29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


UKÁZKA: Jim C. Hines, (Ne)Šťastné konce

3.12.2010

TOPlistAnotace:

První kniha série Princezny.
Popelka - pravým jménem Daniela Břehová (rozená Sklenářová) - se provdá za prince Armanda. Ale krátce po "A žili šťastně až do smrti..." napadne Danielu její nevlastní sestra Šarlota, která znenadání ovládá magii. I když Daniele přispěchá na pomoc Talie - jinak Růženka - která je mistryní bojových umění, Šarlota uprchne. Poté odhalíme řadu znepokojivých faktů: Armanda unesli a odvlekli do říše víl, Daniela je těhotná a královna má vlastní tajnou službu, jejímiž členkami jsou jak Talie, tak Sněha (tedy Sněhurka). Sněha je mimochodem odbornicí na zrcadlovou magii a flirtování. Podaří se třem princeznám Armanda vypátrat a vysvobodit jak jeho, tak sebe ze spárů nejhanebnějších neřádů v pohádkovém světě?

Ukázka:

Rozhostilo se ticho, které přerušil až výkřik v chodbě. Daniela vyskočila.

"Chci okamžitě vidět svoji nevlastní sestru!"

Daniele se stáhlo hrdlo, neboť do místnosti vtrhla v doprovodu dvou strážců Šarlota. Od svatby uplynuly už čtyři měsíce, při pohledu na starší sestru však málem sklopila hlavu. Málem.

Dokončení ukázky...

Jim C. Hines


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...