29.2.2024 | Svátek má Horymír


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jarda 29.7.2007 23:22

Koupení šéfredaktoři.

Je to už nějakej pátek, kdy na ČT běžel pořad Sněží (dneska už byste takový marně hledali) a tam vyprávěla novinářka Petruška Šustrová, že co může dělat, když přijde se zajímavým článkem za šéfredaktorem a on jí ho neveme. Klaus si tuhle bandu koupil už v 90.roce, rozdal jim miliony z prodeje Mladé fronty a tím si je zavázal. A další milióny jim plynou z fondu ODS, která je nejbohatší stranou díky sponzorům z mafiánských kruhů.  Denska informovala jenom TV Nova, jak to hulvátský premiér napálil do novinářů u porodnice. Že by nezajímavé téma ?

Delta 29.7.2007 12:04

Starému troubovi

Hlupáčku Stará, nerozvedený premiér, jehož STÁTNÍ ouřad rozesílá tisku fotečky jeho milenky s porozeným děckem, je VÝRAZEM duševních obzorů "politika", který nemá ani sílu ukončit jeden vztah před tím, než začne nový. Asi si  nevšiml, že tč. negazduje na salaši, ale že je v čele VLÁDY. Že jeho nestoudnému konkubinátu  sekundují katoličtí lidovci s prolhaným předsedou v čele, to jen doplňuje obrázek koaličního pokrytectví. Inu, jak píšeš, hlupáčku Stará, pan premiér je nám všem nenahraditelným vzorem – neschopný domluvy na rovinu ani s vlastní manželkou...

halďák 29.7.2007 20:23

Re: Starému troubovi

Ale vždyť starý trouba vzkázal :"Čtenářům je do toho h ... o ", tak co se dále vzrušovat.

Pozn.: vzkaz pana premiéra bylo nutno napsat proloženě, neboť mravnost tohoto plátku ho nedovoluje pro jeho vulgaritu napsat.

Starý J. 28.7.2007 17:50

Teprve teď jsem si přečetl příspěvky

a snad si budu muset tu stránku uložit, až zase bude mít průšvih Jyrka a když si z něho začneme utahovat, tak budete všichni zapírat, že vy nic, vy že jste o Topolánkovi nic špatného nenapsali a o jeho novém dítěti také ne. Nebo budete zase přesvědčovat, že Jyrkovo děcko je něco úplně, ale úplně jiného (jako v případě milenek), protože u socanů se to může, kdežto u konzervativní strany ne (jak zde celý den psala Lea), nebo že Jyrka to udělal (to dítě) rozhodně lépe a čestně a s charakterem (jak nás několik dní přesvědčoval Jaroušek).

Samozřejmě, že to ODS podplatila, byla to korupce! Podplatili všechny novináře, všechny televize, všechna rádia! Dalík chodil a podplácel! A máme to za sebou, abyste se nemuseli namáhat!

Liberta 28.7.2007 21:33

Hledejme v tom stav NAŠÍ morálky

Já bych se nehnípala v tom, zda je morálnější princ Jasoň nebo valašský Drsoň, a kdo že v jejich barvách krmí listy tím či oním. A jestli jeden z toho vyvázl tak tak, zatímco druhý proplul hladce. To signifikantní na obou je absence charakteru ve věcech nejsoukromějších, nachlup stejný tah nebo spíš podtrh vůči životnímu partnerovi, a to všechno za veselého výskání české veřejnosti. Lidé naoko pány pomlouvají, ale je z toho cítit takové to uznání nebo závist nebo obdiv, či co. To je to, co mě žere. -  Začátkem 90.let dostával např. pan Ludvík Vaculík, známý proutník, žijící bigamickým životem (přinejmenším), řadu nabídek vstupu do politiky. Ač  by tam nesporně patřil a sám byl jistě velmi navnaděn, měl tolik soudnosti a morálky, že se otevřeně deklaroval jako člověk, který to nemá v soukromí v pořádku, a jako takový do politiky nepatří. Smekám.

.lucina 29.7.2007 1:48

Re: Teprve teď jsem si přečetl příspěvky

Já taky, a taky koukám do novin a co nevidím - Talmanku s mimčem (sluší jim to) a jinde zas Paroubka s tou jeho sexy "Tlumočnicí", a těm to teda nijak nesluší. Ovšem, je to rozdíl, Topolánek se (jako mnoho chlapů před ním i po něm) zapletl s kolegyní, když ho manželka nechala několik let v Praze samotného,  přestože tu koupil pro rodinu byt (s těžkou hypotékou). Jyrka žije v Praze sám mnoho let, manželku držel zavřenou kdesi na venkově už v době RaJ, jeho aktivity byly již v té době velmi pestré, pak něco prokecl Kubice, když ho nějaký odvážný novinář vyfotil s profesionální "tlumočnicí", vytáhl opět Zuzanu, aby ho podpořila, atd. Zato paní Top. pravila v Právu(!), že z manželství se nevystupuje jako z tramvaje, aniž si všimla, že jí ta tramvaj ujela už dávno, už když kandidovala s Bobo. Mě z toho pořád ten Topol vychází o 100 % slušnějc.

Karel H. 29.7.2007 15:37

Re: Re: Teprve teď jsem si přečetl příspěvky

Tak nad vašimi dedukcemi nezbývá než smeknout 8-o

Liberta 30.7.2007 20:58

Re: Re: Teprve teď jsem si přečetl příspěvky

No to si právě nemyslím. Já je hážu do jednoho pytle, a je-li Vám jeden sympatičtější než druhý proto, že je o chlup líbivější nebo má sympatičtější milenku nebo nesympatičtější manželku, pak na Vás právě zabírají ty mediální tahy vládního PR...viz článek.R^

Starý J. 28.7.2007 17:34

Ach autore, autore

To jste tak málo důvtipný, nebo to necháváte na rozehrání nám?

Kdyby nebyl v maléru až po uši také Paroubek, tak by Topolánka roztrhali na kusy jako v době, kdy se to s Talmanovou provalilo. Topolánka mydlili 3 měsíce, kdežto Paroubek to měl za sebou za 3 dny! Ale teď se ukázalo, že Paroubek je stejnej a co když ta jeho sexy je náhodou v tom? Udělají zase cirkus Topolánkovi a jak to pak udělají s Rokem, když toho bulvárně trhat nechtějí, Navíc on si rád u šefredaktorů a ředitelů TV a různých rad televizí a rozhlasu stěžuje každý den. Dnes si vzal naTV24 zase jednoho pisálka do huby a s ním to teď půjde z kopce. Copak to ještě odneslo málo lidí z televize a tisku? Jmenovat je nemohu, nikdy mně ten seznam  nepustili dál! Ale každý je jistě zná!

eva 28.7.2007 16:42

PR vlády

Ne. že by nebylo o čem psát a co kritizovat, ale u válu je ODS, tak nač ten údiv? PR současné vlády zabezpečuje 98 procent novinářů. Autor článku se vrátil z dlouhodobé dovolené mimo rodnou vlast?

Starý J. 28.7.2007 17:59

Re: PR vlády

Jak to ta ODS dělá? Nebo jste ještě pod dojmem dnešní tiskové konference Paroubka, kdy mu zase všichni a celej svět ubližuje, hlavně tisk, rozhlas, televize, Kubice, Topolánek, Klaus, Vesecká....atd. Ještě že aspoň ta ČT24 mu přenáší každý den nějakou tiskovku (což jiným stranám nedělá)! Takže má alespoň tu televizi.

Komunisté také měli úhlavní nepřátele: jaro, léto, podzim, zima! To už si nevzpomínáte. Kdyby o mně psalo 98% novinářů špatně, tak bych se zamyslel, jestli náhodou něco špatně nedělám. Ne tak Jyrka I. Dokonalý!

Delta 28.7.2007 15:58

No co, úřad vlády rozesílá fota šťastné primipary i s loztomilým kojenctem,

a buďme rádi, že náš ušetřil obrázku prvního zlatého hovínecta tohoto následku vládně parlamentní sexuální aféry stárnoucího padesátníka a slečny v nejvyšším stádiu tikajících biologických hodin. Idylický obrázek konkubinátu pana premiéra sice trochu ruší nevhodnými řečmi jeho legální manželka - ale kdo by si takových detailů všímal. Ostatně sám trojkonkubinát vládní koalice a podraznický způsob, jímž se dostala k lizu je v naprostém souladu s činy premiéra a místopředsedkyně sněmovny. Tak jaképak copak - národe jásej, máš první vládněparlamentní dítko k chovu příštích bezcharakterních politiků...

Starý J. 28.7.2007 18:09

Re: No co, úřad vlády rozesílá fota šťastné primipary i s loztomilým kojenctem,

hovínecta jsme byli ušetřeni, ne tak Jyrky se sexy mozkem a milenkou v Tatrách!

Idylický obrázek konkubinátu pana expremiéra sice trochu ruší nevhodnými řečmi jeho legální manželka - ale kdo by si takových detailů všímal. Ještě včera ze strany ČSSD vystupovala, dnes ráno po "domluvě" sexy Jyrky už zase vstupovala. Podraznický způsob premiéra a místopředsedkyně sněmovny je plně v kontrastu s charakterem a státnickým způsobem nalezení milenky u pana expremiéra. Tak jaképak copak - národe jásej, máš v expremiérovi vzor k chovu příštích charakterních politiků...

vládík 28.7.2007 10:38

Teda, co vás zlobí ....!

To se hned tak nevidí.

Liberta 28.7.2007 9:29

Kápl jste na to - ale je to horší

Pane Jemelko, také jsem si všimla. Je to nepřirozené, nečeské a nesoučasné. Takže podezřelé. Přikládním se však spíše než k vysvětlení, že český novinář se přece jen kultivuje, k podezření, že je to masívní PR-anti-kampaň, nikoli zadarmo. Anebo ještě hůř: pro amorálního občana i tahle story už není nic vzrušujícího, je to natolik běžné, že prostě média nemají důvodu to rozmazávat (čtenost jejich periodika tím stejně nestoupne). Potvrdí nám sociolog, kam až veřejná morálka klesla?

Pavel 28.7.2007 13:37

Re: Kápl jste na to - ale je to horší

Zpravodajství je vyvážené. Fotka břichatého Paroubka a jeho slovenské soudružky je provázena jen nevýrazným blekotáním o líbánkách ve slovenských lázních. Blesk se nezmohl na žádnou informaci třeba na téma kaviár a šapáňo o nočním životě nemluvě. Snad se aspoň dočteme jak instalatéři okrádají své zákazníky. Tak jsem byl na to zvyklý i za minulého režimu.;-D

Abdéřan 28.7.2007 15:16

Re: Re: Kápl jste na to - ale je to horší

:-D:-D:-D!

Ferda 28.7.2007 8:25

Korupce příteli a ještě za státní

Tohle vše si v médiíích dnes koupíte! I tu zdrženlivost! Korupce za státní a hledejte zdroj. Není to až tak těžké.

Žulový Aston 28.7.2007 7:32

Jak správně pravil parlamentní inseminátor Mirek, tak do toho je všem h+o+v+n+o.....

..zase nám odéesáci zkultivovali politickou scenu

Abdéřan 28.7.2007 15:12

Re: Jak správně pravil parlamentní inseminátor Mirek, tak do toho je všem h+o+v+n+o.....

:-D:-D:-D!

Starý J. 28.7.2007 17:38

Re: Jak správně pravil parlamentní inseminátor Mirek, tak do toho je všem h+o+v+n+o.....

Každej má jinou metodu. Jeden říká, že je po tom všem h.....  (Topolánek) a druhý rovnou jde a u šéfa listu, nebo ředitele televize jim zařídí padáka (Paroubek)! Teď jde o to, kdo to vlastně víc "kultivuje" a koho zásahy jsou horší! Ten inseminátor Jyrka se sexy mozkem už odrovnal dost lidí!