17.6.2024 | Svátek má Adolf


Diskuse k článku

POSTOJE: Queer pro Palestinu

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Rybnická 24.4.2024 10:18

No on Hitler realizoval sve plany take az prisel k moci

D. Laurencikova 23.4.2024 16:35

Vy nejste naivni, vy jste jednoduse nechytra. Toho prece vubec neni treba. Oni ti clenove AfD, stejne jako clenove BSW nebo Werteunion a dokonce i nekteri clenove jinych stran, jako napr SPD proste maji jiny nazor, nez nemecka vlada. Jsou proti nekonecnemu prodluzovani teto valky, to je jejich osobni, ne Ruskem zaplaceny nazor. Polovina, ne-li vetsina Nemcu jsou proste "dezolati", pani Rybnicka.

Vite, ze v Durynsku je to napr. 75% obyvatel, kteri si nepreji dalsi dodavky zbrani na Ukrajinu? To jste se mohla dozvedet v tom slavnem duelu Höcke vs. Voigt. To jsou tri ctvrtiny obcanu. Na celonemecke urovni to nevypada o moc jinak. A neni to naivita, je to zdravy pud sebezachovy.

V. Petr 23.4.2024 17:10

Nejspíš Putin získal pro spolupráci Merkelovou...

H. Rybnická 23.4.2024 13:48

No když už zasáhne Bundesanwaltschaft tak zpravidla přestává srandička.A že své důvody nebudou vytrubovat každému troubovi, je jasné. Ostatně zžejmě již mají také pantátu Kraha.

Ale ono to má ještě druhou stránku, ne nadarmo řekl kancléř, že si máme všimnout proruské argumentace členů AfD, která do puntíku odpovídá argumentaci ruské vlády. Taže ono těch podplacených je asi více, řekla bych i ti horliví zastánci a zastánkyně AfD na zdejším NP si přivydělávájí.

D. Laurencikova 23.4.2024 17:07

V takovem pripade jste jeste daleko hloupejsi, nez uz stejne pusobite. Rv

D. Laurencikova 23.4.2024 17:13

A je to tady"! Putin i na NP chodi s kosikem a rozhazuje bankovky! Na zaznamu je slyset, jak susti jejich prepocitavani.... Jeste ze mate tak jemny sluch a toho kanclere, ktery vam rekne, co si mate myslet, pani Rybnicka. Jinak byste nemela co hlasit.

K. A. 23.4.2024 12:22

Jojo, říká se tomu narcismus, když člověk žije ve svém světě natolik, že na diskuzi o něčem reaguje svým niterným prožitkem na něco úplně jiného. :-/

D. Laurencikova 23.4.2024 13:27

Zatimco vy bojujete proti jedine nemecke strane, snazici se zabranit promenu Nemecka v Kalifat, maji uz deti v nemeckych skolach strach, nebyt muslimy. Protoze jinak maji problem, nemecke deti, protoze jinak je muslimove ohrozuji. A neni to zadny ojedinely pripad. To jste to dopracovali, vy "antifasiste", co?

Německé děti předstírají konverzi k islámu ze strachu z muslimských spolužáků - Novinky

H. Rybnická 23.4.2024 13:53

Jo paní Laurenčíková už jsem Vám jednou vysvětlila, že se těším na nějakého sličného kalifa. A prosím mohla byste mi vysvětlit jak to děláte s tou kryptoměnou? Nebo Vám více záleží na hotovosti?

D. Laurencikova 23.4.2024 15:50

Otazka je, jestli se ten slicny kaif tesi na starenku, jako jste vy. Ale zerty stranou, pani Rybnicka. Vy podporujete tu likvidaci nemecke demokracie vlastne kvuli vasim zvrhlym choutkam? To si snad radeji ponechte pro sebe.

Nevim, kdo co dela s kryptomenou, ale ja platim v drtive vetsine cash. Povazujte to za muj prispevek proti odbourani hotovosti, na kterem se horecne pracuje.

D. Laurencikova 23.4.2024 17:43

Jeste byste mohla sdlit, co vas konkretne tak vydesilo pri myslence na spionaz pro Cinu. Vy jste prece pripravena prizpusobit se islamskemu kalifatu..., Cinan by se vam nelibil?

D. Laurencikova 23.4.2024 18:11

Ted jsem se dozvedela, ze se jedna o rodileho Cinana. To jste zapomnela zminit. Jak je mozne, pani Rybnicka, ze rasisticka a nacisticka AfD ma ve svych radach Cinany??

H. Rybnická 23.4.2024 21:00

Jo to já nevím, ale staré - nejen české pořekadlo praví :Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

D. Laurencikova 23.4.2024 22:39

To nedává smysl, co píšete. Ale opak by mě velmi překvapil.

D. Laurencikova 23.4.2024 22:39

To nedává smysl, co píšete. Ale opak by mě velmi překvapil.

H. Lukešová 23.4.2024 10:19

Našla jsem další velmi zajímavý článek. Lidé z LGBT komunity odjeli demonstrovat do Palestiny za svobodu Palestiny. Palestinci je popravili

Poněkud nešťastně skončila demonstrace LGBT komunity, která se konala na Západním břehu Jordánu v Ramalláhu. Tam se sjely desítky demonstrantů z řad LGBT komunity z celého světa, aby podpořili boj Palestiny za svobodu a hromadně odsoudili izraelskou agresi.

Demonstranti pojali demonstraci jako takový duhový pochod s vyšším posláním. Stejnopohlavní páry se při původně poklidném protestu držely za ruce, sem tam se políbily nebo objaly a mávaly nad hlavami duhovými vlajkami i vlajkami Palestiny.

Původně bohulibá činnost se však po krátké době změnila v krvavou řež, kdy bylo bezprostředně na místě ukamenováno, popřípadě zastřeleno několik účastníků demonstrace. Dalších několik demonstrantů bylo zbičováno nebo zavřeno do vězení.

„Přitáhli sem buz...ti ze západu. Mávali nad hlavami těmi svými duhovými vlajkami a dopouštěli se nepřijatelného chování, jako držení se za ruce s osobou stejného pohlaví, nebo se dokonce s osobou stejného pohlaví líbali. Tohle my tady nebudeme tolerovat. Ihned jsme zasáhli. Ty, kteří měli palestinskou vlajku v duhovém odstínu, jsme na místě ukamenovali. Taková urážka se trestá smrtí. Několik jsme jich zbičovali a ostatní zavřeli,“ prozradil Ahmed Mustaffa, palestinský obchodník s kořením, který prý sám hodil několik kamenů na „tu zvěř, co se tady buzní“.

Navzdory ne úplně kladnému přijetí demonstrace je stále několik přeživších demonstrantů přesvědčeno, že má smysl demonstrovat za Palestinu a označovat za tvůrce všeho zla Izrael.

H. Lukešová 23.4.2024 10:21

„Zlomili mi ruku, párkrát mě zbičovali a teď sedím ve vězení. Vypadá to podle právníka na doživotí. To je ale v pořádku. Je to proces. Palestina se sama neosvobodí. Chce to oběti a ty jsem ochoten podstoupit. Palestina by mohla být krásným místem pro život plným radosti a porozumění, ale to by nesměl být Izrael. Tam je původ celého zla,“ prozradil Gunar Klein, který se demonstrace za osvobození Palestiny účastnil spolu se svým partnerem, který při demonstraci a následném lynči přišel o život.

Gunar je však optimista, a i když do konce života zůstane v palestinském vězení, nic to nezmění na jeho odhodlání bojovat za osvobození Palestiny. Oděn do palestinské vlajky stráví zbytek života ve vězení.

Na události během demonstrace v Palestině reagovala i LGBT komunita napříč celým světem.

„Tohle Židé přehnali. Izrael si nezaslouží existovat,“ domnívá se John Brown, předseda britského uskupení „Homosexuálové stojí za Palestinou“, který jedním dechem dodal, že do Palestiny se chystá další várka demonstrantů na podporu Palestiny.

„Nikdy nepřestaneme Palestinu podporovat. Nikdy,“ dodal.

https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/121616/lide-z-lgbt-komunity-odjeli-demonstrovat-do-palestiny-za-svobodu-palestiny-palestinci-je-popravili.html

K. A. 23.4.2024 12:42

No, obávám se, že jste někomu skočila na špek. Pod článkem je tato větička:

"Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně."

Článek totiž vyšel v rubrice Divoký kačer.

H. Lukešová 23.4.2024 12:46

Aha. Tak to se velmi omlouvám, to ale nemění na faktu, že je homosexualita tvrdě potírána a lidé z LGBTQ komunity tvrdě pronásledováni.

K. A. 23.4.2024 12:53

Já váš názor nerozporuju, jenom jsem vás chtěl upozornit na omyl ohledně článku.

H. Lukešová 23.4.2024 12:54

Ano, máte pravdu, vybrala jsem si zrovna špatný článek.

D. Laurencikova 23.4.2024 10:36

"Navzdory ne úplně kladnému přijetí demonstrace", to bude asi politicky korektni popis toho masakru, z hlediska LGBTQH-přeživších. Tady se neda delat vubec nic. Kdo chce kam, pomozme mu tam.

R. Langer 23.4.2024 11:33

Měli by tam jet další, aby se to pokusili vysvětlit. Měli by tam obecně jet VŠICHNI LIDÉ DOBRÉ VŮLE! ;-) R^

D. Laurencikova 23.4.2024 11:55

Ne kazdy blazen se da oznacit za "cloveka dobre vule". Klasicky pojaty clovek dobre vule musi mit usudek. Proti dalsi agitaci pro Hamas a Islam ze strany LGBTQI+++, nejlepe primo na miste v zemi, kde vladne Scharia, nemam vubec nic, ale prave naopak. ;-)

H. Lukešová 23.4.2024 12:02

No pořád chci ještě věřit, že z těch 4% homoČechů, což odpovídá 400tisíců lidí, je většina stále ještě normální, že nejsou všichni z nich pro Hamás. Konec konců jsem v mém článku využila článek o životě homosexuálů v Gaze, který vyšel v serveru Lui určeného primárně pro lesbickou a gay komunitu.

J. Nevrkla 23.4.2024 12:21

Nechápu, jakou souvislost muže mít sexuální orientace s politickým názorem.

H. Lukešová 23.4.2024 12:36

No přijde mi velmi nelogické, když lidé z komunity LGBTQI+ podporují palestinské Araby, z nichž většina s homosexuální queer komunitou pohrdá a nemilosrdně se je snaží potlačit. Prohamás gayové je jak pěst na oko. Homosexuál by neměl islám absolutně podporovat, neb podporuje své trýznitele a vrahy.

J. Nevrkla 23.4.2024 15:09

To nemá logiku, ale zároveň si nemyslím, že relativně více podporují Palestince homosexuálové než heterosexuálové.

H. Lukešová 23.4.2024 15:29

Palestinianismus je nemoc západní civilizace, která ji jednou zničí. Biden se tak snažil uklidnit palestinské příznivce tím, že výrazně méně podporuje Izrael než na začátku války a co udělali propalestinští zastánci v USA? Začali skandovat nenávistná hesla "smrt Izraeli!", "smrt Americe!".

Palestinianisté jsou stejní jako nacisté. Nechápu, proč se palestinianismus nepotlačuje stejně jako nacismus, ve vztahu k Židům je stejně genocidní, stejně nenávistný a stejně nelidský. Všechny propalestinské demonstrace se nesou v duchu násilí antisemitismu.

D. Laurencikova 23.4.2024 17:54

LGBTQI+++ to nejsou jenom homosexualove. A samozrejme, ze homosexualove jsou take lide normalne rozumni a casto konzervativni. Ne kazdy homosexual otravuje se svou homosexualitou a vystavuje ji na odiv... ale proste normalne zije. Alice Weidel je take lesba. Ta nema s tou prastenou duhovou komunitou vubec nic spolecneho.