15.4.2024 | Svátek má Anastázie


SPECIÁLNÍ SCHŮZE PSP ČR: Krok úplně mimo

14.3.2024

Lídři pěti koaličních stran (Fiala, Rakušan, Pekarová-Adamová, Jurečka a ještě jeden…už vím Bartoš ) se v úterý odpoledne dohodli na svolání mimořádné schůze Sněmovny ke krokům předsedy opozičního hnutí ANO Andreje Babiše,

Babiš na to reagoval větou: „Vláda nezvládá řídit zemi a Sněmovna se bude zabývat soukromým e-mailem.“
Ač nerad dávám panu Babišovi de facto za pravdu.

Z komára se zde de facto dělá velbloud. Opakuji z komára se dělá úplně zbytečně koráb pouště. Pánové a dámo se dvěma příjmeními svolat schůzi kvůli soukromému mailu opozičního politika. To skoro hraničí s hysterií. Nemyslíte?

Jsem zděšen!

Jistě nazvat někoho vulgárně v soukromém mailu je nevkusné, ale zato se A. Babiš přece dávno omluvil. Nota bene kolikrát byl on, nebo třeba bývalý prezident Zeman či Alena Schillerová nazývaní obdobně posměšně vulgárně veřejně na (a)sociálních sítích? A svolával kvůli tomu někdo nějakou mimořádnou schůzi? Víte vůbec kolik taková mimořádná schůze PSP dnes stojí? Copak jsme již nyní málo zadlužení? A. Babiš opravdu nechystal únos ani vraždu ničích dětí. Jen se ptal na věci, které si průměrný člověk dokáže najít na internetu za deset minut.

Informace jsou kořením moderní doby
Když je sháníme MY - tak je to součást profesionální přípravy. Když ONI - tak jsou to „estebácké metody“. Onehdy se dvě ženský bavily v brněnském Lidlu - nevíte ta paní XY má děti?
Prostě asi „estebácké důchodkyně…“!

Na závěr by satirik dodal - zatímco kvalitní politici vše řeší pomocí šifrovacího telefonu, pan Babiš neumí poslat ani správně e-mail.
Sečteno - Babiše nevolím a nepodporuji, ale speciální schůze sněmovny kvůli soukromému mailu je nevídaně mimo!
Navíc ve finále pomůže, pro pět ran do všech dozimetrů, právě Babišovi. Toť paradox.

PS - Ke skandálnímu ukončení zásadního projevu mladé filmařky o postavení matek na Českých lvech se mimořádná schůze PSP nekoná, ale k jednomu soukromému mailu starého bílého muže ANO.
Plivnutí nevídané do tváře feministek a matek!
To dala pětikoalice ženám pěkný dárek k MDŽ, jen co je pravda.