5.12.2019 | Svátek má Jitka


RECENZE: M. A. Collins a R. P. Rayner, Cesta do pekel

13.12.2010

TOPlist"To si vážně myslí, že si můžou kupovat lacinější kořalku? Vážně si myslí, že jim to projde?"
"Zřejmě ano."
"Tak to je čeká náramný překvapení."

Možná jste si teď představili, že tento dialog vedou dva brýlatí pánové z reklamní agentury, kteří se svraštěnými čely zírají na graf prodeje propagované pálenky. Bohužel pro vás, scénáristovi panu Collinsovi nepřipadají veselé historky z reklamních agentur vhodné pro komiks. Pokud vás to neodradí, můžete se díky nové knize z Comics Centra vydat do amerického Trojměstí třicátých let, tedy časů hospodářské krize a prohibice. Do doby, kdy byli běžným zjevem pánové v luxusních oblecích s kloboukem, nedbale skrývající samopal pod dlouhým kabátem.

Recenze zde.

Tobiáš Smolík


HMO jako zázrak přírody. Proč je tak důležité pro vaše mimiko?
HMO jako zázrak přírody. Proč je tak důležité pro vaše mimiko?

Kojení je bezpochyby nejlepší způsob výživy, který můžete svému miminku poskytnout. Správná výživa vašeho děťátka hraje již od narození klíčovou roli nejen ve vývoji a zdravém růstu. Současné výzkumy prokazují, že kojení má vliv na snížení rozvoje civilizačních chorob.

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...