21.6.2024 | Svátek má Alois


Diskuse k článku

PRÁVO: Vláda se opět chystá legalizovat podvody

Ministr spravedlnosti se už podruhé pokouší v Parlamentu prosadit zrušení zákonů, které znemožňují tunelování. Všem milovníků mediálně nejoblíbenějšího ministra říkám s plnou vážností - Jiří Pospíšil a jeho tým se pokouší zlegalizovat rozkrádání firem. A není to poprvé.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kunes 14.12.2011 6:58

jen tak na okraj

Na nahlizeni do diplomky se neni treba nikoho dovolovat. Pokud si spravne pamatuju, tak aspon jednu kopii ma mit prislusna skola ve sve knihovne. (I kdyz Plzen, je Plzen :-)

J. Hanzal 14.12.2011 9:07

Re: jen tak na okraj

Přesně, Plzeň je Plzeň. A také Nečas není absolutně schopen řídit cokoli natož vládu. I když česká vláda - no co si budem vykládat......

Z. Rychlý 14.12.2011 10:05

Re: jen tak na okraj

´Když v tomhle Vašem uvažování se zrcadlí celá bída naší politiky. Vy jako Sparťan nemůžete Slávistu Nečase ani cítit, i kdyby hrál slušný fotbal, zatímco Sparťan Socbotka by byl skvělý, i kdyby dělal jedno pitomé rozhodnutí za druhým. Ale holt je to Sparťan - náš (váš). O fotbal, ani o obsah politiky Vám nejde. Co si fakt budeme vykládat, hlavně, když naši vyhrajou. To jsme jim to natřeli !

Sparta, Sparta !!!! Pardon. Slávia, Slávia !!

Z. Rychlý 14.12.2011 10:14

Re: jen tak na okraj

PS. A ještě dodejte, že máme počkat na další ligový ročník, že tvrdé jádro má nové dělobuchy, světlice a natrénované kung-fu. V dalších volbách bude maso. To bude spektákl - co s nějakým blbým zákonem.

Ten dodatek vadil všem zlodějům, celé opozičně koaliční společnosti, ty nové nevyjímaje. Proto zmizel, aniž by zaslepení fanoušci cokoli zaregistrovali

J. Hanzal 14.12.2011 11:39

Re: jen tak na okraj

Za prvé nejsem ani sparťan ani slávista, a když slyším slovo fotbal (v českém pojetí kopaná) naskakují mi po těle pupínky. Za druhé mám rád hokej, a ač ze severní Moravy fandím Litvínovu.

Ž. Halabudová 14.12.2011 10:43

Re: jen tak na okraj

Sparta,Sparta !!!! Když tohle slyším,tak mi to vždy,nevím proč, evokuje dodatek.------,buzerantů parta!