15.4.2024 | Svátek má Anastázie


Diskuse k článku

KORONAVIRUS: Víme, že nic nevíme

Boj chřipečkářů, kteří nesnášejí roušky, a těch, co se koronaviru obávají, trvá. Těšit nás může jen to, že na straně chřipečkářů jsou významní politici a lékaři a na té druhé straně jakbysmet jiní odborníci. Demokracie trvá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kolman 25.8.2020 11:14

Bych měl takový návrh. Na hranicích Moravy a Česka postavit vysoký plot s ostnatým drátem a možná bych do něj pustil pro jistotu i 220 voltů, do Čech by se sestěhovali chřipečkáři, na Moravě by se soustředili rouškaři. Co by to udělalo. Je třeba vyzkoušet všechno.

R. Benýšek 25.8.2020 14:05

Bohužel - pro mne jakožto covidiota, by to bylo logičtější obráceně. Chřipečkařů je totiž stále ještě mnohem míň. Přičemž mezi rouškaře počítám i ty, co ohledně roušek a přísnosti opatření osobně lavíruji, a střídavě jsou jednou tak a jednou tak (podle toho, jak se zrovna co zdůrazní v médiích), ale v případě kdekoli zvýšení počtu nakažených spolehlivě spustí povyk proti těm, co v zimě jeli na lyže do Itálie a teď v léte do Chorvatska (ač to úředně nebylo zakázáno, a jen nepřesvědčivě nedoporučováno). O těchto lidech píše i pan Vlk, a v tomhle mu dávám za pravdu. Byť je od něj laciné házet s nimi do jednoho koše úplně všechny rouškofoby a covidioty (někteří máme své postoje odůvodněné solidněji nežli jen tím, co jsme si právě kde přečetli).