29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


UKÁZKA: Peter V. Brett, Pouštní Kopí

10.11.2010

TOPlistJiž před měsícem jsme vás navnadili recenzí na nejnovější knihu Pouštní kopí nadějného autora fantasy Petera V. Bretta, kterého jste měli možnost poznat díky románu Tetovaný. Vzhledem k tomu, že se vydání knihy posunulo až na dnešek, připomeňme si román krátkou ukázkou.

Anotace:

Druhá kniha Démonské série.
Pouštní Kopí, pokračování románu Tetovaný, líčí střet dvou kultur, dvou světů. V jednom z nich, pohlceném válkou s démony, je nejvíce ceněna schopnost bojovat a život jednotlivce je bezvýznamný, druhý si lidského života váží nadevše a brání každého člověka. Ano, Osvoboditel přichází, ale který to je?
Arlen narozený do světa spoutaného strachem z démonů se rozhodl vzepřít osudu. Stal se z něj Tetovaný, osamělý bojovník, na něhož lidé hledí jako na spasitele. Arlenovou snahou je však lidem dokázat, že každý je za svůj osud i život zodpovědný především sám.
Kdo je tedy bojovník z pouště, který sám sebe prohlásil za Osvoboditele a vydal se na válečné tažení s cílem sjednotit národy v boji proti démonům? Kdo z nich má větší šanci, když démonské řady rovněž posilují...?

Ukázka: ZDE.

Peter V. Brett


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...