14.4.2024 | Svátek má Vincenc


HESLO DNE: Kein sex mit nazis!

26.2.2024

Není nadto než vymyslet správné úderné heslo. Jenom se to nesmí poněkud přehnat. Kdysi nám na fakultě vykládali o způsobu a vymýšlení reklamních, dnes by se řeklo mediálních hesel. A uváděli příklad z dávných dob z USA. Jakási mlékárenská firma tehdy vymyslela heslo: „Buďte silní! Pijte mléko značky XXX.“ Konkurenční firma vymýšlela protiúder a kdosi přišel na geniální slogan: „Nemusíte být silní, abyste mohli pít mléko naší značky YYY“.
V denním tisku byl nedávno uveřejněn k článku o tzv. „bouřích“ proti pravičáckému extrémismu v Německu a jako doprovodný obrázek fotografie obarvené rusovlásky s výrazným make-upem. Odhaduji dámy tak kolem 35+ let. Dotyčný nad hlavou třímá na tabuli napsané heslo, které jsem použil v titulku článku: KEIN SEX MIT NAZIS!

Tedy volně přeloženo. „S nacisty šukat nebudeme!“ Zda mluví za sebe či všechny demonstranty (včetně mužů) v němčině nelze rozeznat.
V Německu se totiž děje to, co známe i u nás třeba se skandálem s „ukradeným lithiem“. Nebo Babišovým Čapím hnízdem. Prostě to, že když někomu teče politicky do bot, vypustí na veřejnost, odborným slangem řečeno, mediálního „bílého psíka“. Na scénu vběhne uprostřed děje – skutečnosti či divadelní hry, to je jedno, „bílý psík“. Tedy něco v zásadě bezvýznamného, co ale upoutá pozornost a odvede myšlení diváka od toho, co se skutečně děje. A v Německu se toho děje hodně. Zelení a levicový fanatici v německé vládě už poněkud přešlápli čáru ve svých rudozelených snech o „krásném novém světě“. Německo chudne. Lidi i firmy. Načež se namíchli a vystartovali nejen běžně stávkující odboráři, jako jsou železničáři, aerolinie, další dopravní podniky atd. ale i podceňovaní zemědělci. Jak napsal Jan Čížek na webu Naše Praha poněkud dramaticky: „Generální stávka v Německu pokračuje. Docházejí potraviny v některých obchodech. Německo je vzhůru nohama, zacpané traktory a hromadami hnoje, nefungují dálnice, ke kterým traktory uzavřely příjezdy, nefunguje železniční doprava, kterou se běžně Německu dopravují statisíce lidí do práce. Prostě zmatek nad zmatek.“ Navíc já dodávám, že německý Ústavní soud si nekadí do kalhot jako český Ústavní soud, a pomatené rudozelené vládě (a když tu svrchní barvu z ideologie téhle vlády trošku setřete tak se vám objeví i stará nacistická hnědá) zarazil, aby rozházela peníze na naprosto idiotské nápady Green Dealu.

Mezitím volební preference AFD (Alternative für Deutschland) stoupaly a stoupaly, a najednou ta „hnusná pravicová verbež“, jak se o AFD a jejích voličích vyjadřovala evropská media, byla ve volebních preferencích na druhém místě. A na území bývalé NDR to vypadalo, že AFD totálně ve volbách smete merkelovskou CDU a „pokrokovou“ SPD a vůbec „levici a vítače“. A volby jsou na krku.

Původní politický cíl, zelenorudý ráj Evropy pod vedením jako vždy „geniálního a nadřazeného“ Německa se začal rozplývat. A tím tedy i výhled na teplá politická místa statisíců často mladých „rádoby vzdělanců“, co by dříve nedokázali získat nejen maturitu ale často ani výuční list, tedy příživníků ne skutečných pracujících, (tím myslím nejen dělnictvo, ale i podnikatele a zemědělce, malé i větší), se začal vzdalovat. Německo je sice známé svými obřími firmami s celosvětovým záběrem, jako je VW, BASF, Siemens či RWE. Velká část HDP země ale přitom plyne z malých a středních firem (do 249 zaměstnanců a obratu 50 milionů eur), které také zaměstnávají okolo 55 % zaměstnanců v zemi. Zvláštní kategorii mezi firmami představují ty středostavovské. Pro představu: 38 % HDP pochází v Německu od malých podniků, a 19 % ze středních podniků. Zajišťují tedy podle způsobu řazení „velikosti“ podle a způsobu danění 42 až 57 procent výkonu německého hospodářství! A právě jejich zaměstnanci a majitelé volí AFD! Bylo tedy něco nutno vymyslet na ty zlé „burany“ a různé „kapitalisty“, kteří tvoří páteř voličů AFD.
Byl tedy nutno něco vymyslet, takže tento obskurní webový portál Correktiv rozšířil v Německu obrovské prohlášení o setkání nacistů a rasistů a jiných pravicových zločinců blízkosti Berlína. A jak vykřikovaly (i titulky českých novin i hlasatelky ČT) dům, v kterém bylo setkání, byl prý „nikoliv náhodou“ v blízkosti slavné vily Wannsee, ve které bylo rozhodnuto za přítomnosti R. Heydricha o „konečném řešení židovské otázky“, tedy holokaustu. Prý se tam ve vile (v jiné, ale to je maličkost, že) i teď odporní pravičáci radili o tom, jak udělat „konečné řešení pro odsun a vyhnání“, tentokrát „barevných imigrantů.“ Výraz „Endlösung der Judenfrage“, prý chtějí udělat v dnešní době údajní pravičáci s obyvateli Německa (dnes s jiným než německým genetickým pozadím).

Zpočátku ta propaganda celkem této levičácké partě vyšla. Média na tuto lež rychle naskočila a údajně pokroková ministryně vnitra hned přemýšlela, jak by všechny ty „pravičáky“, tedy hlavně AFD politicky zničila a zakázala. Z našeho hlediska je na tisícových demonstracích proti AFD, vyvolaných ničím nedoloženými tvrzeními vidět, kolik lidí se dá obelhat. A také, kolik si jich přeje o skutečném problému milionů muslimských a afrických imigrantů nic neslyšet a mít v tomto systému teplá místa, kde stačí žvanit a jinak nic nedělat. Němci v tom nejsou sami, vzpomeňte si na letenskou placenou veselici za hojné účasti pokrokových umělců, zorganizovanou pofidérní partičkou „momentálních demokratů“, na což získali z dodnes nejasných zdrojů finance v milionech, a pak jak bylo zjištěno, jich velkou část spotřebovali na své platy, podle některých hlasů rovnou rozkradli.

Jo a také mohutné demonstrace ukázaly, kolik obyvatel dnešního Německa je nejen „pokrokových“, ale, jak říkají i obyvatel s „cizím etnickým pozadím“. Ti mají pochopitelně obavy, co bude dál, když už EU pořádá konference, co s imigrací a jak ji zastavit a část z nich vrátit zpět do původních zemí. Zvláště ti všem těm heslům a drbům uvěřili. A společně s pokrokáři , ale i s Němci, kteří se stále stydí za nacistické Německo, vyrazili do ulic.

Pak se ale ukázalo, že dotyčný dezinformační článek webového portálu Correktiv je slátanina, na kterou autoři nemají žádné důkazy (Asi jako když dnes Fiala tvrdí, že za akcemi zemědělců s traktory jsou putinovci), ale výrobci propagandy vždycky vědí, že když na někoho naházíte lejna, i když se umyje, stále „něco smrdí“. Jak to je ve Švejkovi: „Oni tomu pánovi v Budějicích ukradli zimník, anebo on někomu ukradl zimník, no ale od tý doby je ten člověk nějakej podezřelej!“

Rozpor mezi realitou, kterou Evropa bude muset řešit, nejen co s nepřizpůsobivými imigranty ale hlavně těmi imigranty a jejich donátory, kteří se veřejně plánovitě a prakticky beztrestně pokouší vytvořit z demokratické Evropy jakýsi nový Islámský stát, nelze jen tak „zamáznout“! Letitý problém, i když jej tzv. nová inteligence a „nová pokroková eurobyrokracie neustále popírá, nakonec vybublal. Když se uprostřed „pokrokového demonstrování“ náhle ukázalo, že celá ta mediální akce je rozvířená politickou bojůvkou CORRECTIV – Recherchen für die Gesellschaft, se ukazuje jako prolhaná mediální bublina.

Západní Evropa neustále pod tlakem řeší, jak se vypořádat s agresivními imigranty požadujícími vyhlášení od Turecka až po Velkou Británii za jakýsi Euro chálistán, jen a jen žvaní a žvaní. Přestože Islámský stát - zkratka IS (užívány také názvy Daiš či Daeš) to myslí naprosto vážně a jeho bojovníci a ideologové se rozlézají po celém světě. Ze suchého pásu Afriky, Libye, částí Arábie atd. už Západ dávno vyhnali. A ovládají mnoho evropských měst. Politika a ideologie stojí vždy na základě demografie. To bychom si my Češi, na základě demografických výsledků obyvatel Zemí koruny české od dob svatého Václava , mohli spočítat. Počet těch či oněch se prostě „počítá“. A má váhu. Převaha nového genetického živlu počala vyvražděním obyvatel Čech za husitství a třicetileté války. (V letech 1618 až 1958 došlo k poklesu obyvatelstva o více než 30 %, u mužů více než 50 %) . Následně rekatolizací a přechodem šlechtických majetků, včetně „nových poddaných“ jejich nahrazení přistěhovalci, kteří se v městech rychle poněmčovali, a země směřovala ke germanizaci. Následný vzestup návrat vzestupu počtu českých obyvatel po reformách Marie Terezie a Josefa II v letech 1770 až 1848, změnil demografickou a politickou tvář téměř germanizované země. Města a obyvatelstvo se „čechizovali“. Což vyvrcholilo mezi lety 1905 až 1918 a rokem 1938 otevřeným svárem. A pak, když se otevřelo „okno příležitosti“, nejprve pokusem Němců Protektorat Böhmen und Mähren germanizovat, což skočilo nečekaným výsledkem v letech 1945-1946 – útěkem poražených Němců, vyhnáním a odsunem německého obyvatelstva. Ostatně Poláci na tom byli stejně (stačí se podívat do historie) a dnes ten konflikt probíhá na Ukrajině, Pobaltí, Moldavii atd. mezi místním a ruským obyvatelstvem. Dnes například velí ukrajinské armádě Rus Aleksandr Syrskyj.

Demografie nás učí, že pokud nepůvodní – přistěhované – obyvatelstvo přesáhne 7 %, dochází ke změně celé společnosti a její kultury. Pokud pak se dostane nad 10 % bývá změna nevratná. Například Německo má dnes 84 270 625 obyvatel.

Tabulka obyvatel Německa vypadá dále takto: procenta/počet osob

Obyvatelé Německa s jiným demografických pozadím, procenta a počty:

Blízký východ/Severní Afrika4,53 711 000
Turci3,72 998 000
Arabové0,6500 000
Ostatní (hlavně Írán)0,2220 000
Subsaharská Afrika (hlavně Nigerijci a Ghaňané)1,0817 000
Východní a jihovýchodní Asie0,9778 000
Ostatní (hlavně Indové, Thajci a Pákistánci)0,4428 000
Severní/Střední/Jižní Amerika (hlavně Američané a Brazilci)0,5416 000
Ostatní (hlavně Austrálie a Oceánie)0,146 000
Smíšený nebo nespecifikovaný původ1,51 208 000

Což je celkem 13, 4 % obyvatel a k tomu můžeme připočítat, že v Německu žije cca 1,5 milionu islámských a afrických imigrantů bez registrace úřadů.

O jaké nebezpečí se jedná a co znamená příchod cizinců s jinou kulturou a dějinami je prozatím jasné pouze tzv. východní Evropě. Ta má historické zkušenosti s mírovými a vojenskými kontakty a také obsazením svých částí muslimskými Osmany, Němci a Rusy.

Pokud však ztratí západní Evropa svůj civilizační ráz, změnou demografie (nejčastější mužské jméno novorozence ve Francii je varianta jména Mohamed) dojde pravděpodobně k rozdělení Evropy znovu podle bývalé železné opony. Na Západě bude vládnout nepředstavitelná směs „wokistů“ propojená s islamisty, která už dnes veřejně hlásá proti bělošský a protievropský rasismus (z jejich pohledu jsou Židé ti nejbělejší a nejhnusnější běloši – vit Gaza a Hamás)). Za novou železnou oponou zůstaneme my, sice bez islámu, ale tak jako po dlouhá staletí mačkání dvou stran: ze západu „zeleným nacionálně muslimským“ Německem, Francií) více než 10 % muslimského obyvatelstva z 68 milionů,) a pomulimštěnou Velkou Británií, a z východu Ruskem.

Jedinou možností k přežití je pak vytvoření čehosi, co bude novou variantou na téma Polsko-Litevské unie (Polské království (1385–1572), země Koruny české (1471–1526) a Uherské království (1490–1526) – případně vrátit se k Františku Palackému (1848) a vyhlásit: „Kdyby nebylo Rakouska, (míněno Rakouské císařství, [třetí nejlidnatější stát v Evropě], které se skládalo z 18 státních útvarů museli bychom si ho vytvořit.“ Pokud budeme chtít přežít.