14.4.2024 | Svátek má Vincenc


Diskuse k článku

PRÁVO: Čípek na klídek

Kromě manželského právnického páru, který podává prapodivnou žalobu v prapodivné době s odůvodněním, z kterého čouhá jak sláma z bot vlastní marketing s přesahem do budoucích možných sporů se státem o náhradu škodu a zastupováním klientů v nich. Tenhle případ je docela odporný, protože jde přece o právní čistotu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Krčmář 30.3.2020 12:20

Nejvíce natáhnou ruce Agrofert a podobné "firmy",ty na to mají divize právníků,malí živnostníci a střední podniky se pokusí přežít.

M. Krčmář 30.3.2020 12:14

Ještě že již začíná být teplo,pak je chození naboso příjemné a zdravé zároveň. Představitelé justice ve svých vyjádřeních vycházejí z platných zákonů,kde by snad za tři neděle zásadní změna nastat neměla. Neměla by být. Za poslední odstavec vřelý dík.

Š. Hašek 30.3.2020 11:05

Poněkud zmatené. Kapitalistický stát toho moc neproplácí, chodí fenďáci ....

No, ..... přesvědčení, že "stát má všechno doplatit", tedy skoro ....... Bude hodně silné. Je tady hodně "zadarmolidiček" a ůprávolidiček".

Záleží na vládě a parlamentu.

Již jsem něco nenávratně odepsal. A nebudu chtít náhradu. Nakonec by mi ji totiž musely proplatit moje děti .......

M. Krátký 30.3.2020 10:06

naše spasitelka - Venezuela Maláčová na to má odzkoušený fígl jak naplnit státní kasu - všem státním zaměstnancům přidá na výplatě min 300 % jejich průměrných platů a za jejich odvody ( daň ze mzdy, VZP, a pod a sociálky a stát daň ze závislé činnosti atd ) se ta kasa zaplní raz-dva

R. Langer 30.3.2020 9:48

Cože?

R. Meišner 30.3.2020 0:43

..zapeklité to opravdu bude--už jen proto, že všichni živnostníci, všechny osvč, etc.... plus celá opozice jsou skálopevně přesvědčeni, že po skončení krize se musí mít stejně dobře jako před ní. prostě musí. státe, postarej se. kapitalismus v přímém přenosu.