2.3.2024 | Svátek má Anežka


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Když hloupost kvete

Tak zvláště citlivým a celkovým životem vybraným umělcům vadí, že jedním ze sponzorů MFF ve Varech je také Česká zbrojovka z Uherského Hradiště.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Dvořák 7.7.2019 17:26

Ať se někdo zlobí nebo ne, o jejím duševním stavu

hodně vypovídá následující:

"Jako malé dítě studovala dvojjazyčnou školu křesťanského Hnutí víry. V 16 letech se osamostatnila a odešla studovat FAMU do Prahy. O zkušenosti s křesťanským hnutím natočila dokumentární film Ježíš je normální!, který měl premiéru v roce 2008."

Zdroj: Wikipedie

L. Novák 7.7.2019 11:55

Není to jedno? Ať si své sponzory zveřejní...

... a každý si to vyhodnotí podle svého vkusu a názoru. Proč kolem toho vytvářet podobné mediální války? Agrofert dokáže vydolovat ze státního rozpočtu miliardy na dotacích za kdeco... a tak si kupuje "odpustky" podporou mediálně známých akcí. Tenhle druh socialismu a korupce mnoha lidem vyhovuje a ještě si vezmou i koblihu od Babiše zdarma... :-P

V. Čermák 7.7.2019 13:03

Re: Není to jedno? Ať si své sponzory zveřejní...

Agrofert dokáže vydlolovat dotace v souladu s Čs zákony, stejně jako všichni ostatní, kteří umí napsat a zdůvodnit oprávněnost žádosti. Milardy to ovšem nejsou, miliardy platí Agrofert v ĆR na daních. Vypadá to, že bez Babiše byste se ani nevysr.....Toš tak, aktivisto....

L. Novák 7.7.2019 14:18

Re: Není to jedno? Ať si své sponzory zveřejní...

Velký kulový, a ne miliardy na daních... To mě mohlo hned napadnout, že se tady objeví "Babišův komediální dozorce" blb "toš" Čermák 376 a začne plácat nesmysly... :-P

V. Čermák 7.7.2019 19:14

Re: Není to jedno? Ať si své sponzory zveřejní...

Čuníku Nováku, běžte raději zase rýt na hnojiště. Věnujte se sběru bukvic a na Babišovy miliardy se vykašlete. Ale můžete si vydělat svoje. Toš tak,

M. Prokop 7.7.2019 16:33

Re: Není to jedno? Ať si své sponzory zveřejní...

Na daních zamázne 4, na dotacích, z části fixlovaných, vydojí 6.

V. Čermák 7.7.2019 19:21

Re: Není to jedno? Ať si své sponzory zveřejní...

Říká Kapitalista hubou, jinak Čistý příjemce Koblih a Socialistických výdobytků. Mimochodem Dotace se Nedojí ale Udělují v souladu s Čs zákony. Ale až budete mít svoji vládu, můžete dát návrh nového zákona do poslanecké sněmovny, ta vám to odsouhlasí, pak to pošlete do Senátu a až to odsouhlasí senát a podepíše to Prezident, může dojít ke změnám kritérií pro udělování dotací. A Babiš vám do toho jistě nebude mluvit. Teď mě napadlo, že ty Dotační zákony jistě nedělala Babišova vláda, ale některá z vlád předešlých, že?

V. Církva 7.7.2019 10:31

Jenže ono to je všechno jinak!

Zbrojaři z Uherského Brodu samozřejmě nejsou tak vypatlaní jako pražská lumpenkavárna (a to je prokázané viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Inteligen%C4%8Dn%C3%AD_kvocient a https://cs.wikipedia.org/wiki/Diva). Vůbec jim samozřejmě nešlo o to, sponzorovat játra těchto rádoby hereckých ožralců a lehkých děv.

To vážně nikoho nenapdalo, že je to je všechno vypočítané?! Zbrojaři podpořili Nvotnou, Geislerovou a další feťáky o kterých se ví, že budou od večera do rána dělat v Karlovkách bordel. A díky nim teď nemůžou Rusové v Karlovkách spát a odpočívat. To posílí světový mír. Až na to, že pozapomněli že Nvotná je natolik vypatlaná a ožralá už od rána, že do toho začala vrtat. Naštěstí všechno dobře dopadlo:

https://www.expres.cz/mff-karlovy-vary/karlovy-vary-2019-ceska-televize-tajny-vecirek.A190705_181847_dx-vary2016_lare

V. Církva 7.7.2019 9:54

Tak jestli zrovna tyhle divy příště nepřijedou

Je dobré aby zbrojovka zasponzorovala všechna divadla a filmy. Podobně bychom měli požádat o sponzoring Agrofert. Vždyť nemusí dávat miliony, stačí pár tisíc. A kulturu to vyčistí, Začnou se konečně točit pořádné filmy. Za normalizace (jakkoliv nevzpomínám na tehdejší komunismus rád) se točily mnohem lepší filmy bez Nvotné a uchylaček. Ještě Hřebejk je celkem fajn ale od Pelíšků už uběhlo 20 let a asi by měl taky opustit politiku a zapracovat na své práci.

J. Svoboda 7.7.2019 0:08

Rozum

Můj rozum mi říká, že máte pravdu. Když jsem u toho rozumu, nebyl by lepší, než "Colours of Ostrava" název "Barvy Ostravy?! Nestyďme se za češtinu!

P. Klíma 6.7.2019 23:56

Debilní hérečky poplivaly sponzora. Hrát to neumí,

tak to alespoň škodí, ach jo....

F. Navrátil 6.7.2019 18:16

Znalost neomlouvá

Proč vadí sponzor ze Zbrojovky Uh. Brod a nevadí producenti alkoholu a cigaret. Vždyť alkohol a cigarety zabijí násobně více lidí než technicky prvotřídní zbraně z úspěšné firmy. Odpověď už byla mnohokráte řečena. Protože hérečky a rejžové z umělecké fronty nevlastní zbraně, ale zato pravidelně kouří a chlastají.

J. Chaloupka 6.7.2019 16:11

A nejhorší je, když hloupost odkvete a přijdou plody.

To se smíchy neudržíme.

P. Harabaska 6.7.2019 11:27

Hloupst kvete?

Proč slovo tak jemné? Jde spíše o blbost. Sponzoring České zbrojovky je v očích některých "hvězd" kách nejspíš proto, že peníze jsou zasílány na účet pořadatelů festivalu. Pokud by vhodně vysoké částky zasílalsponzor přímo - a anonymně pro veřejnost - na účty oněch hvězd, bez nichž si českou kinematografii nelze vůbec představit, bylo by po problému. Hvězdy si totiž jen obtížně dovedou představit, nakolik se svou účastí na festivalových trachtacích a žranicích zúčastní přerozdělení té částky, již ČZ věnovala. Takže sponzoring ano, ale napříště anonymně, ale adresně hvězdám.

J. Kulheim 6.7.2019 12:12

Re: Hloupst kvete?

Na protest proti sponzorování zbrojovkou, mohly "hvězy" od rautu odejít.

P. Grigar 6.7.2019 14:32

Re: Hloupst kvete?

.. nemohly, nebylo dojezeno a dopito. Měl jsem Göttingenské prasátko Růženku, moc milá a chytrá byla, za burák nebo piškot veselé kousky prováděla, na slovo poslechla... s jedinou výjimkou! Od korýtka neodcházela, dokud v něm co bylo.

J. Kulheim 6.7.2019 17:58

Re: Hloupst kvete?

Vyčerpávající.

V. Církva 7.7.2019 9:59

Re: Hloupst kvete?

Na tom něco bude. Hlavně dopito asi nebylo.

J. Malá 7.7.2019 12:51

Re: Hloupst kvete?

Vypadá to, že bylo jenom popito :-D.

J. Kopis 6.7.2019 10:54

Za veřejnoprávní prachy se hlučelo do noci

https://www.expres.cz/mff-karlovy-vary/karlovy-vary-2019-ceska-televize-tajny-vecirek.A190705_181847_dx-vary2016_lare

V. Církva 7.7.2019 10:17

Re: Za veřejnoprávní prachy se hlučelo do noci

A to vše zavinili ti smradi zbrojařští! A co když to není žádný omyl zbrojařské lobby?

To nikoho nenapdalo, že je to všechno vypočítané?! Zbrojaři podpořili Nvotnou, Geislerovou a další ožraly o kterých se ví že bordel do noci dělat budou. A díky nim nemůžou Rusové v Karlovkách spát a odpočívat. To posílí světový mír. Až na to, že Nvotná je natolik vypatlaná a ožralá už od rána, že se začala cukat. Naštěstí všechno dobře dopadlo.

M. Rozbořil 6.7.2019 10:33

Napřed vychladnout, potom psát

Drobný detail, nemohu se zbavit pocitu, že ČZ se nachází v Uherském Brodě, nikoliv v Hradišti.

J. Jurax 6.7.2019 12:04

Nezbavuje se ho!

Ono autor je nejspíš z Prahy, a z té dálky mu země Moravská splývá, hodinky jak holínky, obojí se natahuje ... aspoň že se nenechal zmást tím přídavným jménem uherský ...

P. Grigar 6.7.2019 14:35

Re: Napřed vychladnout, potom psát

..jo, v Brodě, hnedu u vlakového nádraží. Českým ženám česká vejce, Českým mužům moravské zbraně. Juchůůů..

J. Lepka 6.7.2019 9:43

Holásku, vy račte být květ!

P. Flener 6.7.2019 9:42

Festival v K. Varech

je směšná a trapná záležitost, kde se zachraňují a realizují bývalí "filmoví tvůrci a umělci" - jejich sláva a výjimečnost je dávno pryč a veřejnost na ně už zvysoka pr..dí. Do kina se nechodí, dobrý film není schopen nikdo natočit..... Tak se to zveličuje a nafunkuje, pozve se sem nějaká americká husa, dá se jí nějaká cena a je také přebartoškováno. Ať jdou ty "hvězdy" raději na pole sbírat brambory-to je jediné užitečné, co by mohly zvládnout. I Česká televize už je nesnesitelná - tam vidíme obden zase Donutila - napadlo už někoho, že se tím tito jedinci veřejnosti zprotiví ????

Tak bych mohl pokračovat - třeba Bohdalová, považovaná kdysi za dobrou herečku je dnes velkou částí lidí nenáviděná - proto jak servilně tancovala okolo vadného Zemana a nyní se fotí s Klausem mladším - opravdu je tak ubohá, že je z ní lidem špatně. A to nepřijde najednou - měla odedávna vadné geny.

P. Harabaska 6.7.2019 11:41

Re: Festival v K. Varech

Paní Bohdalová vždy dobře věděla, okolo koho má tancovat. Vždyť v tom má praxi už aspoň šest desetiletí.

J. Jurax 6.7.2019 12:08

No, víte, ctím Vás názor, nicméně dovolte mi vyslovit, že mi přijde až nehorázně blbý a jaksi zapšklý ...

P. Grigar 6.7.2019 14:38

Re:

"Nikdo se nestává přeběhlíkem, kdo jím nebyl vždycky; kdo mění víru, neměl žádnou; člověka nepředěláš, jenom se ti vybarví". © Karel Čapek

J. Kanioková 6.7.2019 16:39

:))))))))