3.3.2024 | Svátek má Kamil


Diskuse k článku

UDÁLOSTI: Omyly Pavla Zemana

Volební kampaň Babišova konglomerátu se v jeho listech rozjela na plné obrátky. Tématem číslo jedna je Zpráva poslanecké komise k policejní reorganizaci jako důkaz spiknutí „tradičních stran“, politiků, co nemakají a kradou, proti Novým pořádkům.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Holubec 22.2.2017 21:51

Pane Doležale, díky

Naprosto pregnantní.

M. Prokop 22.2.2017 18:10

Re: Jen další výpotek demokratolháře Doležala

Sakra, vy jste chytrej a vostrej jak PSVB.

J. Laták 22.2.2017 17:40

Re: Co s tím?

Ať bude na Hradě dřepět kdokoliv, bude to furt 3,14čou ke zdi, protože jsme národ tajtrdlíků, který vůbec neví co chce. Aby ne, i prezidentovi se podařilo rozhádat celou republiku a zfanatizovat stádo zvyklé na pivní socialismus a kulturu umaštěných brad se v Čechách dařilo všem režimům, tak proč by to nevyzkoušel jeden mocichtivý a lstivý psychopat v časech, kdy lidmi cloumá panika ze stěhování národů. Nedivme se, že pak zvůle fanglčkářů, spolu s prezidentovou vůlí posluhovat v cizích službách připravuje národu krátkou míli do pekel. Když už se lidé někdy dostaví k volbám, jsou naučení volit ono pověstné "menší zlo," protože kultivovaní lidé se v politice zásadně neangažují, takže strategické pozice jsou opakovaně obsazovány lidmi bez morálky a etických rozměrů.

V. Halašta 22.2.2017 17:37

Re: ..a co ten podpis -

Jasně. Nečet. Jen podepsal a po sprdunku od šéfa zpochybnil.

P. Maleček 22.2.2017 15:59

Jen další výpotek demokratolháře Doležala

Doležal prostě dodnes neunesl, že padly jeho skvělé "Staré pořádky", kdy se pod hlavičkou demokracie předními prý demokraty stát dojil, že se ani poledne nedrželo. A dodnes nepochopil, že právě toto zneužití demokracie je příčinou nástupu nejrůznějších oligarchů a jejich poskoků v čelných politických funkcích.

A už to asi nepochopí a když tak nepřizná. Už jen proto, že by sám ze sebe udělal v lepším případě troubu, co šel zlodějské verbeži v demokratických kabátech na ruku.

Karelkarel 22.2.2017 15:29

I my máme „Deep state"

Pokud jste si přečetli článek Jana Vítka Jak asi skončí Flynngate? nemůže vás nenapadnout, že zrovna tak u nás je skupina lidí, kteří z pozadí (chtělo by se říci z temných sklepení) ovlivňují politiku. To, co před pár lety předvedli Ištván se Šlachtou, jehož největším policejním úspěchem je zatčení kabelkové baby, když shodili vládu, je velmi blízké tomu, co se predikuje o konci prezidenta Trumpa (když nebude poslouchat). Opravdu by mne zajímalo, kdo stojí v pozadí.

M. Frank 22.2.2017 15:19

Co s tím?

Článek vlastně poukazuje na hlavního darebáka. Copak by mohl darebák Babiš být na svobodě poté, co sám sebe udal ve sněmovně z dotačního podvodu, kdyby vrchním zástupcem nebyl také darebák? To asi těžko.

Tahle země má hroznou smůlu na lotry ve funkcích.

I. Schlägel 22.2.2017 14:34

Re: mafie

Naštěstí počestní politici (kteroužto počestnost průběžně mnozí z nich přesvědčivě dokazují), této mafii zaťali tipec a konečně se mohou v klidu soustředit na politickou práci ve prospěch lidu této země bez rušivého vlivu východních mafiánů.

V. Halašta 22.2.2017 13:57

Re: ..a co ten podpis -

Já ano. Vy?

J. Dvorská 22.2.2017 13:38

mafie

Absolutní souhlas s napsaným !Soudně uvažujícím lidem je jasné,že mafie kolem Šlachty a spol,Babiše nevyjímaje, se nám snažila a snaží nastolit prasárny východního typu!

M. Prokop 22.2.2017 12:57

Re: ...jen malá, zlomyslná nepřesnost z mnoha jiných -

Směr SMS možná byl obrácený, ale Tuhý v tom namočen je.

A. Alda 22.2.2017 11:08

Státní zástupce NESMÍ být nezávislý.

Státní zástupce zastupuje stát. Źádný zástupce není nezávislý, každý závisí na zastoupeném. Právě zastoupený dává zástupci pokyny a ten je povinen se těmito pokyny řídit.

P. Lenc 22.2.2017 9:13

Článek

za jedna, vystihuje podstatu věci, i když se to někomu nemusí líbit.

B. Chalupa 22.2.2017 7:59

Re: ...jen malá, zlomyslná nepřesnost z mnoha jiných -

na toto se dá zareagovat pouze Vašimi slovy: Co to plácáte?

S. Sedlák 22.2.2017 7:55

Re: ...jen malá, zlomyslná nepřesnost z mnoha jiných -

Neřídí vyšetřování jednotlivých kauz, demagogu. Ostatně jsou to státní zástupci, kteří by chtěli řídit každého frajtra. To by ovšem policejnímu prezidentovi jen řízení uklízeček.

B. Chalupa 22.2.2017 7:39

Re: ...jen malá, zlomyslná nepřesnost z mnoha jiných -

...velmi správně, hlavním problémem je to, že policii nikdo moc neřídí (neřidil) - kdo to asi je (byl)?

B. Chalupa 22.2.2017 7:37

Re: ..a co ten podpis -

Četl jste tu zprávu?

D. Polanský 22.2.2017 7:12

U nás se nic neutají. A vlastně je to dobře.

Jinak by se nic nevědělo, a bylo ještě více různých teorií.

S. Sedlák 22.2.2017 4:28

Re: ...jen malá, zlomyslná nepřesnost z mnoha jiných -

Co to plácáte??

To, že se v nějakém telefonu, v různých dobách, objevily dvě sim karty, jedna nezletilého syna či rozvedené manželky policejního prezidenta je jen pšouk stejně, jako dávat do souvislosti sms, která přišla na tu druhou sim.

U nás, kde se objevují citace z tajných zpráv a dokumentů Policie druhý den po jejich zpracování, kdy určití novináři jsou schopni být u zásahu policejních jednotek, je směšné házet to na policejního prezidenta, když policii defakto neřídí.

V. Halašta 22.2.2017 3:59

Re: ..a co ten podpis -

Smutným dokladem, jak se u nás pracuje, je spíše podpis nějakého dokumentu a jeho následné (po čem asi?) rozsáhlé zpochybnění.

B. Chalupa 22.2.2017 2:08

...jen malá, zlomyslná nepřesnost z mnoha jiných -

- vyšetřovací komisi se bohužel nepodařilo zjistit to, jakou náhodou se přihodilo, že se zrovna v rodině policejního prezidenta vyskytoval telefonní přístroj (a kterých je v Evropě odhaduji cca půl miliardy) a který se čirou náhodou dodnes nepodařilo najít, byla po jistou dobu a opět čirou náhodou vložena SIM karta zakoupená v SRN, která je prokazatelně spojena s jistou SMS komunikací dokazující, že k únikům informací definitivně docházelo. Jen díky práci komise se přišlo na to, že směr SMS byl obrácený, než vyšetřil příslušník GIBS - nicméně v každém případě ani PČR ani GIBS nezjistily (a už nikdy nezjistí) od koho unikly informace, o kterých mohla vědět jen PČR a o kterých se dotyčný někomu jinému svěřuje, stejně tak nezjistily ani to, kdo byl ten někdo, komu se dotyčný svěřoval....ale to je jen zcela náhodná, neprokazatelná shoda okolností.....

Jinými slovy - tvrzení pana B. Doležala, že proti panu Tuhému byly předloženy falešné důkazy, je v tomto kontextu velmi odvážné, ostatně jako celá řada jeho (a řady dalších Sherlocků Holmesů) rádoby vědoucích postřehů....vím co vím, protože jsem ve vyšetřovací komisi osobně pracoval.

Podobné komentáře jsou vlastně smutným dokladem toho, jak se u nás "objektivně" pracuje s pojmy a jak dokonale se umí pracovat s účelově vytvářenými dojmy.

člen Vyšetřovací komise PSP ČR