2.6.2020 | Svátek má Jarmil


RECENZE: William Gibson, Všechny párty zejtřka podruhé

23.3.2011

TOPlistColin Laney se přestěhoval do Japonska a bydlí v podnájmu u postaršího modeláře Gundamů. Jeho novým domovem je páchnoucí lepenková krabice v kolonii bezdomovců kdesi v tokijském metru. Zatímco se jeho tělo svíjí v horečkách, prolétává experimentálními léky zničená mysl kyberprostorem a usilovně se pokouší zjistit, jak předejít konci světa. Bývalý policajt Rydell rád sekne s prací sekuriťáka v supermarketu Lucky Dragon a nechává se najmout Laneym, aby mu jako jeho nástroj v realitě pomohl zabránit událostem, ke kterým má dojít v San Franciscu. Do středu dění se dostává i Rydellova přítelkyně Chevette, která se svou kamarádkou utíká před násilnickým milencem do města, ve kterém vyrostla. Města, které vzniklo na kostře zemětřesením poškozeného Oakland Bay Bridge.

Dokončení recenze...

Valvalis


Otestujte s námi kapky Co-Lactase. Díky nim nebude vašemu miminku bolet bříško
Otestujte s námi kapky Co-Lactase. Díky nim nebude vašemu miminku bolet bříško

Pojďte s námi vyzkoušet enzymatické kapky Co-Lactase, které mohou pomoci vašemu miminku proti intoleranci laktózy a kojenecké kolice.

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...