22.4.2024 | Svátek má Evženie


PR+VÝSTAVA: Nemesis v Arkádách

2.1.2011

TOPlistRok 2011 zahájí Galerie Nemesis otevřením výstavy v pražském obchodním centru Arkády na Pankráci. Na výstavě, která potrvá od 11. do 30. ledna, představí galerie na 95 děl svých autorů, převážně v podobě digitálních tisků. Vystaveny budou též i nové pastely od Zdeňky Bouškové. Nebudou chybět ani digitální tisky nově zastupovaného slovenského autora Michala Ivana, kterého proslavily hlavně obálky knih Juraje Červeňáka, Vladimíra Šlechty a dalších. Kromě něj galerie od počátku prosince zastupuje a taktéž v Arkádách představí i českou výtvarnici Janu Šouflovou. Zapomenout nesmíme ani na Ondřeje Neffa, který výstavu nejen zahájí, ale taktéž na výstavě představí i svou výtvarnou tvorbu, které se věnuje "jen tak pro zábavu" .

Vedle těchto novinek nabídne výstava dosud nevystavované autorské tisky od Karla Jerieho, Jana Patrika Krásného, Dana Růžičky, Martina Zhoufa a dalších.

V rámci vernisáže, která výstavu zahájí 11. ledna, proběhne i slavnostní představení vítězů amatérské výtvarné soutěže o nejlepší fantasy nebo sci-fi tvorbu, kterou galerie vyhlásila ve spolupráci s časopisem Pevnost 14. října 2010 na svých webových stránkách www.galerienemesis.cz.

Vystavovaní autoři:

Zdeňka Boušková, Milan Fibiger, Jan Hora, Jiří Husák, Michal Ivan, Karel Jerie, Karel Kadlec, Jan Patrik Krásný, Alois Křesala, Tomáš Kučerovský, Lubomír Kupčík, Roman Kýbus, Pavol Martinický, Ondřej Neff, Dominik Petr, Dan Růžička, Jana Šouflová, Pavel Štechmiler, Jan Štěpánek, Bea Tomash, Karel Zeman a Martin Zhouf.

Vernisáž zahájí Ondřej Neff 11. 1. 2011 v 18:00.

www.galerienemesis.cz

Veronika Krištofová


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...