1.3.2024 | Svátek má Bedřich


GLOSA: Agenda

16.7.2015

Tleskám! Skvělá práce s veřejným míněním a s agendou.

Během dvou týdnů přestalo být téma “Rusko” (už ani nedošlo na můj článek s popisem toho, jak Vyvadil skočil na další špek), jako lusknutím prstů, a místo toho je téma “muslimská imigrace”. V ČR, kde máme imigrantů pět a půl a muslimů, že bys je na prstech spočítal. A s naprosto vážnou tváří mě kdekdo přesvědčuje o tom, že strach a odpor k muslimům je zcela pochopitelný.

U Romů budiž, tam asi každý nějakého viděl. Ale muslimy? Imigranty? A oč míň jich tu je, o to intenzivnější je masáž. Zlo největší, musíme je zastavit, obránci národa hlídkují na hranicích s dalekohledy, aby viděli hordy táhnout od Szegedu, druhá půlka intenzivně ochraňuje kult (“Znásilnili malou holku, a TO JE PRAVDA!!! To chceš?!”), do toho jedou česká média senzační zprávy, senzace se vaří z toho, co před pěti lety nikoho nevzrušilo, polomédia jedou už naprosto otevřený FUD (“Američané mají plán, jak zničit Evropu zaplacenými negry”)…

A pokud jste hen ten “lepší člověk”, tak provozujete řecké tance.

Ukrajina? To jsou včerejší zprávy, koho by to dneska ještě zajímalo, že? Tam ať si Rusko dělá, co chce, my musíme táhnout na Turka!

Převzato z webu Kuřecí con carne se svolením autora