3.3.2024 | Svátek má Kamil


PENÍZE: Významné vítězství politicko kulturní úderky

3.12.2009

Komu čest, tomu čest. Když se někomu něco podaří, je na místě jej pochválit. Hned mne to napadlo, když jsem četl, že ČTK vydala zprávu o tom, jak jsme na tom s láskou k vlasti. A je jasné, že jsme na tom dobře. Totiž špatně. Pardon, jsme na tom „správně“. Alespoň podle naší „mediálně politické úderky“, což dotvrzuje titulek z LN 2. 12. 2009: Stále méně lidí je hrdých na Českou republiku. To je ten správný výsledek téměř dvacetileté práce. Konečně to lid pochopil! Všecko je u nás špatně, což každý vzdělanec schopný ovládat péro - pardon, klávesnici PC - dávno ví a hrdě hlásá do novin a tak vůbec.

„Naše země nevzkvétá.“ To je hluboká „pravda“ uložená v mozcích našich levicových intošů, stejně tak jako vůbec rozšířené přesvědčení „vzdělanců“, že se jen těžko najde na světě tak ubohý, blbý, nevzdělaný, násilnický, nehygienický národ ……. (potřebné další nadávky a pomluvy si doplňte podle toho, jaké noviny čtete a na jakou TV stanici koukáte a jakých diskuzí na netu se zúčastňujete).

Již hned po převratu zahájili milovníci „pokroku“ a jiných multikulti idejí boj za osvícení českého národa. Aby si konečně přiznal, že je kreténským národem! A jeho stát, zvyky a vůbec fšecko jen omylem a nejapným žertem dějin. Začalo to od jednoduchých otázek. Tak třeba „investigativní“ časopis Respekt. Dodnes se slzou v oku vzpomínám, jak několik jeho autorů, ponejvíce zelených a pro-europejských, vykřikovalo, jak jsou čeští šoféři retardovaní, což dokazuje počet havárií….. A že jinde ofšem …. óó, jak jsou dokonalí! Podle mne se ti pánové zřejmě v té době dostali nejdál do Rozvadova. A není úplně jisté, zda aspoň některý z nich měl řidičák. Dneska tedy už i někteří v redakci částečně pochopili, že by bylo hlavně potřeba postavit slušné silnice a že by policie neměla jen vybírat pokuty do své a obecní kasy… No ale to zásadní přesvědčení o nemravnosti dálnic zůstalo, že.

Brzy jsme se také dozvěděli, že jsme ekologičtí barbaři světa. Dle mínění našich zelených odborníků. Protože jinde ….. Pak se sice zjistilo že třídíme domácí odpad nejpilněji na světě, i to, že nepálíme po nocích odpadky v tajných píckách jako Rakušáci, aby ušetřili… Ale to se nepočítá. Tisíce stránek popsaných o českých čuňatech udělaly své. A čuňata nemá nikdo rád. Ani ony samy se nemají rády, že.

Pak se taky zjistilo, že se neumíme se starat o památky. Památky fšecky padají. Kdybych měl za každý takový článek na toto téma „pětku“, pozvu celý Kolín na dva dny na flám za svý! Mimo jiné, ty články a hlášení (česky: udání) do Paříže do UNESCA píše zřejmě parta slepců. Ono totiž stačí porovnat fotky z roku 1989 a z dneška a projet se po krajině, aby kdokoliv viděl, jak byly za dvacet let opraveny desetitisíce budov. Všechny jistě né, ale to nemají ani v Německu, víme?! Takže národ byl vystaven mediální masáži, jako že jsme nekulturní barbaři. A kdo by měl rád nekulturní barbary, že ano?

Ofšem pravý rozkvět nastal, když se u nás konečně usalašily všechny ty „neziskové organizace“, panteři růžoví, zelení i gendero, věže zvané „watche“, hlídači toho, jestli nekrademe v samoobsluhách, a jiní. Vědeckou metodou „dotazů“ zvanou lidově „JPPuŘ“ (jedna paní povídala u řezníka) například vědecky objevili, že se u nás v obchodech krade nejvíc na světě. Zeptali se v jedný firmě, tam jim někdo něco řekl, pak se to lehce „upravilo“ a už se fšude skvěly titulky o největších krámských zlodějích na světě. Kdo by měl rád národ, co krade v samoobsluhách, že?! (Autoři průzkumu nikdy neslyšeli o Egyptě, Kazachstánu a nebo Nigérii!)

Senzační byla informace, že u nás je až 80% žen znásilněno. Pardon „vystaveno" sexuálnímu násilí (tím se zřejmě myslí i "násilné" mrknutí mužského oka směrem k dotyčné). Ta (dez-)informační kampaň byla tak blbá, že moc nezaujala. Proč? No asi tak 52% národa jsou ženy. A ty vědí své. A názory pár sexuálně vyšinutých trdel je moc nezajímá. No a tak dále a tak dále.

Dokonalá byla ta paní z Německa (já fakt nemám nic proti normálním Němcům, ale ona určitě nebyla z Patagonie, to vím), co vykřikovala do celého světa, jak v Chebu Cikáni prodávají tisícům pedofilů svoje děti. Nějak to pak prasklo, když to dotyčná poněkud přehnala. Vyžebrala od paní presidentové německové nějaký ten milionek a dostala metál. Pak se to začalo prošetřovat. Peníze jsou holt peníze. A Němci jsou na účty pinktlich. A zjistilo se, že chebští Romové, jak slyšeli o oné pitomé a chtivé paní ze Saska, využili svých zkušeností. Rozkecali zahraničním zákazníkům prostitutek a opilcům v chebských barech, že poskytnou své děti úchylům. Němci a Holanďani - to byla největší supina zájemců - se chytli. Romové na ulici nezletilce předvedli úchylovi sedícímu v autě. Pak ho pozvali dál. Jak vlezl do chodby, hned dostal do držky, že se nestačil divit. Profackovanému pedofilovi pak vybrali kapsy, sebrali pas, peníze i kreditky a vyhnali ho ven. Jisti si, že žádný z nich si nepůjde stěžovat. Nelegální, morálně pochybné. Ale rázné a účinné řešení. Úchyláci se Chebu vyhýbají. Ovšem tisíce evropských obyvatel byly přesvědčeny, že Česko je žumpa světa. Romákům to bylo jedno. Ale i nejaktivnější novináři pak už o Chebu raději drželi ….. ústa.

Zájem o to, jak jsme my Češi a náš stát hnusný, obecně nějak opadal. Starší generace, která čert ví proč dodnes věří lhářům z TV, to ještě „žere“. Mladí na kecy kašlou. Mají své zkušenosti ze světa. A mohou porovnávat.

Dokonce i MfD zařadila zprávu o „výzkumu“ až úplně dole a jen několik řádků. To je úpadek v boji za „lepší příští“! Jak to, páni novináři? Nezájem? Že už se nějak uživíte i bez těhle blbostí? Že stačí nafotit Topolánkův penis, prsa Bohdalové, sdělit, že támhleten krade, a máte své jisté? Tedy čtenáře?

Možná proto nám včera ČTK z ničeho nic sdělila, že na tu svoji vlast kolektivně ser…. ééé… kašleme. A to tak, že čím dál tím víc. Jen 44% našinců je prý hrdých na svoji vlast. Matičko skákavá, to je to špatný, to je to špatný..., je to? …no spíš normální.

Oproti tomu však nedávno opakovaně zjistil STEM, což je konkurence CVVM, že podle ní je na svoji vlast hrdých 78% dotázaných. Což je vynikající výsledek. Po všech těch kotrmelcích, co si tady lidi za posledních padesát let prožili. A co já na to? Jak se u nás cituje ona slavná věta Bohdalové: „Tak já ti Karle nevím…

Proč ty rozdílné výsledky? A proč zrovna dneska vyrukovala CVVM a ČTK s touhle zprávou? Doplněnou komentářem, že není divu, neb se u nás….. viz shora uvedené + to, že politici stojí za prd. Čím to asi bude? No protože když jsou lidi celkem hrdí na svoji vlast (dle výzkumu STEM), tak by nemuselo přitéct tolik penízků od státu. Smutný!

A co pak dělaly všechny ty nezávislé, dobrovolné, investikravinní a hlavně takzvané neziskové organizace? Které jsou přisáty na finanční cecíky matky Unie a českého státu jako malincí klokánci? Kteří mají ty cucací hubičky k prameni své výživy přímo „přirostlé“. Co ty budou dělat, když vypukne nezájem? Nedejbůh spokojenost?

Už se připravuje rozpočet. V Unii další dotace. Rok 2010 se blíží! Všude se šetří! Bude se škrtat. To nelze dopustit. Takže, státe rodný, Unie svatá, politici, novináři, národe!

Nezapomeňte naše heslo: „Všecko je špatně. Lidi úpí. Morálka upadá. Nepravosti se páchaly, páchají a páchati budou. A my, my jediní to odhalíme! . Zjistíme, uveřejním, a tu matičku vlast (jistěže je to hlavně Evropa, vy ošklivci, co si myslíte) zachráníme. A na to potřebujeme peníze. Hodně peněz, ještě víc peněz! Úplně nejvíc peněz!!! “

A za ně vám pak najdeme nepravosti, jaké budete(-me) chtít, a společně je vymýtíme. Nic od vás za tu službu nechceme. Jenom peníze. Chápete to? Vždyť morálka a vlast upadá.

P. S. Jistě že ty zločiny zase tak moc mýtit nebudeme. Co bysme dělali příště? Co by pak bylo s našimi kancelářemi, platy, notebooky, s cestami do Brusele i na Jakartu? Kam bysme přišli! Úpět budete, bando jedna! I kdybysme vás měli vlastníma rukama škrtit. Pamatujte si, Čecháčci, co vám říkáme! Jste nejhorší na celý zeměkouli a přilehlým vesmíru! Jedině tak nám to vynese pořádný peníze.

Tož tak.