21.2.2024 | Svátek má Lenka


AGENTURA PRAVDA VYDĚSÍ: Popularita Hamásu bude stoupat

25.11.2023

Agentura Pravda vyděsí s pomocí své zcela umělé inteligence provedla sondu do psychiky západní levice a dospěla k jednoznačnému závěru: Hamás má všechny předpoklady se levici zalíbit.

ironie

Příslušníci Hamásu přebírají zvyky Evropanů.
Skutečně, pokud navštívíte některé parky v Berlíně, Londýně a zejména v Bruselu, spatříte tam početné skupiny Evropanů, jak se na modlitebních koberečcích klanějí směrem k Mekce. A Hamás tento zvyk zná také.

Pokud už se v Palestině něco vypěstuje, je to v biokvalitě.
Skutečně, Hamás prý dodaná dusíkatá hnojiva nepoužívá k hnojení a plodiny tak zůstávají v biokvalitě. Hnojiva jsou příliš cennou surovinou pro amatérskou výrobu výbušnin, než aby je někdo rozhazoval po poli.

Hamás vždy naslouchá i druhé straně. To je demokratické.
Ano, příslušníci Hamásu velmi ochotně naslouchají Izraelcům, když sténají při mučení nebo když oplakávají své mrtvé.

Boj za klima.
Jestliže Hamás zcela zničí Izrael, zmizí z povrchu naší zelené planety místo s výraznou koncentrací průmyslu a území se navrátí na životní úroveň před průmyslovou revolucí. Tím se lidstvo o krůček přiblíží ke spáse klimatu. Navíc atmosféru přestanou znečišťovat ty stovky a tisíce raket, které dosud nutně musely být vypáleny na izraelské území. Nastane ekologicky příznivý klid zbraní, alespoň do doby, než se Hamásu podaří získat dostatečné množství raket mezikontinentálních.