Pondělí 3. 6. 2024Tamara polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 432
  • Poslední: 6.9. 2006 13:23
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
KLAUN NA HRADĚ Z VŮLE BOLŠEVIK 29.3.2006 15:21

Re: Re: Re: Čaučesku a strůjci sociálního "úspěchu" NSDAP jsou nuly !!!

 Zas mi děláš  Paroubku,chlapíku,jako kdekdo OSTUDU svými kydy....
Jirka Paroubek,chlapík jako vy 29.3.2006 15:26

Re: Re: Re: Re: Čaučesku a strůjci sociálního "úspěchu" NSDAP jsou nuly !!!

Děláme si jí ruku v ruce milý Klaune,loučím se s heslem "Více píce republice" :-)
pertinax 29.3.2006 23:28

Re: Re: Čaučesku a strůjci sociálního "úspěchu" NSDAP jsou nuly !!!

Jo, viděl jsem jejich kuchyně. V Čechách v televizi, jinde ve světě skutečné. Nejedl bych u nich ani zadarmo. Tedy u těch Číňanů. Také nevím, proč děti asijských národů musí excelovat na českých školách. Protože doma nemají školy nebo proto, že zrovna v Česku má tatínek "živnost" na prodej pašovaného a padělaného zboží? Já vím, čím více pruhů, tím více Adidas. Stejně si ale raději koupím botky u Bati i když jsou vyrobené třeba ve Vietnamu. Mohu se alespoň trochu spolehnout, že se nerozmočí když zaprší. Vietnamec, který je někde v Saigonu vyrobí, nebude mít nutkání podnikat v Chebu na tržišti a mlátit kontrolora. A jeho děti tak mají šanci excelovat na gymnsiu v Saigonu.
And, also, I don't know why in the Czech Republic I should use Korean language. Just because some Korean automaker wants to build a factory in Moravia? Don't  you think that if he wants to do business here, he should learn Czech? Or, at least, English?
Ale samozřejmě, pokud budu mít nějakou obchodní příležitost v Korei, začnu se tvrdě učit jak korejský jazyk, tak i abecedu. Nejde jen o to, zalíbit se obchodnímu partnerovi, je to především obyčejná slušnost vůči zemi, kde podnikám.
 
 
Tic-Tac 29.3.2006 14:31

TO: JARDA MUSIL

Přečetl jsem si vaši reakci na tu diskusi o pojišťovácích. Dle vás je špatně, když právníci,pojišťováci, lékaři, učitelé apod berou třeba více než někdo, kdo něco vyrábí? Víte, tak to já mám jiný názor. Nechci nikoho urazit, ale postavit se k pásu a utahovat šroubky třeba na motoru zvládne kde kdo. Bavme se taky o odpovědnosti a dalších věcech. Máte pocit, že stát u pásu je tak geniální a záslužná činnost, že musí být ohodnocena více než jiné profese? Já ne. Tohle není ale o argumentech, tedy naše debata. To je o názoru na svět a ten máme zřejmně odlišný a na tom se nic nezmění. Pro vás je špatně, že pojišťovák má víc než dělník ve fabrice. Já říkám, že je to OK. Nemá smysl rozebírat proč, stejně si budeme navzájem oponovat donekonečna.
Jirka Paroubek,chlapík jako vy 29.3.2006 14:43

Re: TO: JARDA MUSIL

S tou odpovědností to myslíte vážněKdo je podle vás "zodpovědný" za arbitráž s Nomurou a další megaškody včetně astronomického státního dluhu?Proto ti soudruzi mají vysoce nadstandartní příjmy? V téhle zaprděné nestandartní zemičce se bavit o odpovědnosti nemá cenu,všechno je nějak podivně překroucené,nezdá se vám?
Tic-Tac 29.3.2006 15:13

Re: Re: TO: JARDA MUSIL

Tak zaprvé, nemám dojem, že tohle je nestandartní zemička. Máme sice k ideálu v mnohém daleko, ale je třeba pro to, aby bylo lépe něco dělat. Třeba se jednou za 4 roky zvednout a jít volit. To je to minimum, co každý múže udělat. Jinak komu a za co dát hlas je jiná kapitola. Podstatné je jít a aspoň to minimum, hlasovat ve volbách, udělat. Jinak jsem názoru, že kdo nevolí, nemá právo kvákat a kritizovat.
Karel 29.3.2006 15:23

Re: Re: Re: TO: JARDA MUSIL

Teď s Vámi nesouhlasím. Podle Vás mě ke kritice opravňuje teprve to, že nakonec asi přeci jen zvolím ty blbečky z ODS?
Já osobně bych volbám takovou váhu nepřikládal, na dění ve státě to má minimální vliv, který se navíc musí vydělit počtem voličů.
Tic-Tac 29.3.2006 18:28

Re: Re: Re: Re: TO: JARDA MUSIL

Tak jsem to nemyslel. Jinak ať si třeba někdo volí i ty komunisty. Chtěl jsem jen říct, že kdo nejde volit, nemá nárok kritizovat. Nevolit je jen prázdné gesto. Volby na dění ve státě mají a budou mít velký vliv. Stačí jen, aby voliči vystavovali spravedlivý "účet". K tomu je ovšem třeba, aby se k volbám chodilo. Jinak bude parlament vypadat pořád stejně. Co do složení, tak rozložení.
Karel 29.3.2006 14:48

Re: TO: JARDA MUSIL

Moje celoživotní zkušenost je ta, že kdo má dobrou hlavu, umí zároveň dobře pracovat rukama. A naopak, čím méně v hlavě, tím horší ruční výroba. Takže s Vámi souhlasím, že je bezpředmětné myslet si, že vyrábějící mají být lépe hodnoceni než řekněme "duševně" pracující.
O.K. 29.3.2006 15:01

Re: Re: TO: JARDA MUSIL

A proto jsem si v neděli sama připevnila tyče na záclony do svého nového bytu. Při představě, jak přesně by mi najatý řemeslník vyměřil těch potřebných 262 cm od parapetu jsem si raději vsugerovala, že to nemůže být pro právničku problém. Nebyl.
Janus 29.3.2006 15:05

Re: Re: Re: TO: JARDA MUSIL

Na tyhle práce je ideální manžel.  Pod podmínkou průměrné manuální zručnosti ovšem. Tomu se dá i nadávat ...
O.K. 29.3.2006 15:25

Re: Re: Re: Re: TO: JARDA MUSIL

Ano, to by bylo tradiční řešení. Proto jsem si taky s tou vrtačkou v ruce připadala jako Olympe de Gouges;-)
pf 29.3.2006 15:48

manualne nezrucnym muzum

by se mela racionalne jednajici dama dusledne vyvarovat.
O zaclonove tyce jde jen zridka.
Karel 29.3.2006 15:19

Re: Re: Re: TO: JARDA MUSIL

Gratuluji  a držím palce do dalšího výrobního procesu . Dělám to taky tak.
angrešt 29.3.2006 14:19

Sociální dávky zatraktivní parazitní existenci

Žít ze sociálních dávek znamená žít v t.zv. kultuře chudoby. Tito lidé jsou objektem politiky aniž by se snažily být subjektem . Lehčeji se jim vládne, jen jim musíte dát do korýtka chléb a hry (TV,video)
Jirka 29.3.2006 14:14

Jen sliby ...

Myslim, ze muzeme byt v klidu. Na sliby tohoto typu se po volbach velmi rychle a v tichosti zapomene.....
Šedovous 29.3.2006 14:11

No ve skutečnosti je to velice tvrdá diskriminace našich spoluobčanů výrazně indoevropského původu.

Po 3 děcku stejně nepřestanou (umějí počítat jen do 2) a jak k tomu příjde to 4 !?
To nic !?
hodne neRath 29.3.2006 14:15

Re: No ve skutečnosti je to velice tvrdá diskriminace našich spoluobčanů výrazně indoevropského původu.

nikoliv. dle overenych zprav z Lidoveho domu bude slibeno jako dalsi krok volebni kampane 150 pro 4 te a 200 pro pate a kazde dalsi.
Šedovous 29.3.2006 14:20

Re: Re: No ve skutečnosti je to velice tvrdá diskriminace našich spoluobčanů výrazně indoevropského původu.

Hele vopatrně, a hlavně ne progresívně, některá stihne i 15 kousků .
To raději počítat nebudu.
hodne neRath 29.3.2006 14:23

Sedovousi...

zamyslete se... 1 dite rocne jiste zvladnete... a mate vystarano. Navic, az bude v ramci pripravovane novelizace zakona o RP povoleno mnohozenstvi, to bude teprve kseft.....
w 29.3.2006 14:05

Do tří let

Do tří až čtyř let od zavedení tohoto návrhu se tady staneme menšinou, protože cikorky se budou množit rychleji než buňky.
Jarda C. 29.3.2006 14:01

POZOR!! ČERSTVÁ ZPRÁVA!!!

Jandák prý dohnal v důvěryhodnosti prezidenta
To by byl námět pro Otázky Václava Moravce - ožralý primitiv Jandák versus důstojný, inteligentní prezident republiky (ovšem pokud by byl ochoten snížit se na úroveň vyjadřovacích prostředků pana ministra kultury - tj. obvyklých v IV. cenové )
Pak by mohl následovat nový průzkum - ale nefalšovat prosím
Jirka Paroubek,chlapík jako vy 29.3.2006 14:09

Re: POZOR!! ČERSTVÁ ZPRÁVA!!!

Jo a průzkum dělal PAROUBEK v RaJi? :-)
TIMUR 29.3.2006 14:35

Re: Re: POZOR!! ČERSTVÁ ZPRÁVA!!!

 Klaun na Hradě z vůle bolševika - to projel v Pindolínu.....
Old 29.3.2006 16:16

Re: POZOR!! ČERSTVÁ ZPRÁVA!!!

Jandáka nemusím, ale důstojný Klaus? K čemu je nám důstojnost, kterásvými rozhodnutími dala možnosti pro tuneláře?
Tic-Tac 29.3.2006 13:57

To: NEO

Proč už takový systém není? Protože v této zemi se bohužel v posledních letech prosazuje model "každému něco, bez ohledu na to, čím kdy přispěl". Každému se v této zemi říká, že jsme si rovni a máme všichni bez ohledu na to co děláme nárok na aspoň kousek blahobytu. Tohle je špatně. Zcestné. Musí existovat nějaká životní minima pro všechny. Nikdo nechce aby tady někdo umíral hlady, nebo neměl lékařskou péči. Pokud ale dejme tomu půjde má žena na mateřskou, tak bude třeba toto: Dělala alespoň 2 roky?(bez ohledu na plat) Tak příspěvek 7.000,- Nedělala? Tak 3.500,-(současný stav) Je to srozumitelné? Může to každý ovlivnit? Ano!
O.K. 29.3.2006 14:00

Re: To: NEO

Na to Vám konzervativci řeknou, že tím diskriminujete ženy, které dávají od začátku přednost mateřství před pracovním procesem a že to není dobře.
Tic-Tac 29.3.2006 14:15

Re: Re: To: NEO

Nikoho nediskriminuji. To si tu pak může nekdo kdo nechce dělat tvrdit, že chce stejně jako někdo kdo pracuje. Protože od začátku dává přednost zábavě a ne práci.
O.K. 29.3.2006 14:24

To není moc dobrý argument

Výchova dětí je taky práce. Pokud je dělaná dobře, samozřejmě.
Šerlok Homeless 29.3.2006 14:05

Re: To: NEO

A co jako jestli dělala?
Tic-Tac 29.3.2006 14:06

Re: Re: To: NEO

Pro záměrně hloupého dovysvětlím. Pracovala, vydělávala peníze a nesála ze státu sociální podporu. Stačí?