15.4.2024 | Svátek má Anastázie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Rehulka 30.5.2010 7:34

zaslepenost ?

Možná, že u některých je to opravdu jen zaslepenost. U mnoha druhých je to prostá blbost. Ale u většiny, je to drzá poza, kterou nám říkají : No a co ? Co s tím, Češi chcete dělat ! Měli jste možnost a neudělali jste nic..... Však počkejte, až se zase dostaneme k moci, pak Vám dáme - strany, parlament, svobodu tisku a cestování !

S. Luňák 27.5.2010 10:26

Z toho vyplývá:

Že voliči soc-komunistů jsou vlastně zaslepení sobci, kterým na ostatních lidech ani zbla nezáleží, jenom aby se oni měli dobře a za okny ať padaj třeba ho..a s háčkama. To je myslím docela přesná charakteristika a jako třešnička na dortu je, že se ohánějí blahem pro všechny "obyčejné lidi" - o to jim jde ze všeho nejméně.

J. Bakulová 27.5.2010 5:32

Já ty levičáky nemíním hájit,

ale oni vycházejí skutečně z nějaké své životní zkušenosti, ať vlastní, nebo generačně předané. Vždycky, když se zhorší časy, říkají levičáci: vidíte, to by se za socialismu nemohlo stát, každý měl práci. A můžeme dodat: měl zaměstnání, kde se nepředřel, taky si moc nevydělal, moc si toho nekoupil, nikam se nedostal, nic neviděl, z ničeho se tedy ani nemohl poučit a hlavně musel šlapat pěkně v řadě. Kdepak, doba krize je pro levičáky ohromná, ono je těžké vykládat lidem, kteří nemají práci, neumí se o mnoho věcí sami postarat ( a v tom, co umí a mohli by je zrovna nikdo nepovzbuzuje, spíš jim hází klacky pod nohy) je tedy těžké jim vykládat, že se mají až příliš dobře a je potřeba, aby si utáhli ten pomyslný opasek. Do toho se lidem nechce, proti utahování opasků sice nejsou, ale jen pokud se nejedná o jejich vlastní. A kdo jim jde příkladem ? Ti, kteří je k tomu nabádají a rozfrcávají naše miliony na předvolební kampaně, blbé až to bolí ?  To by nám muselo být o hodně hůř, abychom aspoň něco pochopili a snažili se zase všichni, tedy aspoň na chvilku. Tak nám nezbývá než doufat, že krize pomine, životní úroveň všech trochu poporoste a tím se hrany obrousí

J. Měrka 27.5.2010 4:58

Pokud budete v noci courat (časem i ve dne) mezi nepřizpůsobivými, ani Váš Bůh Vám nepomůže.

 Nejste-li masochistka, patrně už máte plán, jak to u voleb změnit? Rád se nechám poučit. "Vymlácené slámy" už v médiích bylo zbůhdarma mláceno dosyta.