13.4.2024 | Svátek má Aleš


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Jak jsem (ne)byla sexuálně obtěžována

Pěkně se nám to rozjelo, jen co je pravda. Soudě podle halasu na sociálních sítích i v tisku, sexuálně obtěžováno muselo být v uplynulém roce snad 99,99 procent žen ve věku nad osmnáct let. Aspoň tomu nasvědčuje kampaň #metoo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Alda 27.11.2017 12:49

Celý ten pohlavní pud je asi nějak zločinný.

Když mladý muž dá najevo nějaké ženě, že by toužil se s ní rozmnožovat, je za zločince. Třeba i za padesát let, když si na to ta žena dokáže vzpomenout.

Když ale mladý muž nějaké ženě podlehne a ožení se s ní, hrozí mu, že bude pro domácí násilí vykázán z vlastního domu. Důkazy nejsou třeba, soud nerozhoduje - jen nějaký policajt. Dostane-li se k tomu časem soudem, nezkoumá nevinu a nepožaduje důkaz viny, ale neviny, což je principiálně nemožné.

A když se muž rozvede, své děti už většinou ani neuvidí. Ti šťastnějčí je vidí třeba jednou ročně na dva dny. Většina ale nemá vůbec šanci, jen platí výživné. Cokoli řeknou a cokoli udělají, obrátí se proti nim. A když třeba přijdou o práci, přijdou o všechno, protože bývalka má přece nárok na stále stejnou životní úroveň.

Hlupák je muž, který se dnes ožení. A hlupák je ten, který si domů nějakou ženu nastěhuje. A zanedlouho bude hlupák i ten, který nějakou ženu osloví a dá jí najevo svůj sexuální zájem o ni.

Je lépe hrát počítačové hry a koukat na Star Wars než chodit balit holky.

J. Kombercová 27.11.2017 12:34

Re: Za chvíli se budeme

Sexmise: Vem si prášek! :)

M. Bílý 27.11.2017 12:34

Velmi hezký článek, jako obvykle ....

.... od paní Šichtařové. Včera na Neviditelném psu zakončila svůj článek (bylo to na jiné téma) paní Kovářová takto: "A tak se opět oklikou vracím k tolik opomíjenému, leč vlastně nejdůležitějšímu činiteli: tím je výchova, rodiče a kvalitní rodina". V diskuzi (25 příspěvků) k článku paní Kovářové se na toto základní téma nikdo nevyjádřil.

Výchova, rodiče a kvalitní rodina je problém úzce souvisící i s článkem paní Šichtařové. Mám obavu, že hroucení těchto hodnot pokračuje tempem, při kterém zánik společnosti je časem neodvratný. Kéž bych se mýlil. Nebo lépe: co dělat pro jejich obrodu?

B. Lukáš 27.11.2017 12:16

Re: dnes madam Šichtařovou chválím

Po shlédnutí zmíněného pořadu p. Jílkové jsem zvažoval, že i přes můj pokročilý věk bych měl podat trestní oznámení na plnoleté slečny a dámy, které nás muže na veřejně přístupných místech, svými rafinovaně polo odhalenými vnadami , sexuálně obtěžují. Přírodní zákony totiž fungují nezávisle na vůli většiny zdravých mužů a jejich oči se otáčejí za věcmi pro ně přitažlivými. A pokud nebude zavdávána příčina, tak nebude sexuální harašení a jak poznamenal v pořadu p. Jílkové poslanec Blažek, nebudeme se ani množit". A pokud se nebudeme množit my, tak nás budou osídlovat imigranti, jejich ženy touží být matkami a mít děti se svými muži. Fanatičtí vyznavači feminismu a hnutí Gender jsou v každé společnosti cestou do pekel.

L. David 27.11.2017 11:00

Naštěstí máme díky sexuálnímu obtěžování

ještě pořád porodnost alespoň kolem 1,5 na jeden pár.

Ale kvůli gendristům a všem dalším pomatencům by to mohlo povážlivě klesnout!!

P. Lenc 27.11.2017 10:44

Lze

napsat pouze jedno.Dík!

T. Kočí 27.11.2017 10:43

Geniálně to vystihl Brdečka

v Limonádovém Joe :Cukrář sám taky svoje dorty nevystavuje, aby se jimi přecpával.

J. Farda 27.11.2017 10:39

#shetoo

Už tenkrát! :-( https://www.youtube.com/watch?v=NQV3Cjr2umg

V. Student 27.11.2017 10:36

Re: Ranařka Šichtařová

Tuhle situaci bych nezlehčoval. Ony jsou ženské opravdu jiné, hlavně v tom, že jsou na takové situace citlivější. Když si ženská stěžuje na oslovení, slušně pronesenou nabídku atd., tak je to kravka, ale narazit na trotla v podchodu může být opravdu trauma na celý život...

M. Moravcová 27.11.2017 10:34

Za chvíli se budeme

rozmnožovat klonováním, tak jakýpak sex, no ne?

M. Moravcová 27.11.2017 10:31

Re: Bingo!

:-) :-) :-)

V. Student 27.11.2017 10:28

Re: Bingo!

A co tu, ve které vyskočí Káča čertovi na hřbet, rajtuje na něm a nechce slézt? Čert je z toho celý zkroušený, a ouvej... A ve finále postaví do latě celé peklo, čti nezkrotné maskulinní divochy. Ta by snad našim feministkám vadit nemusela, ne? A byla by to jakási příprava na dobu, obávám se že nepříliš vzdálenou, kdy se s nimi opravdu setkají.

Taky je možno psát pohádky nové, na zakázku. Asi jako byla svého času státní zakázka na dělnické básně, filmy apod. Třeba O Karlíčkovi, který zjistil že nechce pindíka, tak si ho chtěl nechat vyoperovat, ale zlý nevlastní otec (jak to, že pro zlou nevlastní matku máme slovo "macecha" a pro zlého nevlastního otce ne, není to genderismus?)mu v tom všelijak bránil. Ale chlapeček se obrátil na zázračné neziskové organizace, které mu šlechetně pomohly a zlý nevl. ot. skončil v šatlavě...

To by šlo, ne?

A. Richter 27.11.2017 10:16

Re: dnes madam Šichtařovou chválím

Tak dnes, s. Šejno, jak Vás nemám rád, palec nahoru!

*8-D

V. Student 27.11.2017 10:15

Re: Zdravím paní Šichtářová !

Zkráceně řečeno - normální chlap je nadržený prasák, který se dokáže ovládat, no.

V. Student 27.11.2017 10:14

Jestli je pozvání na rande od chlapa...

...obtěžování, a od ženy ne, tak tady máme docela radikální přesun společnosti od patriarchátu k matriarchátu. No, ono to s tím patriarchátem asi nebylo valné už dlouho, ale ta změna směru je nějak čím dál tím markantnější...!

J. Schwarz 27.11.2017 10:08

Re:

To máte sice pravdu, ale v mnoha "liberálních" rodinách je právě ona "nestresující a permisivní" výchova v módě, ve Skandinávii je dokonce povinná, jinak vám například v Norsku děti rovnou seberou.

J. Schwarz 27.11.2017 10:07

Re: dnes madam Šichtařovou chválím

Feministky by si měly zřídit vlastní státy a byl bych zvědav, kdo by v něm chtěl žít. Možná právě ten Weinstein, před skandálem podporoval všechno "progresivní" včetně feminismu a genderismu.

J. Schwarz 27.11.2017 10:04

Re: Ranařka Šichtařová

No a co! Pan Doležal z Reflexu se zase vyhýbá nádraží v Ostravě plnému opilých hlučných a agresivních Rómů. Namísto toho, že by vzniklo celosvětové hnutí #me_too lidí stresovaných hloučky agresivních romů byl označen za rasistu, nácka a zbabělce a to přesně tím typem lidí, co považují za sexuální obtěžování i pokud se někoho v podchodu zeptáte kolik je hodin.

P. Přibyl 27.11.2017 9:53

Re: Mám takový pocit,

Jen souhlas a maličký dodatek.Je třeba znát míru všeho konání a to se hodně nedaří.

J. Fridrich 27.11.2017 9:52

V jedné hezké, vtipné knize od Marcela Aymého je

V jedné hezké, vtipné knize od Marcela Aymého je poznámka z jedné zábavy - " Mladé a hezké ženy pištěly že je muži osahávají a staré a nehezké pištěly že je nikdo neosahává." Nedávno jsem k tomuto tématu uvedl - " Ano, je třeba malé chlapečky konečně odnaučit čurat ve stoje a holčičky připravit na zajímavou kariéru popelářek, hornic a ocelářek.." Ze světa odchází ZDRAVÝ LIDSKÝ ROZUM.

M. Valenta 27.11.2017 9:45

Re: Ranařka Šichtařová

Z Vašeho komentáře lze usoudit pane Vondráčku, že jste hlupák.

M. Vondráček 27.11.2017 9:37

Re: Ranařka Šichtařová

Vy jste se seznámil s manželkou v průchodu na Václaváku ??

M. Vondráček 27.11.2017 9:36

Re: Šichtařová do vlády - na ministryni rozmnožování.

Z Vašeho komentáře lze usoudit pane Malečku že jste hlupák :-)

M. Valenta 27.11.2017 9:29

Re: Ranařka Šichtařová

Jen tak pro zajímavost. Vy znáte někoho z generace "sněhových vloček" nebo některou co se urazila, když jste jí otevřel dveře, pane Fridrich?

S. Rehulka 27.11.2017 9:28

Zdravím paní Šichtářová !

Z Vašeho článku cítím, že jste správná a slušná ženská. Je pravda, že množství mužských jsou nadržení prasáci, kteří se neumí ovládat, ale to je jen ta špatná menšina. Normální chlap může mít různé myšlenky, ale většinou počká na normální vztah s děvčetem, které s ním (a s tím) souhlasí. V současném světě - všude - upadá morálka, je častěji užito sexuální násilí, ale také mnoho t.zv."obětí" toho využije k osobnímu prospěchu a cestu k tomu - ve velkém, ukázal Hollywood.

J. Fridrich 27.11.2017 9:20

Re: Ranařka Šichtařová

Souhlas, paní Moravcová a Šichtařová. Pan Valenta to jaksi-taksi nepochopil " vo co gou:"

V. Javora 27.11.2017 9:04

Paní Šichtařová!

Paní Šichtařová zde, ku prospěchu společnosti, prezentuje své zdravé názory. Ne tak mnozí, poněkud zmatení, komentátoři.

M. Moravcová 27.11.2017 9:04

Re: Šichtařová do vlády - na ministryni rozmnožování.

Vy jste tak trochu úchyl, že?

M. Moravcová 27.11.2017 9:03

Re: Ranařka Šichtařová

to je snad něčem jiném. Sexuální násilí, dokonce i exhibicionuismus - tedy trestný čin - nemá s těmi pitomostmi, co nám rvou do hlavy bezpohlavní hermafroditi, nic společného.

M. Moravcová 27.11.2017 9:01

Bingo!

To je to vymývání mozků na sociálních fakultách vysokých škol. A potom taky výchovou - nevýchovou, neschopností řešit problémy. Až si pohrají s tímhle pseudoproblémem, budou řešit zvýšení hlasu, hlučný smích, mračení. Včera ukazovali v TV něco o tom, jaké pohádky máme číst dětem. Hlavně e tu o Karkulce, Popelce, Sněhurce - ukazují prý špatné, podřízené postavení žen. A ten princ ty holky políbil. No představte si to, pani.