23.4.2024 | Svátek má Vojtěch


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Horal 9.8.2009 21:49

Re: Autor se pravděpodobně zbláznil

Ano je to tak. A když ještě firma Kroll, najatá sponzorem týdeníku Respekt panem knížetem, potvrdila, že policie na Čunka skutečně nic nenašla zač by měl být souzen, zaujatí novináři,různí komentátoři i pan Hvížďala v té kauze dohvízdali.

Za nic na světě ovšem nechtějí to veřejně přiznat !!

Hanka 9.8.2009 21:38

Re: Autor se pravděpodobně zbláznil

Ale nezbláznil, naopak má přehled, kdyby byly správné zákony a dodržovaly se, nebylo by potřeba o všem dlouho mluvit bez jakéhokoliv výsledku. 8-o"Paní Veseckou necháme na pokoji i když ji s manželem nemáme vůbec rádi.";-D  Bože, bože, to je úroveň státní úředníky nehodnotíme podle práce, ale podle toho, jestli je máme rádi.

pavel 9.8.2009 19:05

Navrhuji,

aby  podnikatel a politik zachyceni spolu na fotografii byli okamzite zatceni!

Ivan Nový 9.8.2009 12:11

Média pouze manipulují.

Novináři se cítí být taky mocnými.

hluchý brunátník 9.8.2009 10:42

Re: Autor se pravděpodobně zbláznil

Nechte paní Veseckou na pokojí.Máme ji s manželem moc radi je velmi přýjemná !!!!

strejda pedro 8.8.2009 20:42

Re: Autor se pravděpodobně zbláznil

no, jarousku, ja myslim, ze byste na psychiatrii mel jit vy, a ne pan hvizdala ... vy tu situaci v novinarstvi znate nejak dobre, to vam teda povim ... tak si zapamatujte: ve slusnych novinach (televizich, rozhlasech, webech) se majitel (vydavatel) neplete do prace redakce ... zakroci jen v pripade, ze si redakce vede spatne a prostredku ubyva ctenaru (posluchacu, divcaku) ... to jedine ho muze ohrozit, nebot inserenti dobre vedi, kdo je jak obliben u spotrebitele informaci ... ale jinak doufam, ze vam chutna jist ... maminka na vas muze byt pysna ...

Gardnes 8.8.2009 18:51

Média se jen zapletla,nechtíc.

Každý soudný člověk musí připustit, že některá média, zejména Mladá fronta, ale také Lidové Noviny(společný majitel) či ČTK se nezapletla do předvolebních hrátek nějakým neumětelstvím, či náhodou. To svědčí o tom, že již nijak neskrývají svůj podíl na rozehrání provokativních a zostuzujících intrik proti předsedovi jedné strany. Skutečné otázky kolem případu ( role Urbana, role Randáka, kdo je v pozadí mediální dehonestace, když konkrétní fakta nejsou vůbec dokázána ). Protože ostatní média alespoň trochu objektivní budou držet s MFD a LN basu, takže snad kromě Doležala nikdo ani nepřipustí v náznaku, že hlíání demokracie jim nestojí ani za zlámanou grešli. Jde o zcela jasnou diktaturu, kdy proletariát byl nahrazen sdělovacími prostředky.Paroubek byl často MFD a LN kritizován, ale nikdy ne prostřednictvím nahraných konspirací s použitím mafiánských a estébáckých metod.

František 8.8.2009 18:23

Re: Autor se pravděpodobně zbláznil

Přesně tak, Čunek měl být zlikvidován, to nám novinář Kmenta neprozradí, ale rozumný člověk to dobře pozoruje.

Jiří Čunek nepasoval do bandy současných politiků.

Všechna čest Renatě Vesecké, že jeho obhájila, ale veřejnost to stále nepřijímá.

Libor.w 8.8.2009 15:56

Re: cha cha

R^R^R^R^

Libor.w 8.8.2009 15:45

Re: Autor se pravděpodobně zbláznil

Tak nějak to bylo,nevím jesli byl a je vinnen nebo ne ale musel být mimořádně odolný když celkem ustál ty kýble špíny a hnoje které na něj naše čacká média bez jakýchkoliv důkazů naházela.

Jarda 8.8.2009 12:55

Autor se pravděpodobně zbláznil

Nebo si myslí, že jsem opravdu úplně hloupí? Novináři jsou všude na světě standardními zaměstnanci, pracujícími podle pokynů svých zaměstnavatelů. Jinak by byli vyhozeni. Zpravidla toho ale není třeba, zaměstnavatel si vybírá typy, které mu vyhovují - nepříliš inteligentní, ale zato s jasnými, černobílými názory.

Zářný příklad je aféra Čunek. Její podstata je neustále zamlžována a je přitom tak jednoduchá. Do vrcholové politiky se dostal někdo naprosto neznámý, nepatřící mezí ty, kteří spolu kamarádí. Bylo třeba jej zlikvidovat.

promirul 8.8.2009 10:09

Karel Hvížďala

Moc to neroztahujte,je to takový český bordel a Kocourkov,kde si každý dělá co chce,kdy chce a jak chce. 

Martin 8.8.2009 10:09

Re: cha cha

Na plivání špíny tady máme novináře. Pamatujete na paní Jourovou, ze které novináři udělili zkorumpovanou mrchu? - A to jim k tomu stačily jen záběry, které jim přinesl pan Říčař, ze kterého pan Kroupa udělal hrdinu - že se nakonec ukázalo, že vše bylo úplně jinak - to už je vedlejší, špína byla už plivnuta. A zrovna pan Hvížďala tady teď plivě svoje vývody, pro které nemá důkazy. A ještě si dovolí tvrdit, že policajti, co kradou fotky ze spisů a dávají je novinářům, pracují ve veřejném zájmu. Napadlo pan Hvížďalu někdy, že se nic nevyšetří právě kvůli tomu, že někdo permanentně vypouští informace z vyšetřování?!

Martin 8.8.2009 9:51

Re: cha cha

Vážení, že politika je provázaná s lobbingem z celého spektra zájmů, je na jinou debatu. Píšu jen o tom, že se mi zvedá žaludek nad úrovní novinářské práce. Česká novinařina spíš připomíná užitečného idiota, který bezvadně poslouží každým politickým hrám. --- Nejdříve přijdou s tím, že po Janouškovi jde švýcarská policie - následně se ovšem ukázalo, že Švýcaři jeho vyšetřování zastavili. Potom novináři informovali o jakémsi spisu od protikorupční policie - protikorupční policie ovšem tvrdí, že nic takového neexistuje. Potom Lidovky otiskonu fotky lidí, které nic nedokazují (krom toho, že ti lidé se setkali - na jak dlouho se neví), ale Lidovky už mají vymyšlený možný příběh... Celá informační hodnota toho, co bylo doposud uveřejněno by by vystačila tak maximálně na jeden článek - ale média jako úžiteční idioti dávkují informace přesně podle jak se to někomu v pozadí hodí.

F..A.Kekule 8.8.2009 8:48

Re: cha cha

Ta zoufalá snaha obhájit neobhajitelné je poněkud slabomyslná, pane Martine. Pokud ovšem tou společnou sociální skupinou nemyslíte skupinu darebáků, pak by se s vámi dalo souhlasit.

pesimista 8.8.2009 7:32

Re: cha cha

Martínku, vy byste toho schopen byl, ale určitě to neumíte, takhle plivat, to jo!

pepen 8.8.2009 6:10

Re: Sajrajt

Máte recht Matadore, vaše volské zvuky jsou v ve stádu blbů opravdu síla k nepřehlédnutí.. Vás museli vychovávet na hnojišti. A kdo vám s blízkých tak ublížil, že je ve vás tolik zloby?

Matador 8.8.2009 5:13

Sajrajt

bude sajrajtem, i kdyby tady bylo tisíc listopadů! Jedna banda odstavila druhou bandu od koryt a stádo bučí a bučí!;-(

NevericiTomas 8.8.2009 2:52

Re: cha cha

Holt je potreba vzdat hold...blbosti...

pepen 8.8.2009 2:39

Re: cha cha

Komu není s hůry dáno v apatice nekoupí, pane Martine. Vaše bolševické přesvědčení je sice dojemné, ale pláčete na cizím hrobě. Hold narodil jste se do špatné doby. V padesátých letech by jste byl jako ryba ve vodě.

Martin 8.8.2009 1:59

cha cha

Pane Hvížďalo, politici nejsou žádné posvátné relikvie, kolem kterých lze postavit zeď a izolovat je od společnosti. Politici jsou normální živí lidé a pracovně se stýkají s lidmi. S lidmi se stýkají i nepracově - jako každý člověk. Pane Hvížďalo, holt se musíte smířit, že každý se přátelí zejména se svou sociální skupinou. On by se taky někdo mohl ptát, s kým se stýká pan Hvížďala, a někdo by mohl pořídit sérii foteček, na kterých je pan Hvížďala  - a k tomu by mohl někdo dodat komentářek na téma, jak pan Hvížďala píše v žoldu lidí, se kterými byl viděn.

p.s. Slyšel jsem, že Hvížďala byl onehdá v Praze pouhých 40 km od pana Pitra. Setkali jste se pane Hvíždalo? O čem jste mluvili? Prý vám dal peníze za to, že o něm budete dobře psát. :)))