23.4.2024 | Svátek má Vojtěch


Diskuse k článku

PRÁVO: IZIP se své dojné krávy nevzdá lacino

Média v úterý zveřejnila informaci, že švýcarská firma eHealth International vlastnící 49 % akcií IZIP považuje vypovězení smluv ze strany VZP za nezákonné. Je vidět, že IZIP se své dojné krávy VZP jen tak snadno nepustí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jirát 22.6.2012 11:39

Ptejme se Hegera,

proč nevezme IZIP a nerozvine ho do povinně užívaného systému. Je k tomu připraven. Chápu sice, že mu jsou autoři a majitelé IZIP protivní, protože jsou z jiné partaje a rozvinutím IZIP pod křídly MZdr by ještě více vydělali, ale z praktického hlediska by takový postup byl na místě. To co Heger chce, totiž vyřazeni IZIP a výstavba nového systému, je holý nesmysl.

K. Drobková 22.6.2012 12:10

Re: Ptejme se Hegera,

Povinně používat systém soukromé firmy ? Když se uvažovalo o povinném používání registračních pokladen, to bylo řevu........ Proč bych měla mít povinnost, svoje soukrommé údaje svěřit nějaké firmě kdesi ? Ani náhodou !

V. Heidlerová 22.6.2012 20:17

Re: Ptejme se Hegera,

Za totáče jste se povinně odevzdala rudému systému a jeho zákonům, nevzpouzela jste se, a nyní taková občanská statečnost!!! Kde se to jen ve Vás bere?

O. Uživatel 22.6.2012 21:02

Uživatel požádal o vymazání
V. Heidlerová 23.6.2012 0:01

Re: Ptejme se Hegera,

Kdybych se nestavěla, tak bych čučela potichu a nikdy bych jiným nic nevytýkala. Je mi 75  let, mohla bych Vám psát celé romány, jak "dobře" se nám žilo, ale necítím potřebu předkládat zde svou obhajobu ani osobní posudek..