29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


PR: Komiksové Vánoce s nakladatelstvím Crew

6.12.2010

TOPlistMezi čtenáři Sardenu se najdou jistě tací, kteří jsou nejen milovníky dobrých knih, ale i komiksů nebo dávají přednost hlavně bublinám. Inu, i na ty jsme mysleli a přinášíme tak seznam toho, co chystá nakladatelství Crew do konce letošního roku.

Serge Le Tendre: Výprava za ptákem času (již vyšlo)

Anotace:

Svět Akbaru je v nebezpečí. Prokletý bůh Ramor se brzy uvolní a zaklínadlo na jeho uvěznění zabere víc času, než mají hrdinové k dispozici. Je jediné řešení. Najít mýtického tvora, který dokáže zpomalit plynutí času. Kouzelnice Mara posílá dceru Pelissu za svým bývalým milencem a bývalým hrdinou, stárnoucím Bragonem, aby se ještě jednou vydal na cestu za dobrodružstvím.
Výprava za ptákem času je legendární dílo evropského komiksu, které nabízí jak fascinující a nádherně vykreslený svět, tak epický fantasy příběh v dospělém pojetí. V českém vydání vychází kompletní čtyřdílný příběh v jedné knize.

Další chystané tituly...

Redakce


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...