30.5.2024 | Svátek má Ferdinand


SOUTĚŽ: O Stříbřitělesklý halmochron - 21. ročník

3.1.2010

Halmochron 20. ročník 2009 3TOPlistSci-fi klub ANDROMEDA Plzeň vyhlašuje 21. ročník literární soutěže O Stříbřitělesklý halmochron.

Soutěžní podmínky:

 1. Zaslané práce musí být v žánru SCI-FI (Porotci neoblibují povídky žánru čisté FANTASY a HORRORu). Oblibujeme hlavně povídky na téma Cestování časem. 
 2. Rozsah povídky je omezen na 40 normostran nebo maximálně na TŘI povídky jejichž součet nepřesáhne 40 normostran.
  NORMOSTRANA - stránka, která obsahuje 30 řádků o 60-ti znacích s řádkováním 1,5 - to značí 1800 znaků na stránku včetně mezer. Jednoduchým výpočtem lze zjistit, že rozsah povídky(dek) by neměl přesahovat 72000 znaků. Elektronicky zasílané povídky není nutné formátovat na normostránkový vzhled.
 3. Soutěž je NEANONYMNÍ - tzn. příspěvky by měly mít v hlavičce jméno autora či alias, pod kterým mají být uváděny. Texty musí být zaslané e-mailem nebo na disketě (čestně vrátíme), napsané v běžném textovém editoru nebo dodány ve třech exemplářích, psané strojem nebo vytištěné na kvalitní tiskárně. Texty dodané v elektronické podobě mají je větší šance na zveřejnění ve sborníku a není je nutné zasílat v papírové formě. Soubory by neměly obsahovat viry známého či neznámého původu. NEZAPOMÍNEJTE NA ZPÁTEČNÍ ADRESU!
 4. Nevyžádané písemné příspěvky se nevrací.
 5. SFK ANDROMEDA si vyhražuje právo na jedno vytištění ve svém klubovém fanzinu, který by měli obdržet všichni účastníci soutěže. (Letos z důvodů krize na finančních trzích pravděpodobně pouze v PDF)
 6. Prosíme autory, kteří nesouhlasí se zveřejněním svého příspěvku na Internetu, nechť nás na to laskavě upozorní.
 7. Vyhlášení výsledků soutěže a předání cen bude pravděpodbně na TRICONu v Českém Těšíně/Cziesyne(PL) 26.-29. 8. 2010
 8. Uzávěrka soutěže je dne 31.3.2010
 9. Soutěžní příspěvky zasílejte na adresu: endymion(zavináč)email.cz , kde získáte i další informace
Písemné práce zasílejte na adresu:

Petr KAUFNER; Kralovická 41, 323 00 PLZEŇ

Pořadatelé se zavazují, že poskytnuté osobní údaje neposkytnou žádné třetí osobě, a využijí je pouze pro komunikaci s účastníky soutěže.

Petr Kaufner


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...