14.4.2024 | Svátek má Vincenc


PROBLÉM: Manželská poradna V+W (skrytá reklama)

7.2.2023

Zase jsme se neshodli, tentokrát kvůli Zelené energii. V principu problém není, kamenem úrazu se stala realizace. Žena tuhle otázku řadí mezi podružnosti – typu dovolená apod. Takže z hlediska rozhodování – to spadá do sféry jejího vlivu. Podle mě jde ovšem o zcela zásadní věc. A z toho je zřejmé, že se v daném případě svého práva na rozhodnutí nechci vzdát.

Už je to skoro rok, co ten spor řešíme. A pořád se nedaří. Z mého pohledu přitom máme to nejnutnější: projekt, finance (včetně příslibu dotační optimalizace nákladů), smlouvu s dodavatelem. Chybí v ní jen drobnost – termín.

Tak také vznikla momentální situace, kterou jsem dosud osobně považoval za ryze přechodnou. Prostě jsem čekal na zelenou, abychom se dostali na druhou stranu. Ale ukázalo se, že stojíme na okraji příkopu, ne ulice. Takže mi nezbylo než okounět, zevlovat, maximálně - bloumat. A při jedné ze svých toulek malostranských jsem si vzpomněl na starého známého.

Nebudu to natahovat - hned jsem Čochtana vyhledal. Cestou jsem samozřejmě koupil láhev. Pamatují dobře, že má rád frťana. To se také hned ukázalo, resp. vyšlo mi to. U sklenky - slovo dalo slovo a já dostal radu nad zlato: „Tady mohou pomoct jen V+W. Nic za to nedáš. Jdou s dobou, už zavedli dokonce e-služby…

Ukázalo se, že je to do puntíku všechno pravda. Stačilo jediné sezení, ani ne celá hodina. Pohodlně mě usadili, v klidu vyslechli a doporučili řešení. Už samo o sobě svědčí o tom, že rozvoj firmy berou vážně a pracují nejen s internetem. Neváhají pro klienta uplatnit v rámci psychologie ani ty nejnovější ozdravné metody moderní medicíny.

Řešení podle V+W využívá fekální terapii známou pod zkratkou S.N.T. (ser na to). Mohu potvrdit – účinky jsou až neuvěřitelně osvobozující. A dostavily se prakticky okamžitě. Dokonce na sobě pozoruji i jejich přidanou hodnotu, a to jsem byl jen v dceřiné poradně W+H. Mohu všem jen doporučit!

Navíc jsem se tam dost nečekaně dobral odpovědi i na otázku, která vlastně odstartovala celý můj problém. Od 24/02/2022 nedá spát bezpočtu lidí: proč to ten člověk dělá? Teď už je mi to jasné. Má to v krvi. Je to prostě - v Ródině. Její genofond ještě umocněný tradičním prostředím předurčil, že se stal katem. Zmagořil a je z něj obyčejný antoušek, jednoduše ras-Putin.