5.3.2024 | Svátek má Kazimír


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ludva 31.10.2008 16:30

Zkuste udat někoho z Al Kaidy

A uvidíte za pár let, až to zde islám převezme, jak dopadnete. Poučení - neudávejte nikoho.

68 30.10.2008 23:30

Kunděra, Hvízdala, Kunděra, Hvízdala...

Ale prosím vás! Nechte je bejt, vždyt je to všechno jedno jak moc kdo z nich byl angažovanej,  jak moc je dnes uraženej a dotčenej a jak moc si navzájem pomáhaj. Vždyt je to hezký, že se nenechaj vosočovat. Když mají ty možnosti se nedat.

R. J. 30.10.2008 23:08

Re: zda se mi, ze jste nepochopili ...

Ale,ale, soudruh intelektuál , on četl Mladý svět, světe zboř se, prý jediné čtení, bože proč mě trestáš těmi svazáckými hovady. A jak se panáček rozčiluje, prý opilci nic  republice nedali, asi nějaký brigádník socialistické práce, viď? A jak krásně "tepe" alkoholiky , co narušují klid na tvořivou práci lidu,Husák by  z Tebe měl radost, budovateli lepších zítřků. Co jen jsi se nasnažil, opilci Ti to zkazili. Jinak , i kdyby to byla pravda, ten Tvůj slint, tak v normální společnosti se za chlast nezavírá, víš o tom? Nebo je to pro Tebe novinka? Asi ano,  svazácký čtenáři.Ještě mě pouč, v čem se lišil Mladý svět od Rudého práva, to já nevím, to vědí jen "zasvěcení", jako Ty. A Hvížďala,  komouš.Tak si vezmi ten Tvůj  "svět" do kapsy a jdi někam do schůze, mládežníku.Jinak , co jsi zač, prozrazuje Tvoje vyjadřování, označení někoho jako individuum , to byl oblíbený obrat soudruhů, kterým označovali všechny všechny své odpůrce.Ale to jsi nějak přehlédl, viď, Ty šedá myško.  A k tomu lumpenproletariátu,máš pravdu, z majetku, který nám komouši, jako je ten Tvůj Hvížďala ukradli ,Ty jsi mohl určitě vystudovat, já ne, ani omylem,tak si to nech projít hlavou, mládežníku. A nechlastej , dnes to není potřeba, pak třeba vypotíš něco jiného, společenská kritika se dnes již "nenosí", nikdo Ti za ní čárku do kádrového posudku nedá. To je dnes pasé.Tak čau, "mladý  čtenáři a kritiku nešvarů ".

555 30.10.2008 22:31

Re: zda se mi, ze jste nepochopili ...

oprava: CIA

555 30.10.2008 22:26

Re: zda se mi, ze jste nepochopili ...

To jsou věci. Tak ne dohoda SIA a KGB, ukočila u nás "normalizační komunizmus", ale Kudrna. S Mladým světem v kapse.:-D

Kudrna 30.10.2008 22:08

Re: O etice novinářů a hodnotě jejich práce

Souhlas, vrahové, kteří surově podřízli spoutaného policistu tehdy esenbáka, zastřelili bývalého legionáře,účetního Rošického to je periferie jakékoliv  společnosti stejně jako řada jejich příznivců zde v diskusi.

Kudrna 30.10.2008 22:03

Re: Hvížďalo, Vy jste svině komunistická ! Srovnáváte-li neškodného i když neúctyhodného Moravu s Vámi, zločimc, z padesárých let, pak jsem takovou drzost ještě neviděl !!! Dzp.

To je úroveň diskutéra, je vidět co ještě chodí mezi námi za svoloč.

Kudrna 30.10.2008 22:01

Re: zda se mi, ze jste nepochopili ...

Mladý svět byl jediný týdeník, který byl pro nás ke čtení, od Rudého Práva se lišil absolutně. Společnost co se opíjela určitě nečetla nic. Je to vidět i z pravopisu příspěvku. Pro tato individua byl jediný program chlast. Hvížďala byl a je formát. Se společností lumpenproletariátu by se tady držel normalizační komunismus dosud. Opilci komunismu nevadili, sice nic nevytvářeli, ale byli pro Husáky, Indry a Jakeše mnohem milejší. Dělali akumulaci a když moc řádili tak je zavřeli. Teď se považují za politické vězně. Nevím kde autor příspěvku přišel k Neviditelnému psu. Je to neuvěřitelná náhoda, že vůbec umí číst a psát když vystudoval alespoň dvě třídy vysoké čtyřpatrové základní školy.

R. J. 30.10.2008 21:02

Re: zda se mi, ze jste nepochopili ...

U Tří trojek, U Glaubiců, U Schnelů, U Srdců, U Kocoura , U tří Slunců , U Černého vola, tam všude jsme nalézali shodu  , nad půlitrem moku pochybné kvality , jěště pajcnuté vodou, ale byl to "hukot". Znal jsi "Markýze" od Trojek? Já jsem Mladý svět nečetl ,bylo to pod moji rozlišovací schopností odlišit to od Rudého práva, jinak když jdu od kámoše z Malé strany , jenom zírám, co se s tou čtvrtí stalo, něco k lepšímu ,něco k horšímu, ale určitě to tam dnes vyhovuje panu Hvížďalovi, je to tam takové "učesané" a "sběř" jako my tam již nechodí. Nebo strašně málo. Takže by neměl "pořádný" námět, tak asi proto píše o Kunderovy, to je ovšem ta pravá sběř, sfetovaná "opiem lidstva", takže vidíš popíku, že námětově je Hvížďala pořád stejný, nějak trochu ustrnul. Zdravím.

honzak 30.10.2008 19:21

Re: ten V.Novák

stačí, když si budeš pravidelně brát ty prášky.

pop 30.10.2008 19:19

Re: zda se mi, ze jste nepochopili ...

A pro mě je Hvížďala normalizační redaktor Mladého světa, který psal v sedmdesátých letech články o malostranských hospůdkách které navštěvují jenom feťáci a ku/rvy, poslouchající pokleslou hudbu z imperialistického západu. Tenkrát jsem psal dopisy do redakce, dnes bych mu za tyto dnešní články nakopal pr/del, korouhvičkovi.

LadaHaksna 30.10.2008 18:12

Čeho by byl asi Morava schopen, z toho mrazí. Ale neměl příležitost (zatím)

R. J. 30.10.2008 17:47

Re: zda se mi, ze jste nepochopili ...

Příteli, pro mne je Kundera jeden z pomahačů hnusného režimu, který vraždil lidi.Nějaký "papír" na tom nemůže nic změnit, jenom "dokreslit". Takže ať s "papírem" nebo bez, je Kundera osoba nevěrohodná, slušně řečeno. A ten "kyblík" špíny? V tom se sám rád rochnil, sám se umazal pomyjema.Klidně ho umyj, ale pozor, ať to jeho svinstvo neulpí na Tobě. To jejich rudé svinstvo je pěkně lepkavé.

strejda pedro 30.10.2008 17:19

zda se mi, ze jste nepochopili ...

... a ze v zivote nepochopite ... karlu hvizdalovi slo o dve veci: o dodrzovani alespom minimalni znalosti remesla pri praci novinare (tady se provinil respekt), a o (to hlavne) uctu k lidske cti, kterou nelze spinit jen tak, mir nix-dir nix (pro neznale prelozim: mne nic, tobe nic) ... ja sice chapu, ze to mate v te stredoevropske kotline tezke, nebot vzajemna ucta se tam moc nepestuje, soude podle reakci mych predchudcu, ale i podle veskereho jineho deni v te nestastne zemi ... jak se rikava: kyz dojdou argumenty, muzete jeste zacit nadavat ... to umite ... ale zamyslet se nad tim, jak malo vam prijde neprijatelne, ze nekdo bez jakychkoliv prijatelnych dukazu hodi kbelikem spiny, a je uplne jedno po kom, zda po vynikajicim autorovi nebo po nahodnem pocestnem ... jednou vam to bude chybet, ale to uz bude pozde ...

Niky 30.10.2008 17:10

Re: Hvížďalo, Vy jste svině komunistická ! Srovnáváte-li neškodného i když neúctyhodného Moravu s Vámi, zločimc, z padesárých let, pak jsem takovou drzost ještě neviděl !!! Dzp.

R^R^R^

šakal 30.10.2008 16:01

...Chi, chi, chi...

...rukopis kunderohorský... ;-D

milan007 30.10.2008 15:51

problém MK

Není snad ani v tom zda udával , či ne. Stačí , že jásal v modré košili v době , kdy věšeli Horákovou a tisícům lidí ničili život.  Sympatické na MK mi je fakt , že po svém omylu se na politiku vykašlal a neopruzoval jako morální vzor ( viz. P. Pithart).

wandy 30.10.2008 15:06

HU CSAV

Ústav pro studium totalitních režimů je obviňován z neprofesionality při ověřování pravosti a autentičnosti dokumentu, ale jeho plus je v to, že ho vůbec objevil. Na to, zda je  tento novodobý zelenohorský a královédvorský rukopis padělkem či nikoliv, by se měl asi soustředit Historický Ústav AV, ale na jeho webovských stránkách jsem podobnou aktivitu nezaznamenal.

Ivan Nový 30.10.2008 14:58

Re: Hvížďalo, Vy jste svině komunistická ! Srovnáváte-li neškodného i když neúctyhodného Moravu s Vámi, zločimc, z padesárých let, pak jsem takovou drzost ještě neviděl !!! Dzp.

R^R^R^

feromraviec 30.10.2008 14:56

Re: ...Docel stačí, když si plivnete do voka, čuramedáne...

A šakalovi šakalí

šakal 30.10.2008 14:47

...Rádo se stalo!...

...Co nám schází na uhlazenosti, nahradíme rychlou obsluhou ;-P

V.Novák 30.10.2008 14:44

Ajajaj - dokonalé vychování pravého pravicového gentlemana

se projevilo! Sotva narazilo na argument, který nedokáže překonat argumentací, už se vylila žumpa...

Čím to, že mě to nepřekvapuje? Že by zkušenost s takovými "dermokraty"?

šakal 30.10.2008 14:36

...Ty páro z kremelský prd@le,...

...Tebe by měli kopat z Prahy až do Buzuluku, rudá ventro...;-P  (Y)

šakal 30.10.2008 14:35

...Docel stačí, když si plivnete do voka, čuramedáne...

...;-P

Kajan 30.10.2008 14:08

Hvížďalo, Vy jste svině komunistická ! Srovnáváte-li neškodného i když neúctyhodného Moravu s Vámi, zločimc, z padesárých let, pak jsem takovou drzost ještě neviděl !!! Dzp.

V.Novák 30.10.2008 13:41

Re: O etice novinářů a hodnotě jejich práce

Ohó - honzák umí číst... A nebo byl na představení?

Oslí (somárí) mostík mezi tématem a Hrdým Budžesem by k publikaci nebyl?

V.Novák 30.10.2008 13:39

Re: ...Pořád mi to bylo podezřelé,...

Copak se jim nelíbí, mrchožravče?

Ony by si snad americké bomby, s jejichž použitím se počítalo, nechaly obyvatele nastoupit a rozpočítat: komouš zůstane, nekomouš do krytu - a pak teprv vybuchly? Nebo by to vzaly komouš-nekomouš, pěkně po řadě?

Vzhledem k tomu, co vyvádějí americké "inteligentní" zbraně ještě teď (třeba tuhle v Sýrii), druhá varianta je blíž pravdě. Nebo neé?

Halt mám problém rozlišovat mezi mrtvými civilisty a collateral damages - ale to bude pro mrchožrouty asi ten problém s morálkou...

V.Novák 30.10.2008 13:34

Re: ten V.Novák

Měl bych být zlikvidován jako třída, Pavlíku Morozove?

Psovi psí smrt?

honzak 30.10.2008 13:28

ten V.Novák

je opravdu silná káva! Ale i takoví mohou žít a plkat na internetu.

R. J. 30.10.2008 12:57

Marně nějak hledám spojitost,

co má společného Kundera a Tlustý, hledám, přemýšlím a už to mám,nojo, zase to staré známé, komunista jako pr/ase. Ale prý presvědčený, více než sám Lenin. Krásná spojitost, jen co je pravda.  Děkuji Vám pane Hvížďalo, že jste mě to "osvětlil". Jinak jsem se v té spojitosti "plácal".