29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


REPORTÁŽ: Kopr–kopr-kopr-con! Pata-pata-pata-pon!

1.12.2010

TOPlistKopr–kopr-kopr-con! Pata-pata-pata-pon!

Aneb příliš mnoho kvantových koček

Protože se nedá říct, že bychom s Mortem byli fanoušci Star Wars, jezdíme si na Koprcon odpočinout a nadopovat se conovou energií. A samozřejmě, setkat se s přáteli. I letos jsme se vypravili, a aby nám bylo veseleji, jela s námi i Will.

Tradičně jsme trošku děsili spolucestující ve vlaku, ale opravdu jen trošičku a těšili se na všechny jako malé děti. Cesta i ubytování v tělocvičně proběhly naprosto hladce, pobavilo nás, až když jsme si v programu přečetli harmonogram otevření sprch, na které všichni staří koprconoví harcovníci čekali s velkou zvědavostí. Ovšem je asi pochopitelné, že úplně nové sprchy není radno hned vydat bezpodmínečně v plen. Nicméně tak trošku to působilo, že nás chtějí organizátoři trápit.

Ale stálo to za to, přátelé, o tom vás mohu soukromě ujistit. Nové a čisté sprchy se zrcadly (!) nad umyvadly jsou nádhera samy o sobě, ale tyhle jsou navíc docela dobře řešené (ó, jaká vzácnost mezi školními koupelnami). Takže tato kapitola Koprconu byla víc než dokonalá. Pokud vám tedy někdy bránila přijet pověst tohoto conu jakožto akce nemyté, už to není pravda.

Dokončení zde.

Lament


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...