Pátek 24. 5. 2024Jana polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 289
  • Poslední: 2.7. 2007 15:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
vi 9.6.2007 8:40

Re: Re: Re: Re: Topolánkův nejlepší spojenec, důvod k zamyšlení.

Logika je naštěstí nestranická.

ps 9.6.2007 9:01

Re: Re: Re: Re: Re: Topolánkův nejlepší spojenec, důvod k zamyšlení.

tohle je  logika nácka, takže je stranická.

Davida 9.6.2007 9:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Topolánkův nejlepší spojenec, důvod k zamyšlení.

v politice je to samej cvokR^Rv a ;-€

čtenář 9.6.2007 8:18

Re: Topolánkův nejlepší spojenec, důvod k zamyšlení.

Jistě, jistě, v Bruselu, novém sídle internacionalismu, vědí nejlépe, kdo je imperialista. Putin se v Kremlu musí mlátit smíchy o zem, když vidí, jak ta vesla na loďce, kterou Moskva i s novým převozníkem odstrčila, krásně zabírají. Blbost holt kvete dál. Tedy směle vpřed k světlým zítřkům ! ;-D

vi 9.6.2007 8:23

Re: Re: Topolánkův nejlepší spojenec, důvod k zamyšlení.

U tebe je zajímavá formulace "vědí nejlépe". To se často objevuje v Hrbkově překladu Koránu. "Alláh ví nejlépe".

anonim 9.6.2007 9:10

Re: Re: Re: Topolánkův nejlepší spojenec, důvod k zamyšlení.

Já jsem Alah

NevericiTomas 9.6.2007 7:59

Zaoralek

si pred Putinem nadelal do gati tak mocne, ze je to citit po cele zemi a bude nam tu vykladat o odvaze? Ono na slusneho se to lehce drzkuje, kdyz se vi, ze nebude reagovat....

Davida 9.6.2007 9:41

Re: Zaoralek

Smrdí ještě dneska rudokožec blb na entouR^Rv;-€

Stachanov 9.6.2007 7:21

jo, přesně jak říká Zaorálek, teď zvednem hlavu a tvrdě a nekompromisně Američany podrazíme

a tím si dokážeme, jak jsme soběstační ;-D tenhle člověk musí pocházet z rodiny konfidentů, jinak to není možné

čtenář 9.6.2007 7:43

Re: jo, přesně jak říká Zaorálek, teď zvednem hlavu a tvrdě a nekompromisně Američany podrazíme

;-D R^

ss 9.6.2007 7:49

Re: jo, přesně jak říká Zaorálek, teď zvednem hlavu a tvrdě a nekompromisně Američany podrazíme

.....a směle se obrátíme na východ k zemi, kde včera znamená až pozítří.

Davida 9.6.2007 9:11

Re: jo, přesně jak říká Zaorálek, teď zvednem hlavu a tvrdě a nekompromisně Američany podrazíme

Je to Valach z gulami(Y)

ucitelas 9.6.2007 10:10

Re: jo, přesně jak říká Zaorálek, teď zvednem hlavu a tvrdě a nekompromisně Američany podrazíme

Nebo si to alespoň odhlasujem na ornžgutaní schůzi.boj se amíku.

Ivan Nový 9.6.2007 7:17

Pane Zaorálku,

pak jste jistě proto, aby ČR usilovala o získání vlastních jaderných zbraní a nebo alespoň obnovila úspěšný výzkum biologických a chemických zbraní hromadného ničení. Jak jinak byste si představoval účinnou obranu před Ruskem, naším nepřítelem číslo jedna!

čtenář 9.6.2007 7:46

Re: Pane Zaorálku,

Panebože, Ivane Nový, Vy snad doopravdy myslíte, že RF je náš nepřítel číslo 1. .....?! Víte určitě, zda dávate pojmu nepřítel správný obsah ?!

Ivan Nový 9.6.2007 9:17

čtenáři,

samozřejmě.

čtenář 9.6.2007 9:39

Ivane Nový,

škoda.

Davida 9.6.2007 9:46

Re: čtenáři,

Já si to o něm ,ale myslím pořád a mám bohužel pravdu já za jejich nemužu za to si mužou sami,Neuměj se chovat a je to na nich vydět a slyšet;-€;-€;-€;-€

Ivan Hrozný 9.6.2007 12:07

Re: Pane Zaorálku,

Tak ty mě máš za nepřítele??? Až se dohodnu s němcem, a s Johnem si už tykáme, přijdu si tě rozmáznout jako štěnici. Ještě se naučíš slušnému chování Ivánku. biologické zbraně? No mohl bys vynášet můj nočník, uvidíme.

čtenář 9.6.2007 6:58

Pod velkou sukni se schovává především tenhle Zaorálek,

jinak by zkusil jít s otevřeným hledím do praktického života jako OSVČ, nebo zaměstnanec v podnikatelské sféře a ne se v intrikánském politickém prostředí Čechistánu pragmaticky schovával ve své partaji pod sukně momentálně silnější frakce. Pěkně by nesl kůži na trh, jako naprostá většina jeho spoluobčanů (v jeho vidění poddaných, ovšem).  Zdejším domorodcům přitom (to jsou paradoxy) přisuzuje při jejich odporování podílu na společné sebeobraně vysoce mravní postoj. Podle jeho interpretace se jedná o emancipační projevy. Nikoliv, je to jenom projev oné proslulé vyčůranos*i a švejkování. Ať si rizika nese klidně někdo jiný, až to "začne", tak volky nevolky, stejně nás bude muset bránit právě to společenství, na které jsme se tak krásně vykašlali.

Haui1 9.6.2007 22:04

Re: Pod velkou sukni se schovává především tenhle Zaorálek,

Zaorálek by v praktickém životě bez podpory svých soudruhů skončil jako socka nebo bezdomovec.

Martin 9.6.2007 6:41

vynecham radarove veci

kde priznivci radaru libovolnou vyzvu k samostatnosti nazvou komunismem ci proruskymi sentimenty, je to sice retardovane, ale patri k urcitemu koloritu

doplnil bych jen problematiku polska, pokud zacneme bojovat bitvy za polaky, kteri patri k bloku velkych statu v eu, tak nam nikdo nezaruci, ze polske predstavy budou uspokojeny, ale tuplem na ukor tech mensich, ke kterym my samozrejme patrime. mysli si nekdo, ze varsava bude bojovat za prahu ? mozna jo, prece washington uz v roce 38 vypovedel valku nemecku a proto dostane radar :-D

čtenář 9.6.2007 7:10

Re: vynecham radarove veci

Poučení z WW2 vypovídá o jiném, než jsou Vaše závěry. Nespolupráce tzv. středo a východoevropských (Polsko před válkou bylo jenoznačně východoevropským státem) zemí se zatraceně vymstila. Nejen vítězným tažením nacistů, ale i pozdějším záborem stalinisty. Když se zakládal tzv. Visegrád, vypadalo to na lepší časy ve vzájemných vztazích, ale dopadlo to vpravdě středoevropsky. Každý honem koukal do čích trenek skočit dřív, než soused. Pokud se země Visegrádu nevzpamatují a nezačnou spolupracovat, tak jim nezbude, než trpně přijímat všechny pakárny bruselských eurobolševiků. Protože těch je opravdu více a jsou movitější. Přesto pouhý kolos na hliněných nohách. Narozdíl od USA a RF. Nakonec se stejně svět vydá cestou přirozené polarity, která je nejbezpečnějším řešením pro tento svět. Díky tomu, že v Moskvě bolševikům odtroubili, bude tato polarita bez vypjatých emocí plných ideologického třeštění. Pro EU na tom může být skličující fakt, že bude jenom druhořadým hráčem. Ale takový je život a i pro EU to bude lepším řešením.

K. 9.6.2007 6:04

Diskuse k tomuto clanku

Jedine sympaticke na tomto clanku, ze v diskusi k nemu je cechackovstvi pomerne malo.Jak vidno, akce budi reakci.

AGO 9.6.2007 5:10

4 x pro

-poprvé nechtějí ho komouši

-podruhé nechtějí ho rusáci.

-potřetí němcům je to jedno.

-počtvrté přestaňme se chovat jako vyplašeníý pidižvík v Evropě,  když jsme  s někým uzavřeli vzájemně výhodný pakt, tak ho dodržujme!

AGO 9.6.2007 5:19

Re: 4 x pro

Pondělí 4. června 2007

V rozhovoru pro zítřejší HN, nazvaném „Být premiérem, řekl bych Američanům: »Ne«“ odpověděl Jiří Paroubek na otázku „Proč si myslíte, že je pro prezidenta Spojených států důležité mluvit s lídrem české opozice?“ zcela vážně takto:

“Protože se dozvěděl, že jsem příjemný muž.“

A taky: “Proč já bych měl hlavě nejmocnějšího státu světa vysvětlovat, že jsem“ (ohledně raketové základny) “vlastně ten nejdůležitější. To on dobře ví.

TO NEMÁ CHYBU!

čtenář 9.6.2007 7:11

Re: Re: 4 x pro

R^ Díky.

Haui1 9.6.2007 22:01

Re: Re: 4 x pro

Já jsem si všimnul, že na každé fotce soudruha Paroubka, kdy nevěděl, že je fotografován, se tváří maximálně nasrrraně. Dokáže se ten člověk vůbec někdy pousmát?

Eva D. 9.6.2007 20:01

Re: 4 x pro

Popáté: nechce ho ten protivný žvanivý pfilosopf Zaorálek!!! ;-D

manbitch 9.6.2007 4:59

pan Havel se zasunul celym telem do objemne americke zadnice

coz mi nevadi a celkem ho chapu, aspon se dokaze ciste a jasne vyjadrit. Mel Ameriku vzdy rad a Amerika mu to oplatila a vazi si ho. Z pacifisty se stal ted bojovnikem a nijak mu tato transformace nedela problemy, proc mu vadi cechackovsti je mi nejasne, nakonec on je prototyp cechacka. O neco lepe se vyjadrujiciho, ale porad cechacka.

Davida 9.6.2007 9:16

Re: pan Havel se zasunul celym telem do objemne americke zadnice

Mě neni jasné že mu to vadí, podle mě je to jen konstatování -o čecháčkovstvý vím.Má svuj názor to se muže:-)