Čtvrtek 23. 5. 2024Vladimír polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 72
  • Poslední: 13.1. 2020 16:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Mokrý 11.1.2020 7:00

Ani mě to placení nebude dělat problém a to v případě, že poplatek bude navyšován o inflaci.

Ale jen v případě, že hospodaření ČT bude pod pravidelnou kontrolou NKÚ a ČT bude důsledně plnit svoje veřejnoprávní zadání ( = i přenosy utkání LM ). Je dost programů, které to naplňují.

Jen to zpravodajství, komentáře, jsou úplně mimo mísu. Proto je potřeby vyměnit nejen vedení ČT, mluvící hlavy ( většinu z nich ) a i ty v jejich pozadí. K tomu je nutné i jiné složení dohlížejících rad, částečná spolupráce koncesionářů ( možnost se vyjádřit, případně i odmítnout některé osoby v ČT ).

K. Nový 11.1.2020 6:49

Klidně ČT plaťte, pokud ji sledujete.

A stejně tak by měli ostatní možnost ČT neplatit (a nesledovat).

K. Nový 11.1.2020 6:50

... mít možnost ...

Š. Hašek 12.1.2020 13:35

Marné, pane Nový.

P. Staronový 11.1.2020 0:33

Placení veřejnoprávní TV mi nevadí, jen bych rád dostával za své peníze lepší produkt.

Ad Moravec, možná, že je dokonale připraven, ovšem dokonale připraven za mé peníze dělat svou proEUnijní propagandu. Výběrem otázek, hostů, moderováním. Lituji, to je profesionální Göbbelsovština, ne objektivní a potřebný pořad.

J. Jurax 11.1.2020 0:57

Lepší produkt by chtěl každý. Akorát že každý jinak lepší.

A štve-li Vás Moravec, nedívejte se na něj. Snad si z programu vyberete něco, co se Vám bude líbit.

Já, mohu-li mluvit za sebe, se nedívám ani na Moravce, ale ani na sportovní přenosy, neboť klání gladiátorů mi nic neříkají. A mohl bych brblat, že mají celý extra kanál a ještě semtam přetečou i na dvojku. Přesto si to svoje vyberu, koneckonců na bednu nelze čumět celý den.

J. Pilny 11.1.2020 5:22

Podle tohoto pohledu si klidně plaťte ČT09, když se Vám líbí, ale já budu raději platil jinou televizi, která se líbí mně.

V. Pavelka 11.1.2020 10:10

P. Jurax to že vám je jedno, co vám někdo naloží na talíř a vy to zdlábnete ,je vaše věc !!

J. Jurax 11.1.2020 11:24

Jistě. Všechny ostatní televize si už platíte skrze reklamu, jejíž cena se pokrývá z cen služeb a tovaru, který si kupujete.

V. Petr 11.1.2020 20:41

Tak se podívejte, co je v reklamě? Polovinu představují půjčky, které nemám. Další část banky, jejichž klientem nejsem. Bohemia Energy pro zoufalce. Auta firem, jejichž vozidla jsem nikdy nevlastnil. Výrobky, co mě nezajímají, nikdy bych si to nekoupil. Takže jen občas Kaufland, Penny nebo Billa, ale to je malá menšina, co by se mě mohla týkat...

R. Langer 11.1.2020 23:08

Hm, to je ta obecně oblíbená blbost. ;-D

J. Krásenský 12.1.2020 9:56

Nikdo by neměl být nucený kupovat si to, co nechce. Jestli si platím jiné televize skrze reklamu na zboží, které inzerují v těch neveřejnoprávních tv, je už moje volba, svobodná volba, což u České televize a Českého rozhlasu neplatí, neboť k tomu jsem nucen. (A bylo by vhodné připomenout, že reklama umožňuje i hromadnou, tudíž produktivnější výrobu, která umožňuje cenu zboží snížit, tedy platit za ně méně.)

P. Staronový 11.1.2020 11:04

Pan Macků ho pochvalně zmiňuje, tak reaguji. Jinak je mi zajisté u (_!_), jen nemám radost z toho, že na tak hloupou propagandu musím přispívat.