3.3.2024 | Svátek má Kamil


SPOLEČNOST: Ať žije senátor Kubera …

7.12.2009

... a úředníci ať mi políbí pr…šos!

Takzvaně "kontroverzní" senátor Kubera je kontroverzní pro většinu novinářů proto, že používá mozek. Vlastní. A samostatně. Což není u značné části našich senátorů tak běžné. Někteří z nich, jako Přemysl Sobotka, používají, je-li potřeba, vlastní mozek pouze selektivně. Někdy se zdá, že ano. Jindy, třeba jako u pozvání Wilderse, kterému zakázal vystoupit v Senátu, se jeho rozhodnutí, dle mého názoru tak nějak odehrávalo někdo pod pasem. Jeho pasem. V zadní části. Trochu se …jo. Ehm.

Po tom, co senátor Kubera dokázal zvrátit zákon z dob Protektorátu, který tak vyhovoval soudruhům i pánům radním, a to že chodníky, které patří městu, nemá v nevolnickém vztahu uklízet a ručit za ně majitel domu, přišel na další nápad.

Moc mne ten nápad potěšil. V roce 2011 má u nás proběhnout něco mezi nevolnickou samohanou a sebe-udavačským seznamem, což se dohromady nazývá Sčítání lidu, domů a bytů.

Celá tahle sranda má stát 2,6 miliardy korun, což je 2,6 milionu milionů korun. Tedy jeden milion milionů + druhý milion milionů + šest set tisíc milionů korun. A podle mne to bude ale daleko víc, protože v tom nejsou platy tisíců úředníků, kteří to budou připravovat, shromažďovat, skladovat atd. atd.

No ale nechme peníze penězi, vezměme to jinak. Náš milovaný Statistický úřad, donedávna vedený pasovaným zachráncem státu a vlády Fischerem, se v prosazování Sčítání, jak je zvykem, zaštituje Evropskou unií (viz Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 763/2008 ze dne 9. července 2008 o sčítání lidu, domů a bytů).

Ale nějak nám zapomněl prozradit, že významné státy EU už dávno na nějaké hromadné sčítání lidu kašlou. Jako třeba Německo, pokud vím i Rakousko, Island atd. Stojí to strašné peníze a je to lehce zneužitelné. Tvrdí tyto státy. U nás SSÚ říká něco jiného. Zdá se, že tu z nás někdo dělá blbce. Oni to totiž v těhle zemích dělají z průběžných podkladů, kterých má každý stát tolik, že - a to bude asi i případ náš - že se v nich stát sám občas nevyzná. Co je nám ale do toho?

Každý z nás má občanku, rodné číslo, na autě je číslo a čí je který barák a pozemek, to stát také ví. Stejně tak ví, kdy jsme se dali očkovat a máme-li pas, pak jaký. Ví, kde jsme studovali a jestli si platíme na důchod. Tak na co chce ta banda úřednická ještě nějaké údaje? A proč vyhrožuje, co nám všechno udělá, když ten sebeudávací spisek odmítneme? "Kdo to ví, ať odpoví, odpoví mi na otázku..." Bojím se, že neodpoví. Třeba na to, proč se tady takhle vyhazují peníze a shánějí údaje, které stát už má, a navíc další, do kterých je státu hoooo…uby.

Já sám nic vyplňovat nebudu. Všechno, co potřebují, už úřady mají. I to, co na mne sesbírala StB za dlouhá léta. Tak co by ještě chtěli? Asi třeba údaje, které by se jednou mohly někomu hodit. Jako se hodilo plno zdánlivě "nevinných" údajů z dob Rakousko-Uherska i první republiky. Hitler plně využil toho, že věděl, kdo se cítí Čechem, Němcem, Židem, Cikánem atd. Češi byli přiděleni do práce a na totální nasazení a bylo jim zakázáno studovat. Vždyť příště už budou jen nevolníky! Bývalí českoslovenští Němci šli sofort do Wehrmachtu. A přednostně na východní frontu, aby tam sloužili jako "kanónenfutr" a při tom vychcípali a pomrzli. Jako za "odměnu" -přeci jen byli moc pomíchaní se Slovany - padli u Leningradu, Moskvy a Stalingradu, Židé šli do plynu a Cikáni je následovali.

Po válce se zas bezvadně hodily soupisy, kdo byl Němec, a tak byl například odsunut i můj známý, důstojník čs. armády. Jednou jsi napsal do kolonky, že jsi Němec, tak drž hubu!

Po válce to byl úplný ráj pro majitele "statistik"! Podívejte se třeba na tohle:

Soupisy obyvatelstva ke dni 22. května 1947. I-VI.
Praha, Zprávy Státního úřadu statistického Republiky československé, 29, 1948, č. 31-36, 43-44, 49-53, 103-105
Část 1. Přítomné obyvatelstvo, domácnosti, počet obcí, výměra, s. 219-230, č. 31-32 (řada D, č. 7-8)
Část 2. Povolání obyvatelstva podle tříd objektivního povolání a jeho sociální rozvrstvení, s. 231-264, č. 33-36 (řada D, č. 9-12)
Část 3. Pohlaví, věk a rodinný stav obyvatelstva, s. 309-320, č. 43-44 (řada D, č. 9-12)
Část 4. Obyvatelstvo podle místa pobytu ze dne 1. května 1945, s. 353-360, č. 49 (řada D, č. 15)
Část 5. Poměr obyvatelstva k povolání, skupiny objektivního povolání, s. 361-390, č. 50-53 (řada D, č. 16-19)

Část 6. Velikostní skupiny obcí. Domácnosti soukromé a ústavní. Objektivní povolání podle rodinného stavu, věku, pohlaví a velikostních skupin obcí, s. 775-798, č. 103-105 (řada D, č. 20-22)

Každý, kdo zažil bolševiky, si jistě dovede představit, jak byla využita třeba Část 2 -kdo byl synem holiče, už si nezastudoval, Část 5 a 6 - synek statkáře šel do PTP, katolík - člen Bratrstva Ježíšova - do koncentráku na uran,…

Takže je jasno. Ať vyplníte, co vyplníte, vždycky to může být a bude využito proti vám. Takže nevyplňujte! Blábolům, jako že je to jen informativní a nezneužitelné, už nevěří ani kluci, co si prvně otevřou internet. Možná budete mít problém s úředníky . Ale kdyby náhodou u nás vyhráli jednou muslimové, a vyloučit se to nedá, nezavřou vás jen proto, že jste byli na zájezdu v Jeruzalémě. Anebo proto, že strýc z dědovy strany bojoval v Zálivu na "špatné straně". Kdyby vyhrály superfeministky, nebudete se muset bát, že jste měli dva syny. Ty hnusné machisty. Že se vám to zdá hovadina? A to si myslíte, že v roce 1921 by někdo věřil, že Icika Poláčků spálí v peci za to, že je žid a nebo že za to, že děda měl pilu nebo statek, bude muset vnuk fárat do dolů anebo že Češi nebudou smět ve vlastní zemi studovat?

Všechno to se stalo. A většinu informací měli hnědí i rudí tyrani a vrazi z dotazníků ze statistik. Co si původně ty oběti samy vyplnily. Ti vzorní občané. A poslušní.

Kubera má pravdu. Zrušte drahé, nesmyslné a svobodě nebezpečné sčítání! K ničemu dobrému to nevede a navíc, nikdo nám to nenařizuje. Ani Unie. Statistický úřad lže. Přečtěte si dokumenty. Jestli něco chtějí, ať si to najdou sami! Neulehčujte jim to! Neudávejte se sami. Co je komu do toho, jak a s kým bydlíte, co umíte anebo neumíte. Vyražte s každým "sčítacím komisařem" dveře.

A pamatujte si: Kdyby to bylo nevinný, tak vám nebudou vyhrožovat, co vám všechno udělají, když se sám dobrovolně "neudáte".