29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


RECENZE: Nikkarin, 130 - Hodní, zlí a oškliví

2.12.2010

TOPlistNa "Open party KOMIKSFEST!" v pražské Meet Factory to vypadalo spíš na "fest" než na "komiks". Najednou ale umlkla hudba a na podium se plaše vyškrábal Nikkarin se svou novou knížkou, která se měla ten večer křtít. Mladý autor se radši opatrně zeptal, jestli vůbec někdo předcházející díl jeho komiksu četl. Valná většina zvedla ruce. Napětí opadlo. Nikkarin bavil publikum historkami, jak ho po práci na komiksu přítelkyně krmila a nosila do pelíšku. Knihu potom úderem paličkou na maso pokřtila přítomná komiksová postava Voleman.

Když právě pokřtěnou knihou zkusíte zběžně prolistovat, nenarazíte v ní na jediného suprmena nebo snad kamarády čtyřlístky. Název sice odkazuje na klasický western, ale podivný obličej na obálce Clinta Eastwooda nijak zvlášť nepřipomíná. Takže… O co vlastně jde?

Dokončení recenze...

Tobiáš Smolík


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...