18.4.2024 | Svátek má Valérie


Diskuse k článku

PRÁVO: Zničit Ratha - toť úkol dne

Tato společnost postupuje mílovými kroky ke stavu, ve které se nachází už v Německu a leckde jinde na bájném Západě. Vedou se války vedené nízkými pohnutkami a emocemi. Nejnovější případ je prověrka v teplické věznici týkající se výlučně Davida Ratha, který zde vykonává trest odnětí svobody.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vlček 13.1.2020 11:40

Pane Holásku, podobně jako jsem ohledně pana Ratha polemizoval s panem Vlkem, nesdílím ani váš pohled na "kauzu matrace" pro tohoto pána.

Myslím si totiž, že něco jiného je, když někdo způsobí nechtěně nešťastnou kolizi na silnici, při které někoho zabije, na rozdíl od toho, když někdo zneužije svého postavení k podloudným machinacím, za účelem svého obohacení.

Vzpomínáte si, jak pan Rath, coby poslanec dělal z kdekoho zloděje a okrádače, jak kázal vodu a přitom nasával víno? Když si pak v krabici od vína odnášel balíky peněz a policie ho chtěla zkontrolovat, jak se s ní o tu krabici přetahoval? Proč jim s chutí krabici s "vínem" neotevřel a neudělal si z nich jeho obvyklá šprťouchlata? Moc dobře totiž věděl, co si odnáší.

Svými obstrukcemi pak dokázal odsouzení za své jasné provinění odložit o dlouhých sedm let, přičemž si neodpustil napadat kdekoho, soudci počínaje, politiky konče. Nevidím jediný důvod, proč tomuto kluzkému člověku dělat ve vězení nějaká privilegia a modré z nebe.

My, co jsme si odkroutili dva roky na vojně, jsme spali na slamnících, ze kterých čouhala sláma, a nikdo si nestěžoval, natož aby nás někdo politoval. Vězení není a neměl by být hotel "all inclusive" pro nikoho. Tečka.

D. Stirsky 13.1.2020 11:48

Ano, plný souhlas.

R. Krtek 13.1.2020 12:18

Klid. Je potřeba, aby aktuálně vládnoucí mafie co nejvíc utáhla šrouby a nasadila tvrdý vězeňský režim na hranici mučení. Až se změní státní režim (za pomoci pirátů a jiných užitečných idiotů), půjdou si pak do takového vězení sednout.

R. Krtek 13.1.2020 12:19

Jinak je ale na místě poznamenat, že zákon definuje trest jako značení svobody. O mučení či ničení zdraví se v zákoně nic nepíše.

J. Chaloupka 13.1.2020 10:53

Co chcete, vždyť Piráti jsou zakuklení mladí komunisté.

Z. Ukolébavka 13.1.2020 10:48

Dalík si to odpykal údržbařením v bordelu, Rathovi vzali matraci a rifle. První ve stamiliónech, druhý tak na kvartýr v Praze. Inu, pan Pávek říkal, po žních...

F. Doušek 13.1.2020 10:26

Rath podváděl už při atestaci, později ze sebe udělal "prezidenta" se vším všudy včetně všimného za přijetí. Skončil jak skončil i s tím jeho divadýlkem. Lítosti si nezaslouží.

Š. Hašek 13.1.2020 10:34

Já ho nelituji ....

Jen se domnívám, že pokud trestanci, kteří mají za sebou "vyražené zuby, zlomené ruce spoluobčanů" .... jsou ve fitku a vybírají si videa do klubovny .....

Tak snad ta jedna matrace by šla .....

Zkráceno.

M. Valenta 13.1.2020 9:34

Já si tedy , na rozdíl od autora, myslím, že odsouzenec by měl poznat, že je v base.

Š. Hašek 13.1.2020 10:40

Ale jistě. Pokud někdo znásilní, zbije, zmrzačí ...... tak zcela určitě. Dnes mají havlovskou rekreaci. A Nora168 řeší jednu matraci ......

Rath pociťoval basu celou dlouhou dobu, co ho "kabelkoví" soudcokrati vláčeli. Nepřeji Vám to. Dostat se jim do pazour. Kolega to zažil, jen pro to, že prokurátor se domníval/byl přesvědčen ......... ten kolega, po roční vazbě, se nedočkal ani omluvy toho kabelkáře. Zešedivěl.

Zkráceno.

M. Valenta 13.1.2020 10:59

Stav českého soudnictví je kopíruje stav české politiky. A zloděj Rath? Ten tomu letitému vláčení se českým soudnictvím ( v dobách poslancování a hejtmanování měl jiné starosti) mohutně napomáhal a teď se diví a fňuká.

Š. Hašek 13.1.2020 13:03

S tímto, obecně, souhlas.

Občas neškodí, pokud "kladivo dopadne na vrchnost, která kladivo kovala".

Nemám soucit se Slánským/Robespierrem ............. ale tu matraci jo. Pokud mu ji tam ovšem doručí některá z jeho žen/přítelkyň/ctitelek/dcer/otec .... zaplatí to. Já podobné faktury nehodlám platit.

I když ...... když ČT09, koloběžky, kino ve vlaku, právo na všechno, 20 pohlaví, ....... proč nezaplatit šíbrovi matraci. To už mě nevytrhne. Platí to moje dcera a můj syn v daních.

Zkráceno. Zjednodušeno. Nutno bráti s nadhledem.

P. Flener 13.1.2020 9:25

Rath je po tom co má na svědomí opravdu lidský vyvrhel a kdyby přišla z věznice zpráva, že už není mezi živými, bylo by to spravedlivé a v pořádku !!!

M. Šejna 13.1.2020 11:46

Přej a bude ti přáno. :-P

Š. Hašek 13.1.2020 13:09

Pan Flener je ........ ehm ........ no, ....... každý není nadán představivostí, že není echt za všecno hned čvrtit za živa.

Nepřeji panu Flenerovi, pokud má tedy řidičák, aby jednoho slunného odpoledne se ohlédl na zadní sedadlo na vnučku ...... a v zatáčce zabil pět osob v protijedoucím ....... a pak byl denně vláčen Norou/Drtinovou/Železným ....... a po pěti letech tahanic .......

Flener je éro tuplované.

R. Krtek 13.1.2020 13:52

Rath se provinil zejména tím že se přiživoval na mafiánské pračce peněz, jejíž součástí jsou jiní "sekáči" mnohem většího kalibru a v mnohem vyšších ústavních funkcích. Poslechněte si Michala a Petra na YouTube.

D. Stirsky 13.1.2020 9:22

Já bych Ráthovi ztřískal zadek s patřičným komentářem a la "tatínek z Bylo nás pět." Podotýká, že tělesné tresty neobhajuji, ale u něj by to potřeba bylo. Macek totiž učinil správnou věc. A pak bych jej vykopnul na ulici. Předtím ovšem zabavit majetek. Rath je a vždy byl drzý fracek.

P. Lenc 13.1.2020 9:32

R^

Š. Hašek 13.1.2020 10:44

Též si myslím, že v podobných případech v prvním případě "zapravit škodu". Vlastním majetkem. Vyrazit na mráz. A neplatit mu byt a stravu ve vězení ze státního.

Rath nebyl ani vrah, ani násilník.

Zkráceno, zjednodušeno.

J. Vavrochová 13.1.2020 9:03

Není pan Michálek ten mladý muž, který v televizní debatě upozorňoval, že již prezident Masaryk varoval před nástrahami internetu?:-/

S. Novák 13.1.2020 9:40

:-).....Paní Vavrochová, je to on! Ačkoliv právník, hlupák na entou.

A jeho přítelkyně......s malířským válečkem v rozkroku, pěkná podívaná! A to by chtěli řídit naši republiku! Svět se v kravskou ř.ť obrací! R^R^R^

M. Šejna 13.1.2020 11:51

Ano, já jsem viděl tohle říct Michálka v přímém přenosu.

Ale na druhou stranu aspoň neřekl, že o tom nebezpečí internetu hovočil Masaryk s předsedou vlády telefonicky přes mobilní telefon, ve chvíli když jeho manželka dávala prádlo do automatické pračky.

Š. Hašek 13.1.2020 8:56

Vypadá to, že středobodem vesmíru bude teď dr. Rath. Nebudeme se zajímat o to, že vězení obecně (díky Havlovi) jest dnes penzion a drze promyšlení násilníci nemusí od rána do večera makat (i rozloukat kameny na píseček) .... bude nás zajínat jedna matrace.

Všichni kolem mě vědí, že Ratha mám "velice nerad". Velice. Ale jemu bych matraci dal. Hýzlovi, který někoho přepadne, vyrazí mu polovinu zubů .... toho bych nechal zdechnout u té palice s kamením. Zde zkráceno.

Budou nám ve všem radit námořní lupiči, výkvět štrasbruselských anarchistů?

P. Lenc 13.1.2020 9:32

Podobně jsem psal minulý týden.R^

L. Písařík 13.1.2020 6:57

Úpadek dr. Rátha začal pohlavkováním kolegů ve Sněmovně, pak byl přichycen, když nesl peníze v krabici a už se vezl. Sic se mi nelíbí dost nejasné důkazy proti němu, leč soudy vědí, že je to lump a potrestaly ho. Finiš, skončeno, odsedí si, co vyfasoval, za stejných podmínek, jako ostatní odsouzení. Pokud s ohledem na své zdraví potřebuje zdravotní matraci, má ji mít, jinak by jeho zdraví mohlo stát připravit o další peníze. Doba mučení odsouzenců je už za námi, nebo v našem státě ještě neskončila?

R. Dubravský 13.1.2020 8:26

V tom prvním bodě nemáte tak úplně pravdu. Dr. Rath nepohlavkoval, nýbrž byl pohlavkován Dr. Mackem za urážku jeho ženy a nebylo to ve sněmovně, nýbrž na zasedání stomatologické komory.

J. Vavrochová 13.1.2020 8:59

Pohlavkování ve sněmovně: MUDr. Macek dal pohlavek MUDr. Rathovi. Prý to bylo kvůli nějaké ženě.:-/

M. Cajthaml 13.1.2020 6:46

Pan Holásek opět předvedl zajímavý veletoč. Od hájení odsouzeného trestance až k nenávistné filipice proti Pirátům. A to tu přece šlo nikoliv o nějakého Ratha. Svou zaslepenou nenávistí k Pirátům je pan Holásek pověstný. Mají jiné názory než on a jsou mladí. A to jsou přece neodpustitelné věci v jeho očích. Dovolím si parafrázovat jednu větu z jeho nenávistné filipiky: Pan Holásek by měl se sebou něco dělat, a to tak, že co nejrychleji, než ho jeho nenávist zvlčí úplně. Možná už je ale pozdě.

P. Adler 13.1.2020 8:25

pane cajthamle, debatovat tim, ze jako hlavni bod proti uvedete, ze vas souper je patrne starsi nez vy, je dukazem, ze jste se pri psani nedostal dale nez na jistou znalost abecedy ...

M. Cajthaml 13.1.2020 9:24

Asi jste špatně četl. Hlavním bodem mého příspěvku je něco jiného. Btw. s p.Holáskem jsem přibližně stejně staří. Někdo mladým fandí, někdo je nemá rád.