26.5.2024 | Svátek má Filip


WEB+PR: www.Fantasyobchod.cz

15.11.2010

TOPlistNěco málo o nás...

Zaměřujeme se na výrobky historického a pseudohistorického rázu - repliky zbraní, kostýmů a předmětu denního užití. Obzvláště se soustředíme na sortiment určený hráčům her v přírodě s fantasy tématikou - larpů a dřeváren. V naší nabídce naleznete rovněž stolní a společenské hry, literaturu a předměty a oděvy klasické, avšak s fantasy tématikou.

  • Snažíme se nabízet výrobky kvalitní, osvědčené mnohým užitím, avšak cenově dostupné.

Proč fantasy?

V dnešní době se žánr fantasy rozšířil daleko za hranice literatury a jeho ozvěny nalézáme v mnoha uměleckých a společenských oblastech.

Pro nás je fantastika určitým návratem k hodnotám, jež současná společnost příliš neuznává. Není utopickým vítězstvím snu a fantazie nad realitou - nabízí pouze barevnější vidění světa skutečného.

"Přečtěte si fantastický příběh a potom pohlédněte znovu na les, který se vám předtím zdál tak všední; nevidíte v něm stopy Lórienu? Nezdá se vám, že by se támhle na paloučku mohli vynořit elfové?" J.R.R. Tolkien

Současný člověk podobnou vizi přijímá jen stěží. V kontextu virtuálních realit a televizní infozábavy, jež ukazjí život o mnoho přitažlivější, než jak jej žijeme, se zdá k nevíře, že by nakonec tím nejpřitažlivějším mohla být skutečnost nahlížená prizmatem pohádky či mýtu.

Proč obchod?

Našim cílem je vytvořit přátelský obchůdek, v němž naleznete množství výrobků inspirovaných fantastikou. Chceme nabízet věci, z nichž budete mít radost a které Vám dobře poslouží.

Čím se zabýváme?

Snažíme se finančně podpořit žánrově příbuzné projekty, doposud jsme sponzorovali tyto aktivity:

Chcete vědět více?

Fotky, aktuality a drby ze zákulisí můžete najít na našem Facebook profilu. Na stránkách clanky.fantasyobchod.cz máme též vlastní blog, kde najdete různé rady, návody a pozvánky na akce, jichž se se stánekm účastníme.

Podpořte nás!

Jestliže se Vám náš obchod líbí a máte vlastní stránky, podpořte nás umístěním odkazu nebo ikonky. Na oplátku jsme ochotni uveřejnit váš odkaz na našich stránkách.

Více na www.fantasyobchod.cz.

Fantasyobchod


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...