří spáchali zločiny proti svým spoluobčanům i zločiny proti svým spoluobčanům tresty stále existují a byli jimi postiženi hlavně ti lidé,kteří skutečně a aktivně něco proti komunistickému režimu dělali. Ostatní jsou pouze ubohé oběti.Vetchý pokus udělat přeci jen nějakou změnu, vyvrcholil přijetím zákona č. 198/1993 Sb.,který neřeší skutečný odboj a který nechává čestné nositele zbytkových trestů v legálním limbu,Hučín, Milan Paumer, ostudně vynášen policií ze soudní soudní síně! Další pokusy uzákonit Třetí odboj a zrušit komunistickou stranu očekávaně ztroskotaly. Češi mají demokracii, mohou volit (to však dělá také Hamas), mohou si koupit BMW a mohou jezdit na Bahamy. Demokracie však není pouze možnost koupit si BMW a cestovat. Zapomínají, že skutečná demokracie je "state of mind" - stav mysli a že svoboda není zadarmo.

Rozloučení s Milanem je pro mne a pro Radka velice osobní věc.Necítím však potřebu pro demonstrativní akt před veřejností, která o naší rodině, Radkovi, mně osobně a našich pohnutkách a činech do dnes nic neví, nebo ví pouze velice málo. S Milanem jsem se rozloučil po prve v noci 16. října 1953 v obklíčení v lese u Waldova. On to přežil! Novák, Vašek Švéda a Zbyněk Janata byli popraveni našimi bývalými spoluobčany a kdy naše matka zemřela ve vězení, jsem se dozvěděl až po letech. Na jejich pohřby jsem také přijet nemohl.

H. Lukešová 2.8.2010 17:45

Re: Vyjádření bratrů Mašínových

Pozván jsem nebyl. Mrtvé tělo naší matky bylo Dablicich. Kde se nalézají ostatky našeho otce popraveného Němci,nám není známo. Oni všichni zahynuli buď rukou, nebo za přispění (pomoci) svých spoluobčanů, příslušníků českého národa. Nic ve zlem!Změna je možná! Nechť je to závazkem pro ty, kteří se přijdou s Milanem rozloučit a těch, kteří se poučí z dějin. Milan rozumí! Pepík a Radek Mašínovi

V. Pavel 3.8.2010 7:05

Žádost o vyjádření pí. Lukešové k Vyjádření bratrů Mašínových

Pí. Lukešová! S proklamovanou vlastní podporou zde citujete celé Vyjádření Josefa a Ctirada Mašínů o tom, proč k nám nepřicestují na pohřeb svého kamaráda. Ve svém textu mj. připomínají, že demokracie je stav mysli - "state of mind" a nikoliv pouze to povrchní, za co ji mnozí češi často zaměňují. Vy osobně jste  zcela v rozporu s demokracií a s obyčejnou slušností dle selského rozumu, zde v neděli odpoledne plně podpořila typicky komoušské hanebné fízlování a udávání jisté zcela zjevně slaboduché účastnice, která zde uvedla nepodložené nemorální obvinění /bez respektování prezumpce neviny a i kdybych skutečně údajný Idol byl - tak co má být?/, že prý já jsem údajně kdysi někde jinde vystupoval pod nickem Idol a ještě pod jinými nicky jinde a že proto tedy nemám podle ní co dělat zde a že zdejší redakce dělá chybu, když mne zde nechává. Na uvedenou inkviziční bolševickou fantasmagorii jste reagovala nikoliv jejím odmítnutím, nýbrž angažovanou podporou nesmyslného požadavku evidentní fízlačky a udavačky, která kromě fízlování a udávání druhých dokonce sama ani  žádné názory k tématům článků nepředkládá. To je podle ní a patrně i vás, "správné účastnictví" v demokratickém diskuzním fóru? Uskutečnění zcela nedůvodného nedemokratického umlčení účastníka jste označila za nutnost k "zachování demokracie" zde a vyzvala k následování další účastníky. Samozřejmě se ke štvanici na ničím neprovinivšího diskutéra připojili někteří známí nejagresivnější, nejhloupější a nejméně morální zde /označovatel druhých diagnosami psychických poruch a dokonce denunciant občanů, kteří zde ani nevystupují apod./. 

V. Pavel 3.8.2010 7:05

Žádost o vyjádření pí. Lukešové k Vyjádření .... /dokončení/

K dovršení absurdity tohoto prostředí jste myslím dále osobně vy, nebo někdo z tamní party příznivců komoušského umlčování spoluobčanů, ještě dokonce připomněla W. Churchilla a jeho úctyhodnou historickou roli při obraně Británie proti Hitlerovi! ........ Psychicky normální účastník, pomalu aby opravdu nevěděl, zda se smát, či plakat.....

Dotaz: Vážená paní, domníváte se, že bří. Mašínové pokládají za "správně demokratické" jednání, kterého se v netových diskuzích dopouštějí jejich někdejší spoluobčané, kteří se sice dnes označují za "pravičáky" a hlásí k nim, avšak výlučně po bolševicku opětovně pouze fízlují a udavačsky obviňují seriozní spoludiskutéry z imaginárních špatností a vyzývají k jejich umlčení? To je podle vás naplňování odkazu vzpoury proti komunistické totalitě a váš osobní praktický příspěvek za prosazování demokracie podle bří. Mašínů?

M. Matoušek 2.8.2010 18:45

Re: Je smutné,

 Pokladník,kterého uspali chloroformem a pak podřízlinebyl jistě ani SNBák.To byla skutečně poprava bez soudu.Byla ještě brutálnější,než ty komunistické.Přeji Vám podobný osud.Pak možná pochopíte že vražda zůstane vraždou.

B. Brousková 2.8.2010 18:59

Re: Je smutné,

S pokladníkem se jeden z nich začali přetahovat o  pistoli kterou na ně vytáhl a při tom ho zastřelil. Že by ho při tom uspávali chloroformem, jsem ještě neslyšel. O koho máte tu informaci?  Komouši na hranicích stříleli i do dětí. Dokonce ještě po roce 1968 k tomu došlo někde na Slovensku na celnici.

F. Doušek 2.8.2010 20:26

Re: Je smutné,

byl to milicionář. Někteří byli ještě horší než SNB.

J. Franke 2.8.2010 15:02

Vražda účetního

je vraždou stále. Bylo to pouhé loupežné přepadení člověka, který vezl výplaty a s odbojem to nemělo pranic společného.

http://www.novinky.cz/domaci/135438-syn-zastreleneho-ucetniho-promluvil-masinove-jsou-loupezni-vrazi.html

R. John 2.8.2010 15:25

Kecáte na kvadrát

A jaké že to peníze ten bolševik chránil ? Ty ukradené v 48 a později ? Co? To jste se neptal ? Máte nějak selektované otázky. Nevím co je ten syn pokladníka zač, ale já mít fotra ozbrojeného posluhovače komundírů, držel bych klapačku. je to stejně nechutné, jako když Slánská štěkala, že její starej bolševik byl nezákoně odsouzen, je to ze stejného pytle bolševických nestoudností.

O. Kadlec 2.8.2010 17:26

Re: Kecáte na kvadrát

Jestli tady někdo štěká tak je to ten ubohý John.

Jasně že Mašíni byli loupežní vrazi, to jsou prostě fakta, ale taky to byli stateční kluci, kteří se dali cestou, kterou neměli, protože jim nikdo neporadil nic lepšího. Takovíhle ubožáci, jako je John - a není jich tu málo - jim dělají akorát vostudu.

R. John 2.8.2010 17:59

Re: Kecáte na kvadrát

Klídek sralbotko, ty bys jim poradil tak akorát "cestu" aby plnili socialistický závazek při budování socialismu na 110 %, na rozdíl od tebe sralbotko jsem s Milanem Paumerem prodebatil nejakou tu hodinu, tak si nech to nactiutrhání Mašínů a Paumera od cesty, to jdi plkat na schůzi domovních důvěrníků, tam budeš mezi svými a budeš odměněn třeba diplomem  " Nejlepší Falmrův agitátor".

O. Kadlec 2.8.2010 18:05

Re: Kecáte na kvadrát

:-))

Tak ty jsi s Paumerem debatil! A co s panem okresním hejtmanem - s tím jsi taky debatil?

R. John 2.8.2010 18:22

Re: Kecáte na kvadrát

To víš, ty jsi se k němu nemohl dostat, na stranické schůze nechodil, ale naposledy jsme dali řeč na "Cihelně" , Paumer, Hulík, pí Krejčová, né švadlena trotle, dcera generála Krejčího, pí Žilková, dcera min. nár.obrany a předsedy poslanecké sněmovny v roce 35, to paní Žilkovou stálo 13,5 let bolševických kriminálů,jen tak mimochodem, takže vidíš , že do této společnosti nepatříš, tudíš nemohl jsi s Paumerem podebatit jako já. Ale zase ty debatíš se soudruhy, to má také něco do sebe.  

O. Kadlec 2.8.2010 18:28

Re: Kecáte na kvadrát

Ha - ha! ..pravil Plovací Sval a nerozvinul své myšlenky zevrubněji.

R. John 2.8.2010 18:38

Re: Kecáte na kvadrát

Žádný ha...ha.. pakoni, to jsou fakta, doložitelná fotem, třeba. Ale co ty k nim můžeš říci, nic, jedno velké nic, nicoto.

M. Matoušek 2.8.2010 18:50

Re: Kecáte na kvadrát

Máte podivné myšlénky.Peníze vezl pokladník do podniku aby byly vyplaceny mzdy zaměstnancům.Pokud jste ten ministr vnitra R.John,pak nám pomoz pánbůh.Vraždy budou asi povýšeny a to i ty loupežné na poctivé podnikání.

R. John 2.8.2010 19:04

To máte pravdu,

bolševici vraždy a loupeže povýšili na jejich "revoluční spravedlnost", dávali si navzájem za to  finanční odměny i metály. Nebo snad ne ? Nemám pravdu ?

S. Maršálek 2.8.2010 21:28

Re: Kecáte na kvadrát

Máš to Johne pěkně popletený. Takové typy lidí, jako jsi ty, vystupovali v padesátých létech na podporu udělených trestů údajných nepřátel státu. Podobní v Praze vystoupili na podporu německé okupace. Historie se nedá obelhát změnou názoru. Více jak 99% voličů si cestu zvolilo. Tak trochu pokory, zastydlý bojovníku.

R. John 2.8.2010 22:04

Re: Kecáte na kvadrát

Kecáš z hladu, nebo tě navedl Grebeníček ?