Úterý 28. 5. 2024Vilém polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 289
  • Poslední: 2.7. 2007 15:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Henry 9.6.2007 11:16

Re: kontra

Brilantní a výstižné - leč racionální diskuze není v tomto případě namístě. Zaorálek je fanatik a s fanatikem nelze vést dialog. Obávám se, že pokud nelze s vaší reakcí seznámit širší okolí, jen mrháte invencí.

Dušan 9.6.2007 12:55

Re: kontra

R^

František Klouček 9.6.2007 14:37

Re: kontra

Pane doktore Kiliáne, vystřídejte prosím pana Zaorálka ve všech jeho funkcích, a vezměte ssebou ještě aspoň jednoho rozumného jako jste Vy.Proč nejdou do politiky takhle rozumní lidé.?Jsme na stejné vlně a máte ve mně přítele.

MUDr Jiří Kilian 10.6.2007 8:45

Re: Re: kontra

Milý příteli,

Ludvík Vaculík na jednom rozjímání u cimbálu odpověděl na otázku proč není v čeln é politice asi takto " nevstúpil jsem do ní a ostal jsem ta normální "  :-)))))))

ohnostroj 10.6.2007 12:28

Re: Re: Re: kontra

Spravne  pane Kiliane politicka angazovanost implikuje ztratu schopnosti diferencovaneho myslenii. Vychazi z afektivnich konkurencnich postoju  - pritel/nepritel,  lstivy/jestelstivejsi........a to je pro hodnotnou literaturu pravy mor.

Starý J. 9.6.2007 10:03

Zaorálek kritizuje politiky pravice

za jejich chování vůči Bushovi, a to, že stojí o to, aby zde stál radar.... Devótnost totiž nezazněla jen v bizarní písničce Vlasty Parkanové.... píše. Nějak nechce připustit, že souhlasit s umístěním radaru automaticky neznamená, že lezou Bushovi do jeho pozadí. Zaorálek postrádá u pravicových politiků postoj suvereních představitelů, kteří vystupují sebevědomně.

V zápětí ale ve druhé části kritizuje právě to suverenní vystupování pravicových politiků vůči EU, považuje je za naprosto škodlivé, víceméně je nazývá potížisty. Zde je namístě si připomenout, že naprostou devótnost představuje on a všichni politici ČSSD, pro které byl velice vhodný název "eurohujeři". Přijímali s ohnutými zády a v pokoře každou pitomost, která z Bruselu zamířila vůči Praze, nikdy nedokázali vyjednat solidní podmínky ve vztahu k EU a každý, kdo vyzýval (jako dnes Zaorálek ve vztahu k Americe) k seběvědomému vystupování a jednání s Bruselem, byl pokládán za zrádce a škůdce této země. Nikdo se nikdy nedokázal tak plazit po zemi před protihráčem, jako Zaorálek před celou slavnou EU.

Blabol 9.6.2007 10:16

Stručně

1. ČR vstupovala do EU, ne naopak. Pravda, také mediální vykreslení EU jako všespásna pro ČR, se mi nelíbilo.

2. Kdo před rokem mluvil o nebezpečí, které bychom měli vyřešit vojenskými základnami na našem území?

vyoralek 9.6.2007 12:00

Re: Zaorálek kritizuje politiky pravice

pane Stary zpozoroval jsem ve vasi uvaze chybu, kterou kritizujete ( zaujimate iracionalni postoj vuci EU, ktery jak naznacujete svymi pitomostmi tak skodi ceske spolecnosti), ci pouze socite na ty nesympatickeho politika? Popr. nemate take za lubem s hradnim tymem sepsat a venovat  evrope tu spravnou ustavu?

Bože 9.6.2007 10:00

EuroHujrere soudruhu Zaorálku

Já bych vyvážil americký radar v Brdech novou ruskou atomovou ponorkou na Lipně ,nanesete to v Moskvě na poradě Internacionály?;-D

ja 9.6.2007 9:59

zaoralek

pane neff, to tady nestaci jelinek?

Blabol 9.6.2007 9:41

Jen hlupák si myslí, že nás ochrání "smlouva o radaru"

Naše "vyčůranost" nezná hranic. Vstoupili jsme do EU a jsme tam dnes za potížisty, vstoupili jsme do NATO a dnes se necítíme bezpečni, "vybudujeme" radar a budeme spoléhat na to, že USA se o naši obranu postarají. Překvapuje mě, že i dnešní vládní garnitura je tak nezodpovědná, líná a nesebevědomá, že takto zjednodušeně si představuje ochranu naší země. Jestliže máme problém, pak by měl být jasně definován, a to včetně nutných protiopatření. Pak nebude potřeba ideologicky válcovat občany.

Davida 9.6.2007 9:48

Re: Jen hlupák si myslí, že nás ochrání "smlouva o radaru"

Jenom z vychcánkama si mužeme udělat vostuduJá se od nich dystancuju nejsou to politici pro mě(Y)

Jirka 9.6.2007 9:49

Re: Jen hlupák si myslí, že nás ochrání "smlouva o radaru"

Blábolíš samozřejmě ty! Kolik spojenců jsme měli? Kdybychom přijali Marschalův plán tak jsme dnes měli vystaráno. Já nechci mít za spojence žádné Rusy ale Američany!!!! Ti vždy, když o něco šlo Evropě pomohli. A kecy nějakého Zaorálka na tom nic nemění;-P

Blabol 9.6.2007 10:10

Re: Re: Jen hlupák si myslí, že nás ochrání "smlouva o radaru"

Vy chcete mít za spojence Američany, já NATO a EU. Oba najdeme X důvodů, proč zrovna naše argumenty jsou správné. Jinak Vaše argumentace ale byla jaksi mimo. ;-(

Davida 9.6.2007 9:32

Radar pod velkou sukní

 se schovává manippulant komunista prospěchář, kdo je to kdo je schovává pod velkou sukní snad ne máma K;-€;-€;-€;-€;-€abrhelová-pěkně naducaná s ženou za pultem

huhu 9.6.2007 9:26

frustrovaný létající Lubomír

tahle vyžírka mi nemá co říci..(Y)

Davida 9.6.2007 9:25

radar

PanHavel to nemá zapotřebí toto je jen názor člověka ktrý chce být přečten ,ano,ale obsahově nicmoc(Y)VV

davida 9.6.2007 9:05

Pod čí sukní se to schovávají?

Ameryčané jsou spojenci, ale u nás se to moc nepěstuje. na to ještě větnamský sindrom a vostuda z nepochopení je n světě.A to se ještě nechávají ovlivnit a myslí si že je to pěkné, opičí národ, anež budou mít jasno to ještě bude ostuda.Podívejte se ,jak sedělá u nás politika. zbrkle a nedobře.:-)V>->->- takový malí region atolik divných politiku

davida 9.6.2007 9:06

Re: Pod čí sukní se to schovávají?

Saamej cvok.RvR^

hláska 9.6.2007 9:20

Re: Pod čí sukní se to schovávají?

Kromě celé řady překlepů, takovéto chyby:

Ameryčané, větnamský, sindrom, takový malí region

může napsat jen ten, kdo ukončil školní docházku v třetí třídě pomocné školy.

ucitelas 9.6.2007 10:14

Re: Re: Pod čí sukní se to schovávají?

no ještě žes to odhalila.Máš1*

Arab. 9.6.2007 8:54

???

Rudej Za-orálek může mluvit o sukni,ha ha.

davida 9.6.2007 9:08

Re: ???

Ten je taky blb nepracuje na sobě a tak zustává rudochem,-Fuj je to velmi krátkozraké(Y)

Davida 9.6.2007 9:36

Re: ???

Je to jen rudoch pod sukně mámi Kabrhelové.a máma kabrhelová schovává všechny svoje zločince a zabï jáky z dob kdy byli u moci, a  v praxi mohli tak předvést svoje ohavnosti prakticky aponechávají si je do dnes;-€;-€;-€;-€

Davida 9.6.2007 9:39

Re: Re: ???

chybi jsou chyby a vraždy jsou zase jen vraždy a zločiny komunistu nikdo spochybnovat nebude.Kdo v tom nežil tak nevý co to je Moloch,;-€;-€;-€;-€;-€

Pac 9.6.2007 11:59

Re: Re: Re: ???

Vraždy jsou vraždy viz Mašínové

vi 9.6.2007 8:05

Topolánkův nejlepší spojenec, důvod k zamyšlení.

Na Polsku je zajímavé i to jak se dějiny opakují. Polsko ochotně vybudovalo Osvětim, aby udělalo radost Hitlerovi. Dnes, podle zprávy Evropské komise, ochotně buduje koncentráky, aby udělalo radost Bushovi. Musí se to opakovat celé?

NevericiTomas 9.6.2007 8:08

Re: Topolánkův nejlepší spojenec, důvod k zamyšlení.

Vam neco spadlo na hlavu? Nebyla Osvetim nahodou polskymi kasarnami?

vi 9.6.2007 8:21

Re: Re: Topolánkův nejlepší spojenec, důvod k zamyšlení.

Polský koncentrační tábor Osvětim snad leží v Polsku, nebo se změnily hranice?

divana 9.6.2007 8:35

Re: Re: Re: Topolánkův nejlepší spojenec, důvod k zamyšlení.

teda - to je železná logika, se kterou opravdu nepůjde pohnout ;-D

vi 9.6.2007 8:40

Re: Re: Re: Re: Topolánkův nejlepší spojenec, důvod k zamyšlení.

Logika je naštěstí nestranická.