29.2.2024 | Svátek má Horymír


Diskuse k článku

UDÁLOSTI: Krize ani náhodou neskončila

Za totáče jsem čítal Rudé právo. Ne z masochismu: poskytovalo mi informaci o stavu mysli našich rudých papalášů, o tom, jak zrovna vidí svět a po čem zrovna touží. Z podobných důvodů čtu dnes Mladou frontu Dnes a Lidové noviny. A občas mi dokonce připomenou něco zajímavého.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Morava 24.5.2017 22:49

Re: pane Doležale

Přesně tak, o žádnou vážnou krizi tu rozhodně nejde a pan Doležal by neměl hysterčit. Na jedné straně je dobře že politici i novináři varují před Babišem, protože kromě znalosti financí nám až tak nic dobrého Ano nepřinese a proto je špatné je volit. Ale horší je volit ČSSD. Tady jde jen o předvolební boj a kopání umírajícího koně. Když se dva perou, třetá se směje. ČSSD prohraje tyto volby a Ano ty příští.

R. Morava 24.5.2017 22:40

Pardon pane Doležal ale jste mimo

Předně podceňujete občany ČR. Nejsme takové politicky hloupé stádo jako Němci či Francouzi. Akce Babiš vyhnije sama. Nevím odkud pan Doležal pochází, ale jako problém Babiše vidí Pražáci a ti co se věnují politikaření, ne politice. Babiš možná ještě teď bude zvolen, ale pak už nastoupí jiné strany. Ano volí lidé ze zoufalosti protože je ODS, TOP09 a ČSSD otrávili a naštvali. Je tedy částečně v pořádku, že Babiše volili. Jako ministr financí ani nebyl tak špatný. To že zneužívá díry v zákonech bohužel dělá celá naše polistopadová elita, která ty díry i tvoří. Ti co je tvoří mají větší vinu a to tady nebyl Babiš. Darebáků, kteří přes media ovlivňují veřejné mínění je mnohem víc a v případě Babiše je to jen průhlednější, což je vlastně dobře. Už to, že Babiše odvolali i přesto, že vlastní Mafru je znak, že tu demokracie funguje. Naopak paní Merklovou neodvolali a pan Schultz není ve vězení. A darebák Macron a skutečný populista byl dokonce zvolen prezidentem. Osobně iDnes.cz z důvodu cenzury a rasismu proti bílým lidem už dávno nečtu, a to i velká část občanů ČR. Takže nás to ovlivňování médii vůbec nezajímá. Naopak v migrační krizi se evropská media skutečně ukázala, jako politicky korektní lháři a nikdo to v EU neřeší. Proč má EU řešit binec, který si vyřešíme sami a ani jak už jsem předeslal není takovým problémem.

Spíš by se měly řešit soudy například v kauze Rath či Dalík, kde se evidentně smějí slušným občanům do obličeje. Ale i tento svinčík bychom si měli řešit sami protože právě západní část EU vymyslela právní systém, který je zcela mimo spravedlnost a realitu a zabetonovala jakékoliv možnosti nutných změn právě různými zákony například tak zvaně lidskými právy, které znamenají podporu různých špatností pokleslých mravů a rozvinutí nepřátelských až smrtelných náboženství a ideologií na území Evropy.

S. Kříž 24.5.2017 21:27

Náš zájem je normalizace života společnosti!

Připomenu fakta: Po XVII. sjezdu KSČ došlo k celé řadě tragických událostí, především k přerušení naší cesty ke šťastným zítřkům a vyhnání příslušníků Sovětské armády. V důsledku všech těchto událostí jsme přišli o naše výdobytky, jsou porušovány Dekrety presidenta republiky, naše obyvatelstvo strádá materiálně i psychicky, celá naše vlast je AKUTNĚ ohrožena terorismem. TO SE MUSÍ ZMĚNIT!

Ano, my potřebujeme normalizovat život celé naší společnosti, ne pokračovat v rozvracení. A právě pánové Zeman a Babiš jsou NEJLEPŠÍ SOUČASNOU zárukou návratu klidu na práci. Proto činnost závodu Agrofert je v plném souladu se zájmy všeho našeho lidu; naše masmédia přece nesmějí být ovlivňována nějakými kapitalisty či cizáky.

Ano, náš lid se musí soustřeďovat na správné pochopení pokynů pana Babiše a politicko-hospodářských kroků pana prezidenta Zemana. Musíme se všichni připravovat na volby, které MUSEJÍ vyhrát naši lidé: Kandidáti ANO a KSČ(M).

Proto DŮRAZNĚ odmítněme všechny pokusy okupantů z EU a NATO o další vměšování do našich vnitřních záležitostí.

Z krásného Benešovska zdraví Svatopluk Kříž. Buďme svorní!

V. Novák 24.5.2017 17:49

Račte si vetknout, pane exstipendisto,

svoje žalobnictví za klobouk nebo do tělesného otvoru dle vlastní volby.

V. Novák 24.5.2017 17:48

Re: Kdo manipuluje?

Tím hůř, tím hůř...

J. Horský 24.5.2017 17:29

99 Pragováků

Článek je standardní Doležalův blábol; co však stojí za přečtení, je petice jakéhosi Klubu na obranu demokracie, viz odkaz pod článkem. Cituji např:

"A prosíme Vás, poslance Evropského parlamentu, abyste tomuto našemu problému věnovali pozornost. Demokratická Česká republika potřebuje Vaši pomoc a podporu."

Za to by se nemuselo stydět ani oněch 99 Pragováků!

J. Laták 24.5.2017 17:07

Re: Kdo manipuluje?

Ne, nadšení mi neberete, ale z Vaší nevědomosti, či hloupé naivity, která se ráda tváří, že hříchu nečiní, čiší opravdový strach.

J. Jelínek 24.5.2017 14:31

Re: Kdo manipuluje?

Já ano, já ano.

F. Navrátil 24.5.2017 12:59

Re: Kdo manipuluje?

Takže když se někomu nelíbí neobjektivní a amatérské zpravodajství ČT, pak je podle vás agent Kremlu? Uvědomujete si vůbec, co říkáte?

F. Navrátil 24.5.2017 12:58

Re: Kdo manipuluje?

Pokud jste nadšen objektivností zpravodajství ČT, pak vám vaše nadšení neberu, ale nedílím ho.

A. Alda 24.5.2017 11:52

Ten manifest, který pan Doležal zcela nepatřičně připomíná,

sepsal Alois Jirásek a podepsali ho všichni významní i méně významní spisovatelé. A ten manifest vyzýval k hájení českých zájmů proti zájmům monarchie. A posléze vedl až ke vzniku Tříkrálové deklarace a přípravě odtržení zemí České koruny od Rakouska a k sesazení Habsburgů.

Logicky tedy připomínka tohoto manifestu má vést k výzvě za vystoupení z EU. Ale Doležal jej připomíná s požadavkem zvýšení moci EU nad naší vlastí.

Šílené.

A. Alda 24.5.2017 11:48

Vlastizrada je když

se někdo dovolává cizí moci k prosazení svých názorů v České republice.

A na Vás to, pane Doležale, teď už sedí bezezbytku.

J. Hanzal 24.5.2017 11:36

Re:

Souhlasím, a přežijem to zas. To je jen začátek, ještě přijdou těžší kalibry.:-))

K. Loskot 24.5.2017 10:32

Uz tenkrat bylo tolik "spisovatelu" ? A co "héérečky", ty tenkrat nikoho nevyzvaly ? Asi nebyly tak vazene, mozna si je vetsinou pletli s prostitukami. No doba pokrocila:-)) Dnes nas Bara Stepanova informuje o stavu pravdolaskovych dusi.

A jaka krize ? Proste poltickych boj, Takovy organizoval Havel mesic co mesic a take jsme to prezili !

J. Jelínek 24.5.2017 9:45

Re: Kdo manipuluje?

Kope za vrahy z Volstrýtu, za chemtrails, za světového žida, za..........Vyberte si Navr8tile. Kdoví, možná kope i za Puťku, ale to by se vám asi líbilo, to by bylo v oukeji, že?

J. Laták 24.5.2017 9:21

Re: Kdo manipuluje?

Pane Navr8tile, nic nenaznačuji, pouze se ptám, zda Vám to věčné "někomupatřivnictví" neleze na mozek?

P. Lenc 24.5.2017 9:07

Ano pane Doležale.

Ovšem to vše bylo známo o Babišovi v době sestavování vlády.Vzpomeňte si, kdo socialisty varoval a která strana to byla. Vzpomeńte si, jak na tuto stranu bylo pliváno a není asi náhodou, že v okamžiku, kdy se jí zvednou preference o dvě-tři procenta, je na ní okamžitě útočeno.Pokud si nevzpomenete která strana to je, tak pro osvěžení paměti.Byla to ODS.

J. Chaloupka 24.5.2017 9:04

Žádní novináři tady nejsou, jsou jen mizerní

prodavači emocí, kteří cílí na každý "rádobykonflikt". Jako třeba Doležal. Kdy už ten člověk přestane psát, proboha?

F. Navrátil 24.5.2017 8:34

Kdo manipuluje?

Skutečné ohrožení svobody medií vidím na příkladu České televize. Nemá majitele, je nuceně placena koncesionářskými poplatky a prostřednictvím prolhaného zpravodajství kope za... Koho? Kalouska? Sobotku? Kdo více zaplatí? Sorose? EU?

M. Šejna 24.5.2017 7:20

pane Doležale

krize ani nezačala, takže nemohla ani skončit.

To, že se premiér a ministr financí nesnášejí a kydají na sebe hnůj, není žádná krize. To jen Vy, pane Doležale, byste chtěl, aby z toho nějaká krize byla, takže tuhle myšlenku furt živíte.