24.4.2024 | Svátek má Jiří


PR+WEB: Magazín MFantasy změnil podobu

5.1.2011

TOPlist

Dne 3. ledna 2011 došlo ke spuštění nové verze webu on-line magazínu MFantasy. Rozhodování o změně nebylo jednoduché, ovšem sami můžete posoudit, zda se proměna zdařila.

Jde historicky o třetí změnu podoby magazínu, ale spolu se změnami technického ražení jde o největší proměnu v téměř 7 let trvající historii MFantasy.

Web je nyní přehlednější a prošel různými inovacemi. S nástupem mobilního internetu jsme si vědomi toho, že chytré telefony budou hrát čím dál větší míru. Proto jednou z nejvýraznějších inovací je právě kompletní optimalizace webu pro chytré dotykové telefony.

Hlavní cíle nového designu:

  • vytvořit jasný logotyp, který bude použitelný na dalších propagačních materiálech
  • použít dobře zapamatovatelný znak, který bude spojen s názvem magazínu
  • maximálně zjednodušit a zpřehlednit web, zdůraznit obsah

Novinky v roce 2011

Webem však nic nekončí. Od nového roku nyní vychází každé pondělí "Fantasy news", tedy souhrn aktuálního dění za uplynulý týden.
I v tomto roce proběhne několik čtenářských soutěží, jejich počet se ovšem díky novým partnerům poměrně navýší. A těšit se také můžete na pokračování Literární soutěže O Dračí řád.

Pevně věříme, že čtenáři různé novinky a celkovou podobu webu uvítají, a že jsme do nového roku vykročili správným směrem.

Miroslav Kaleta


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...