16.6.2024 | Svátek má Zbyněk


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nevrkla 15.4.2024 0:21

Kdo se staral o své zdraví, především se nenechal vakcionovat. Řeči o tom, že za velký nárůst mnoha chorob, náhlých úmrtí a problémy s pohybovým aparátem či potraty může náhlé zlenivění a ignorace preventivních prohlídek, či dokonce i změna klimatu, jak už jsem se dočetl, jsou naprosto směšné. A autoři podobných zdůvodnění také. Už se píše o připravovaných soudních procesech s autory a propagátory covidové vakcinace.

J. Lukavsky 15.4.2024 7:27

Po třech očkováních jsem dostal covida. Příznaky byly velmi mírné, test byl ale ukázkový. Týden jsem se držel doma a pak se vrátil do práce, test negativní. Před očkováním mi ale umřel na covida švagr, byl diabetik a obézní, ale žil s tím léta, až do covidu. To bylo ještě před očkováním. Obecně vzato: žádný lék, operace, očkování... nemají 100% úspěšnost a vždy budou nežádoucí komplikace. No já bych to řešil jednoduše: nechceš operaci, očkování... podepiš reverz, že pokud to dostaneš tak si zaplatíš výlohy léčení. Pojištění na auto také neplatí vždy a na všechno a pojišťovna špekuluje jestli ta nehoda byla opravdu nezaviněná.... a nezaplatí. J.L. end

R. Langer 15.4.2024 7:44

Dostal jsem kovida, dvakrát, a poprvé jsem měl tři dny teplotu. Jinak nic. Co to jako má vypovídat o očkování? Ale mohli jste podepsat reverz - necháte se očkovat, a když to dostanete, tak si zaplatíte všechny výlohy léčení. Proto jste se přece očkovali - abyste to nedostali. Je to přesně obráceně, než tvrdíte.

Ale ještě lepší bude, až se u vás objeví ty horší komplikace z očkování. A přesně ty byste si potom měl platit z vlastního, chytráku! :-P

J. Nevrkla 15.4.2024 9:03

Taky jsem měl jako neočkovaný dvakrát covid, neočkovaná manželka si ze mě dělala srandu, že mám rýmičku, jednou to ode mne chytla, jen jí pár dní bolely klouby, zjistili jsme to až z testu na protilátky. Když vidíme, kolik očkovaných známých teď trpí, jsme hodně rádi, že jsme se nedali.

R. Langer 15.4.2024 9:30

Otec se nechal očkovat dvakrát, a bylo mu potom vždycky několik dní špatně. Potřetí už jsem mu to rozmluvil. Zatím naštěstí vypadá v pořádku, je mu 82 let.

J. Černý 15.4.2024 13:36

Jako neočkovaný jsem dostal covid ,7 týdnů v nemocnici. Mám z toho neuropatií...

R. Langer 15.4.2024 22:15

To bylo hned jak jste vyběhal to slepé střevo, ne?

Holt, každý nemůže být zdravý. :-P