28.10.2021 | Den vzniku samostatného československého státu


PR: The Sims Medieval - Vztahy

28.3.2011

Tento text naleznete i na www.sarden.cz, kde můžete bez registrace diskutovat a využívat mnoha dalších výhod.TOPlist

Od politických sňatků až po pravou lásku, vaší Simíkové mohou v The Sims Medieval zažít celou řadu vztahů. Ať už Simové hledají výhodné spojenectví nebo jsou připraveni založit rodinu, určitě někde ve světě najdou svou chybějící polovinu. Co udělají, když se s ní setkají, je jen na vás.

Praví přátelé

Potom co Simík potká jiného, stanou se známými. Když jsou si sympatičtí a tráví spolu dostatek času, jejich vztah se přehoupne v přátelství. Stav vztahů vašeho Simíka můžete vidět kde jinde než na Panelu vztahů – také tu můžete vidět jeho úhlavní nepřátele (pokud nějaké má). Přátelé zůstávají v kontaktu tak, že si posílají poštovní holuby, setkávají se v krčmě nad džbánkem piva nebo se poflakují u Soudné jámy a baví se trestáním provinilců.

Začínající romance

Přátelství je úžasným začátkem pro případnou začínající romanci. Jak si jsou Simové bližší, roste nabídka sociálních interakcí, které mohou používat a to vám dává možnost lépe si vybírat, jak se budou sbližovat. Takže i když je váš Simík okamžitě fyzicky přitahován k jinému, rozhodně se vyplatí nejdříve rozvinout přátelství. V The Sims Medieval sice není nic jako námluvy, ale Simíkové spolu musí strávit určité množství času, aby se pořádně poznali a vyjádřili si náklonnost. Jakmile Simík strávil dostatek času usilováním o jiného, objeví se možnost "Navrhnout manželství".

Svatba

Po zasnoubení je čas si vybrat čas a místo konání svatby! Pokud jeden z manželů má co dočinění s kostelem, můžou se rozhodnout uspořádat obřad tady. Více světsky zaměření Simíci jinak mohou svatbu uspořádat v jakékoliv budově v království.

Být ženatý/vdaná nabízí množství výhod pro šťastný pár. Samozřejmě obdrží svatební dar a vašemu hrdinovi dokonce bude zvýšen plat. Inu nezbývá nic jiného než popřát novomanželům vše nejlepší do budoucích let!

Nešťastně až do smrti?

Občas novomanželé zjistí, že se k sobě prostě nehodí. Pokud nešťastný pár dosud nenaplnil své manželství, může ho jednoduše zrušit – vyberte interakci "Anulovat manželství" a nechte zklamaný pár jít svými vlastními cestami. Pokud už ovšem uzavřeli svatební smlouvu, musíte pořádat některého z členů duchovenstva o rozvod.

A s dítětem jsou tři!

Když se dva Simíkové opačného pohlaví intimně sblíží, je šance, že žena otěhotní. Těhotenství je pro ženu náročné, tak udělejte vše pro to, aby měla dostatek odpočinku a přiměřené výživy. Po jisté době samozřejmě porodí dítě – někdy i dvojčata.

Po porodu se matka musí o novorozence určitý čas starat. Když je dítě dost staré, je odstaveno a může jíst se zbytkem rodiny.

Tolik Simíků, které můžete potkat a tolik vztahů, které můžete zažít, přátelství a romance jsou jen jedním z mnoha jiných dobrodružství, které vaše Simíky potkají v The Sims Medieval!

Babeta Trejtnarová


Nutrilon: Mléko, které dětem chutná
Nutrilon: Mléko, které dětem chutná

Nemůžete kojit, a proto hledáte vhodnou pokračovací výživu pro své děťátko? Inovovaný Nutrilon Advanced 2 a 3 bez palmového oleje by mohl být...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...