28.2.2024 | Svátek má Lumír


Diskuse k článku

POLITIKA: Vymezí se premiér vůči ´tálibáncům´ v ODS?

Premiér Nečas ve čtvrtek 9. února obhajoval před sněmovnou svůj postoj k fiskální smlouvě EU. Petr Nečas po celou dobu své argumenty předčítal a bylo zřejmé, že se snaží vyvléknout z osobní zodpovědnosti za zamítnutí dokumentu, s kterým se ztotožnily kromě Velké Británie všechny země EU.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Pansky 13.2.2012 18:16

Pan Roucek napsal tri clanky na toto tema - ale neuvedl ani jeden vecny argument.

Mohl by autor uvest alespon jeden duvod, proc bychom do tohoto paktu meli vstoupit? Co to Ceske republice prinese??? Ja to nevim. Vim ale jedno, ze se fiskalni stavba eura hrouti.

V. Kováčová 13.2.2012 18:10

Re: Jak se do lesa volá, tak se z něj i ozývá, paní Ko ...

Milá paní SŠ. Nevadí mi ani tak, že se otíráte o skupinu lidí kterým říkáte  klausovité, nahnědlíci a svou jedovatou slinu plivnete na presidenta v každém svém příspěvku. Vadí mi, jak se svojí  přízní otáčíte jako na obrtlíku. Jedno, jestli je to komunista, socialista, TOPák,nebo mimozemšťan, hlavně když je proti Klausovi. Roučkovy názory a starosti o to, aby ČR náhodou nevybočila z řady těch, kteří se v Bruselu poníženě klaní a kteří nadšeně přijímají každou vychytralost kterou Merkelova a Sarkozy vymyslí a souhlasí s ní ještě dřív, než si ji přečtou, mě vadí přesně tak, jako každému diskutujícímu pod jeho blogem dnes i jindy. Roučkovy názory jsou jen papouškování toho, co si socialistická internacionála v Bruselu vymyslí.Už jsem Vám jednou napsala, že když mě někdo svými názory zaujme ať positivně, nebo negativně, pokusím se o něm něco vygooglovat. A o Vás se toho lze dozvědět víc, než si myslíte.

T. Blecha 13.2.2012 16:40

Re: Co to plácáte!?

To ani omylem, odstrašující příklady jsou taky potřeba. Jen ať máme neustále na očích co za d.......y se mezi námi pohybuje. Aspoň si dáme víc pozor.

S. Vaněček Šauerová 13.2.2012 15:41

Jak se do lesa volá, tak se z něj i ozývá, paní Ko ...

Vy o "úrovni" ? :-) Probuďte se. Opravdu si myslíte, že se lidé nechají osobně napadat - za projevený politický názor - donekonečna a neozvou se ? Tak to rozhodně ne. Jak se o mne otřete, počítejte s adekvátní reakcí. Jinak si tu, samosebou, plácejte, co uznáte za vhodné.

Apropos, neodpověděla jste, odkud mne 25 let znáte (neznáte mne, samozřejmě, odnikud, fabulantko). A nejste sto odpovědět ani na to, co konkrétně vytýkáte panu Roučkovi. Jste schopna jen vysílat plivance. Pokud se takto budete chovat i nadále, budete si muset zvyknout i na adekvátní reakce.

V. Novák 13.2.2012 15:27

I jen nechte ODS, ať si řeší své.

Když se nějaký "starosta" z ODS "velmi zajímá" o další existenci a směřování ČSSD, je to taky trapné - nenaskakujte do téhož vlaku.

V. Kováčová 13.2.2012 15:09

Re: ... i s Roučkem ? On je pan Rouček nedemokratický politik ? Nebo má za sebou nějaký malér ?

 Vy máte úroveň paní SŠ.  Žasnu.

L. David 13.2.2012 13:12

Roučku, kdy se vzpamatujete vy?

A přestanete psát nesmysly.

Vlezprdelismus nezáchrání ani ČR, ani vaše teploučké místečko v parlamentu EU.

S. Vaněček Šauerová 13.2.2012 12:13

... i s Roučkem ? On je pan Rouček nedemokratický politik ? Nebo má za sebou nějaký malér ?

Povídejte, přehánějte ... :-)

Dejte si obkládek, paní Kováčová, a neobtěžujte soustavně přitroublými poznámkami.

S. Vaněček Šauerová 13.2.2012 12:08

Není to přímka, pane Lenci ... :-)

A tak není náhodou, že ve sjednocující se Evropě se nejvíc nelíbí komunistům a klausovitým.  Což je fakt, nikoliv domněnka (viz pochvala Filipa Nečasovi za poslední summit a hlasování komunistů minulý týden ve sněmovně ve věci fiskální úmluvy). Vztekat se můžete, jak chcete. Klaus se v mých snech rozhodně nevyskytuje. Nakonec, má to už za pár a znemožněn už není jenom v Rusku, v Číně a v Africe (jo, taky v  Turecku). :-)

J. Kratochvíl 13.2.2012 11:14

Re: To snad není pravda

Určitě myslíte "řádnou analýzu" jakou dělají Klaus, Tomský a další jim podobní, kteří přivádí ČR do vážných finančních problémů již nyní svou hospodářskou, lépe řečeno zlodějskou politikou i bez Eura.  

J. Kratochvíl 13.2.2012 11:07

Číslo dne je 388

tolik dnů zbývá do odchodu Klausouna z Hradu.!!!!!

P. Lenc 13.2.2012 10:57

Re: Vymezí se premiér vůči ´tálibáncům´ v ODS? Odpověď, pane Roučku, je snadná : NE.

Jste vůbec schopná k vůli Klausovi usnout?A pokud si dovolíte o někom psát jako o nahnědlíkovi,bylo by dobře se poohlédnout jiným směrem.T.j.do leva.

P. Kolář 13.2.2012 10:34

Pořád jsem si myslel,

že pan Rouček při své odpovědné práci v EP už nemá čas na naše podružné problémy ale opak je pravdou.On prostě ze svých bruselských výšin musí alespoň jednou týdně ukápnout něco ze svých moudrostí našemu prostému lidu. Momentálně vidí talibánce v ODS,jsem zvědavý co ho zaujme příští týden.Vsaďte se že to bude zase ODS.Mozek mu totiž nedovolí přemýšlet o něčem jiném.

V. Kováčová 13.2.2012 10:18

No tohle,

stačí plivnout na Klause a klausovity (talibánce, nahnědlíky) a madam Šauerová už si notuje i s Roučkem.

P. Lenc 13.2.2012 10:16

Ale Rouček,

oni se tolik snažej a ten Barroso si jich ne a ne všimnout.Chce to přidat páru,jednou přece vyjít musí.

P. Čása 13.2.2012 10:02

Občas pochybuji ...

o tom, že pan Rouček je skutečná osoba. Není přeci možné, aby byl skutečný člověk schopen každý týden plodit takové články. Není to možné. Není. Ne.

Nebo ano?

S. Vaněček Šauerová 13.2.2012 9:58

Vymezí se premiér vůči ´tálibáncům´ v ODS? Odpověď, pane Roučku, je snadná : NE.

Jak celkem otevřeně už říká i Karel Schwarzenberg, ani totiž tak nejde o Klause, jak právě o velmi silné křídlo klausovitů (klausovita podle vzoru jezuita), Vy říkáte "tálibánci". A proč je odpověď NE ? Protože by tihle nahnědlíci Nečase promptně svrhli. Nebude se letos na podzim volit znovu předseda ODS ? A na osud Topolánka (Klaus : "Něco se musí stát !") Nečas jistě nezapomněl.

J. Hejna 13.2.2012 9:41

Re: Co to plácáte!?

To je marný.

 

Fakty a logikou můžete přesvědčit jen toho, kdo je schopen pochopit fakta a logicky je zpracovat.

 

Nemohl by to roučka už někdo vyeliminovat?

J. Hejna 13.2.2012 9:38

Ježíšikriste!

Ještě že se neprojevují negativní důsledky v meziplanetárním prostoru.

 

To je ale rouček!

T. Kočí 13.2.2012 9:36

Re: Nevím

Souhlas.Ten článek jsem přečetl jen proto,že mne šokoval jeho název.Že to bude asi kravina,jsem tušil, podle autora.Ale ještě to překonal.

J. Boleslav 13.2.2012 9:06

Nevím

jestli jsou v ODS nějací talibánci, dost o tom pochybuju. Ale že jsou v ČSSD hejna blbců a autor je nepochybně  jeden z nich, o tom svými články na NP opakovaně přesvědčuje.

R. Langer 13.2.2012 8:40

To jsou

ale kecy... :-P

V. Němec 13.2.2012 8:24

To snad není pravda

Podle pana Roubíčka ten kdo nepodepíše něco co nemohl podrobit řádné analýze nemá charakter to je velmi zajímavý názor podle pana Roubíčka tedy ti kteří podepíší smlouvu bez rozmyslu a potom přijdou na buben mají charakter a ti kteří smlouvu nejprve řádné prověří jsou lumpové teď už chápu proč jsou pro socialisty úspěšní lidé podezřelí nebo rovnou zločinci

J. Frankl 13.2.2012 7:04

Co to plácáte!?

Pane Roučku,Vy také jistě rád předáte nějaké "partě" pravomoc o tom jaké budete mít příjmy(stát:výše a skladba různých daní),a za co budete utrácet(stát:rozpočtové výdaje)+Vám něco sebere,a navíc za předem neurčených pravidlech!

P.S.:V té "partě" bude podvodník a bankrotář(Řecko),pár lidí před bankrotem(Itálie,Španělsko a pod.),a rozhodující slovo bude mít dvojice(Francie,Německo),která o začatku porušovala vstupní pravidla(limit dluhu 3,5 % HDP-Maastrická dohoda z r.1992.