Pátek 17. 5. 2024Aneta polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 288
  • Poslední: 15.10. 2008 14:06
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Malý Aston 13.10.2008 10:42

Re: MONARCH

Takže normální pračka na prachy? Kočkovic klan zaplatit za všechny vstupné,prachy vzala Tvrdíková a pomocí Ďuriče již čisté prachy do pokladny ČSSD.Dobře vymyšlené ale proč to dřevěné pižamo nakonec?:-D

sigi 13.10.2008 10:45

Re: MONARCH

to pyžamo asi v plánu nebylo :-)

Tanganjika 13.10.2008 9:28

Nic nového

mafiánská ČSSD pracuje podle mafiánských způsobů:-(

Nomen 13.10.2008 9:34

Íčko taky....O Téčku si to myslí sama ODS...

M. Zima 13.10.2008 9:10

Ano, smutek je na místě,

kdyby totiž Ďuričko nebyl typický český troškař, nehrál by si se špuntovkou, ale postavil kulometné hnízdo na balkoně parlamentu. Dobrý advokát by ho z toho dostal, protože tamní pakáž ohrožuje republiku víc, nežli nějaký pražský komediant.

jirka.s. 13.10.2008 11:21

Re: tamní pakáž ohrožuje republiku víc

No já bych řekl, že by mohlo být ještě hůř! Naštěstí se ale zima nachází v dojčlandu! ;-)

Inocent victim 13.10.2008 8:44

a je to...

...tři rány ve vitální zoně v minimálním rozptylu vylučují patologické opilství, přechodnou zkratkovitost v emocích a dokonce i suicidalní jednání a svědčí o premeditaci ve střelbě - tudíž o vědomém přímém úmyslu zabít. Nezodpovězenou otazkou zůstává pouze aktuální subjektivní stránka činu, čili i motiv - zatím...ale Dalík a všichní významní z Jánského vršku raději spěšně ( někteří raději osobně) kondolovali. Mít na krku dobře motivovanou soukromou gerilu, při jimi způsobeném rozkladu a zprivatizování moci soudní a policie nechce asi žáden ze současných vládnoucích gaunerů...

AndyO 13.10.2008 9:01

Re: a je to...

vaše informace pocházejí odkud ?

Inocent victim 13.10.2008 9:09

Re: a je to...

... z veřejných zdrojů. Nikomu nestraním, jenom popisuji skutečný stav věci v jistém časovém úseku, který bude mít dozajista svou velmi zajimavou dynamiku i pro bulvární duše zatížené jednoduchými předsudky.

vlasta 13.10.2008 9:11

Re: a je to...

Co vy z takové kondolence všechno nevyčtete :-/

Inocent victim 13.10.2008 9:24

Re: a je to...

...tř. neupřímnost, tudíž nespolehlivost - docela vražedný povahový rys pro každého politika z jakékoli partaje - ale nemohu upřít, že vám to může nekriticky inponovat. Nemusíte se ale hned stydět, je to stěžejní vlastnost ( oni to cítí jako přednost) celého rádoby pravicového stáda, které kdysi trefně definoval sám Marx a po celé století ho v tom směru citovali všichní liberální myslitelé -lumpenproletariát. ;-)

vlasta 13.10.2008 9:42

Re: a je to...

Já se taky nestydím

Hrad 13.10.2008 15:02

Re: a je to...

Stud to je pokrok proti okázalosti opic. Chtít jej po vás může jenom neznalec etologie primátů.

Nomen 13.10.2008 9:28

Nevěřím, že by někdo z Jánského vršku znal nějakého mafiána...a když tak jen tak náhodou..Durička znala jen omylem konkubína Tallmannová, jakýsi Klaus, "Ičko"....

Vlastně pardon oni kondolovali zcela neznámého člověku reasp neznámé rodině.....to se tak běžně dělá...;-D;-D;-D

Inocent victim 13.10.2008 9:31

Re: Nevěřím, že by někdo z Jánského vršku znal nějakého mafiána...a když tak jen tak náhodou..Durička znala jen omylem konkubína Tallmannová, jakýsi Klaus, "Ičko"....

...smajlíkama ani zvednutým prostředníčkem to nespravíte, nomene. ;-)

Nomen 13.10.2008 9:41

A já ale Jánskému vršku věřím...ale musím se smát....

Ale 13.10.2008 9:34

Re: Nevěřím, že by někdo z Jánského vršku znal nějakého mafiána...a když tak jen tak náhodou..Durička znala jen omylem konkubína Tallmannová, jakýsi Klaus, "Ičko"....

Jasně. Až u Chebu někomu spadne na hlavu lustr a některý z politiků vyjádří soustrast, bude důkaz toho, že má něco společného se zemětřesením, případně blbě pověšeným světlem

miláno 13.10.2008 9:40

Re: a je to...

 To jsem si oddychl. Už jsem myslel , že nepříjde nikdo na to, že za zabití Kočky může ODS. Děkuji Vám inocente za Vaš bystrý úsudek, také soudruh zima a soudruh nomen jsou na prahu poznání o přímé vině ODS za tento mord. Jen tak dál soudruzi ,jen tak dál.

Nomen 13.10.2008 9:43

z toho si nic nedělejte, že nerozumíte psanému textu...podobně geniálních je asi 30% populace....

třeba někteří geniální hudebníci, malíři, miláno...atd.

miláno 13.10.2008 9:53

Re: z toho si nic nedělejte, že nerozumíte psanému textu...podobně geniálních je asi 30% populace....

 Děkuji za ocenění . Z Váší klávesnice si jej nesmírně cením;-D

Ale 13.10.2008 9:43

Re: a je to...

Klidně to mohla být instinktivní střelba někoho, kdo si s pistolí hraje často a rád.

Mohu si myslet, že Ďuričko měl už dlouho na mladého Kočku pifku (třeba mu krátil dobu svezení na labutích), mohu si myslet, že Ďuričkovo sebeovládání omezil alkohol (i když natvrdo nebyl), mohu vymyslet padesát důvodů, proč mu najednou bouchly saze.

Na druhou stranu, kdyby byl přesvědčen, že je skutečně potřeba šoupnout Kočku do penálu, nejspíš by to řešil jinak a ne osobně (možná by se nabídl Citrón z Vimperka)

AndyO 13.10.2008 8:37

výborný článek

 

Luka 13.10.2008 8:41

Re: výborný článek

Myslim si totez  R^

kerim 13.10.2008 8:24

Paroubkovo svetřík...

Já bych si myslel, že náhlá agresivita s rezultujícín střelbou byla reakcí na spektakulární barvu Jirkova svetříku. Ne alkohol, ale latentně podprahově na centrum libosti p. Ďurička působící "pink" svetřík  to celé způsobil, o tom žádná.  U koho jen ten Jirka šije?

Posleda 13.10.2008 8:58

Re: Paroubkovo svetřík...

Spíš u koho plete- svetříky se nešijou!

kerim 13.10.2008 9:15

Re: Paroubkovo svetřík...

Ach bóže....

4% 13.10.2008 10:46

Re: Paroubkovo svetřík...

Ale bóže, hošo! Co máš proti tomu slaďoučkému růžovoučkému svetříčku? Jiříček byl přímo rozkošňoučký! ;-D 

Peman 13.10.2008 8:14

Hyena odsuzuje "hyenismus"

Právě Paroubek, jehož  (skoro) celá politická argumentace (a nejen jeho, viz povedený doktor Rath a jiní socani) stojí na sprostotě, přiživování se na různých aférách i "aférách" politických protivníků se teď, když má průšvih v této zemi dosud nevídaný, se dožaduje od druhých slušnosti! Nikoli příteli Paroubku, mělo by se ti dostat stejného, co celou dobu děláš jiným. Ostatně sprostota, lež a klam sociálnědemokratiké provenience pokračuje: jakýsi Paroubkův poskok se už nestydí veřejně prohlásit, že gangster a vrah Ďuričko se stýkal s prezidentem a naznačovat, že byl vlastně spřízněn s ODS. Když to prohlásí paní Kočková ("nevím jestli ta ODS toho Ďuričku navedla") těsně po vraždě, lze to možná pochopit jako výpadek myšlení, neboť je nakonec přece jen matkou zavražděného. Když  něco podobného řekne veřejně čelný představitel strany, která by nám chtěla vládnout, znamená to jedno: vzít na celý tento gangsterský spolek bejkovec a hnát je z politiky.

Posleda 13.10.2008 9:03

Re: Hyena odsuzuje "hyenismus"

Hyeny holt mají čuch i na politické mrtvoly. Dokonce i na ty, co o tom dosud nevědí.

Ghost Dog 13.10.2008 8:05

bez emocí...

..článek pana Bárty se vyznačuje popisem událostí bez zbytečných emocí..můžu jen poděkovat a přát si, aby takových pisatelů bylo víc...

..jeden malý postřeh..podíval jsem se včera na Sřepiny, nemám tenhle pořad moc rád, je tendenční, až servilní..nicméně mě zaujalo prohlášení Jyrka Paroubka na tiskovce..znělo asi takto: v tu dobu (myslel tím dobu střelby) jsem dle časového (nemohl si vzppomenout čeho časového, nejspíš harmonogramu) bla bla bla jsem tam zřejmě už nebyl.. 

..a tak se mi jen mihla otázka v hlavě..trpí Jyrka Paroubek častou ztrátou paměti, nebo střelba v uzavřené místnosti je věc přehlédnutelná, stejně jako pojídání chlebíčků, nebo jen prostě lže, na místě byl, ale byl rychle odplonkován mimo místo činu (v jeho postavení by se nebylo čemu divit)..

..druhá věc, která mě zaujala, byla výpověď přímého svědka události..u stolu seděl on s manželkou, Kočka starší a Ďuričko..o peníze se sázel s Kočkou starším..Kočka mladší přišel ke stolu, naklonil se k Ďuričkovi a něco mu pošeptal, co, to už ví jen Ďuričko..ten se v tom okamžiku postavil a Kočku ml. zastřelil..no kruci, co to muselo být, že za šeptandu si vysloužil tři pádný několikamilimetrový argumenty..

..mafie ve spojení s ČSSD neexistuje, mafie má řád..toto je chování gangsterů...  

Nomen 13.10.2008 8:15

Připomněl mu Tallmanovou a Klause....