18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Tino 11.3.2009 10:57

Re: "Špion" Minařík je plod práce neschopného snaživce.

O Nižňanském jsem nikdy neslyšel. Článek je o špionovi v RFE a ten se proslavil vlastní neschopností, potažmo neschopností STB. Špion by měl něco vyšpionit, což u Minaříka absolutně chybělo. Byl to směšná figura.

-ferry- 11.3.2009 10:57

To jsem netušil,pane Neffe ...!

 Ten agent Minařík je taky náš ročník ... Jako pan europoslanec Železný,jako pánové Šíp a Uhlíř ... to jsem netušil,v jaké dobré společnosti se vyskytuju ...

 Ale vážněji.Nejvíc vás svobodní Evropané musí štvát,že vás ten Minařík doběhl.A že mu ani teď nemůžete moc dokázat.Tak se to s ním udělá po vzoru Al Capona.Když ho nedostali na vraždy,dostali ho na daňové úniky.Stačilo to ...

 A ještě.Slávu Volného pamatju ze 60.let.Býval to rozhlasový odborník na zemědělskou problematiku.Vždy po poledni míval čtvrt,nebo půlhodinku,kdy v radiu mluvil.Měl nezaměnitelný hlas.V tu dobu mě vůbec nenapadlo,že by mohl emigrovat.Proč? Připadal mi loajální k režimu.Slýchával jsem ho na SE,ale moc vážně jsem ho nebral.

magi 11.3.2009 10:45

Re: Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

Budíš,to nebyla nepovedená hra. Možný pro někoho,ale ten šmejd se zviditelnil,a ublížil mnoha obyčejným lidem. Jak jsem prve říkal,vím o čem mluvím. Mám kamaráda,který v r.1952,jako malý kluk s rodičema utekl na západ. Jeho otec se angažoval mezi uprchlíkama a já si s jeho synem psal. Přes Portugalskou RFE jsem se s nima v r.1975 sešel a ten zmetek z....n.j,to přivezl sebou. Nejen já,ale celá rodina měla problémy.Víte co je na tom to nejlepší ? Ten co nám všem vzal pasy,ten na pasovým byl do tý doby,než odešel do důchodu. Vystoupil z KSČ a vstoupil do ODS !!!

promirul 11.3.2009 10:44

Minařík

Na jeho podvodném chování dnes,je vidět co to bylo a je,za bolševického lumpa.

dvd 11.3.2009 10:32

Jsou i jiní tajemníci než první

Mohl to být klidně tajemník selsovětu v Berehovu:-D

Budíš 11.3.2009 10:16

Re: Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

Pane neměl cenu ani jednoho haléře , byla to jen hra na pitomce.A jeden znepovedených pokusů o přesvědčení našich lidí o nebezpečných nepřátelích na zapádě.Opravdu nepovedená trapná hra. Nikdo v té době Minaříka za agenta nepovažoval.Nic více než trapný nepovedený scénář.

Alidědek 11.3.2009 10:05

Emigrant

Pane Hvížďalo, píšete, že byl pan Minařík regulérní emigrant. V Brně na soudu v archivu je (nebo možná  už není) rozsudek   na P.Minaříka z roku kolem 1968 o neplacení výživného, proto uprchl a pak za ním komunisti jeli a dali mu na rozhodnutí - buď zpátky domů a do vězení nebo dělat špióna. Ty kecy, že to byl vyškolený agent a že ho vyslali do Svobodné Evropy, chch.

Hacker Rudolf 11.3.2009 10:03

Re: "Špion" Minařík je plod práce neschopného snaživce.

No, souhlas, ale RFE pracovali také lidé velice pochybného charakteru, jako Ladislav Nižňanský:-(

Budíš 11.3.2009 9:58

Re: Kapitán komunistického gestapa . . .

Pane jste úplně mimo a podléháte propagandě.Musíte více sám uvažovat a naučit se vnímat dobu a dění v ní. Je ale vidět, že se Vám to nepodaří, proto do politiky nemluvte a najděte si jiné stránky. Jinak Vašim příspěvkům rozumím,  nic ve zlém a Vážím si Vás.

magi 11.3.2009 9:52

Re: Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

pane asi jste špatně četl text ! Chlapík statečný,to nebyl žádnej James Bond,ale ubožák,kterej chtěl bejt slavnej. Pane,moc dobře pamatuji tu tiskovku,jak tam okolo něho soudruzi seděli a ani nemukali. To,co ten šmejd přivezl,byly jen jména lidí,kteří tam volali o písničky,nebo informace o svých známých. Věřte mi,vím o čem mluvím .

Tino 11.3.2009 9:44

"Špion" Minařík je plod práce neschopného snaživce.

Pamatuji na Minaříkovo vystoupení v televizi, které mělo velkou propagaci dopředu. Čekal jsem tehdy nějaké skutečně skandální odhalení o Svobodné Evropě, nějaké fakta potvrzující lživost zpráv ze SE, či aspoň doklad špatných charakterů lidí tam pracujících. Ne snad že bych tomu uvěřil, ale předpokládal jsem snahu pošpinit ideologického protivníka. Namísto toho byl rozhovor s Minaříkem nezáživným, povrchním a nic nedokládajícím. Prostě takové neumětelské propagandistické plácání.

Článek autora přesně odpovídá mé představě o "slavném špijónovi" neschopných břídilů STB. Ono udělat pořádnou propagandu potřebuje především chytré, vzdělané lidi a ne omezené mlátiče nepohodlných. S největší pravděpodobností za celou akcí nestála KGB, jak bývalo dříve před tím zvykem, ale že šlo o neočekávanou aktivitu nějakého kariéristy, který použil neschopného emigranta ke svému zviditelněníse u svých nadřízených. A dopadlo to přesně podle toho. Tedy nijak!

Budíš 11.3.2009 9:40

Nezajímavý člověk.

Nedokázal rozlišovat nepodstatné od podstatného.Tak takových agentů měli stbáci tisíce. Žádný agenti, ale vlezdoprdelkové, kteří se chtěli nějak zavděčit  a nevěděli proč. Žádné požitky z toho neměli, neměli jen charakter A ZAPOMNĚLI NA SLUŠNÉ VYCHOVÁNÍ. STB bylo na domácí scéně zahlceno nezpočetným množstvím kravin, nezpočetné množství kravin řešilo a shromaždili o lidech tuny informací k ničemu.Ukájeli se vlastní hloupostí, že něco řeší a pronásledovali lidi zbytečně.Je pravda, že celá ta komunistická šaškárna vypadala v každém pětiletí jinak a jejich činnost v  padesátých letech byl zločin pod taktovkou SOVĚTSKÝCH PORADCŮ. Po roce 68 to byla už jen hra na pitomce, ale zase umělé rozdělení lidí na přátelé a nepřátelé.Ten systém nedovedl žít bez uměle vytvořených nepřátel a opět se našlí vlezdoprdelkové(dnes říkáme práskači).Komunisté zničili tisíce rodin a vše mlžili zájmem o dělnickou třídu, soc. vlast, podobně jak dnes politici bojují proti EU A ODVOLÁVAJÍ SE NA OBAVY O SUVERENITU STÁTU.JE TO PODVODNÉ. Lidi však zapomněli na toto trapné období, lze předložit stovky nesprávných a trapných zkušeností, smutného a zbytečného utrpení lidí, ale člověk méně myslící zapomíná a opět volí komunisty.Nedělejme to, volme pravici, volme demokracii, nerozdělujme opět lidi na nepřátelé a přátelé , buďme rádi že můžeme býti součástí Evropy.Budujme ji, buďme ji přínosem a ne sabotery ,podrazáky a nenechme se oblbovat a strašit hlavními představiteli státy ztrátou suverenity. Je to trestuhodný zločin a zneužívání lidí proti státu a lidem samotným.

kopec 11.3.2009 9:39

Re: Samá lež

Me velmi prekvapuje jak intimni vztahy mel "Pavel" s Volmym i Jezdinskym. Musel to byt velmi kvalitni spion a konspirator

BuBu 11.3.2009 9:34

Re: Kapitán komunistického gestapa . . .

Jakým "antikomunistům" - Ty Kriple !!!

Snad ten gestapák připravoval teroristický útok s cílem pozabíjet lidi - nebo snad ne ?????

A jak je mi známo - 18. 11. 1989 se ještě věšet mohlo - a to ze zákona  !!!

Gregory 11.3.2009 9:16

Re: Kapitán komunistického gestapa . . .

Asi nemáte pravdu . Jakmile si po volbách ČSSD výrazněji zadala s komouši a Paroubek vypustil svůj nezapomenutelný blábol o zvykání na komunisty , okamžitě se to negativně projevilo a socani začali vyděšeně couvat a vydávat prohlášení o nepřijatelnosti .

Gregory 11.3.2009 9:05

Re: Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

Zásadní omyl . Je známo , že " janu husovi " není naopak jasné nikdy nic .

Budíš 11.3.2009 9:00

Re: Kapitán komunistického gestapa . . .

Přesně tak, díky takovým demagogům, ještě měl dodat ať žije Klaus a je jasný.

www racek 11.3.2009 8:49

Re: Děti asi neměli, ale jeho německá manželka byla v šoku a Minařík ji podvedl stejně jako ostatní svoje manželky, celkem asi 4.

když prchal, tak byl prvním tajemníkem ukrajiny pjotr šelest a ten by takovému mladíčkovi s bezvýznamné země svou dceru těžko dal. ale také mu bylo asi tak 70 let v té době a jeho dcera by musela mít tak 45 let.

www racek 11.3.2009 8:47

Re: Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

není, huse. ale soudní moc má na něj žízeň, to jo. pokud bude odsouzen, bude to tentokrát za to, co opravdu spáchal. jeho činnost ve RFE je ale prostě věc rozvědek a za jejich zdmi by měla být řešena.  tak to se špiony bejvá. a má bejt.

zajímavé je ovšem to, jak se všichni shodují, jak byl bezvýznamný. tak tomuhle zase nevěřím já. ono v měnších kolektivech, kde každý každého zná, se taky vše o všem ví. takže asi pro rozvědku měl cenu velkou.

singapur 11.3.2009 8:37

Re: Kapitán komunistického gestapa . . .

Díky takovým mudrcům a rádoby antikomunistům,prohraje pravice opět volby.Bohužel!

Jan XII 11.3.2009 8:33

Re: Kapitán komunistického gestapa . . .

Tobě už od toho 18.listopadu taky visí, viď ?

Dan 11.3.2009 8:02

Trapná historie, trapný člověk

A nejtrapnější na tom je, že tento bolševický hajzlík si neodseděl ani jeden den.

želva 11.3.2009 7:50

"naučili by ho minimálně německy a třeba i anglicky."

Okamžitě by vzbudil podezření ! Kde ty znalosti nabral ? A navíc, kdyby u u STB byla jazyková škola pro rozvědčíky, dělali by všichni stejné chyby. To by jim mohli dát rovnou uniformy.

Mejla 11.3.2009 7:26

Děti asi neměli, ale jeho německá manželka byla v šoku a Minařík ji podvedl stejně jako ostatní svoje manželky, celkem asi 4.

Jeho první manželkou byla dcera komunistickéh tajemníka Ukrajiny a Minařík, jemuž nepochybně chybí tzv. sociální IQ, ženy především využíval pro svoje cíle.

BuBu 11.3.2009 7:24

Kapitán komunistického gestapa . . .

. . . Pavel Minařík je učebnicovým příkladem Komunistického zm*da, který měl již od 18. listopadu 1989 - viset !!!

Pouze "pseudo-revoluci" pod vedením falešné "Pravdy a Lásky" - může tento gestapák děkovat, že ještě žije !!!

j 11.3.2009 7:15

Re: Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

Jak tobě je všechno jasný

Mistr Jan Hus 11.3.2009 6:34

Tento tzv. "podvod" je vykonstruovaný, jedná se o o akci zpravodajské

služby, který je zneužíváva politickým zadáním. :-)

želva 11.3.2009 6:31

Samá lež

od všech. Pokud jde o tajné služby, nedá se věřit ničemu. Rozvíjet jakékoliv teorie o Minaříkovi je tedy jen cesta k sérii omylů.

Jarda 11.3.2009 1:34

Pane Hvizdalo

Pisete, ze mel nemeckou manzelku, nemecky zrejme umel i kdyz pisete, ze se to mel 4 roky ucit. Co bylo s manzelkou po Minarikove navratu? Meli deti?