Sobota 1. 6. 2024Laura polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 43
  • Poslední: 11.3. 2019 22:47
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Prokop 11.3.2019 9:18

To jsem tedy zvědav.

ODS měla celkem dobré myšlenky a plány, jen je neplnila (dílem asi z osobních důvodů různých jejích politiků, dílem z nemožnosti plnit program v koaličních vládách ("had na tři" a podobní).

Piráti nic z toho nemají a ten koaliční problém zůstává.

P. Lenc 11.3.2019 9:46

Re: To jsem tedy zvědav.

Hlavně díky věčným koalicím, bez nich se bohužel u nás vládnout nedá.

K. Janyška 11.3.2019 14:32

Re: To jsem tedy zvědav.

Vláda je pouhou správou věcí beřejných. Čím slabší, tím lepší.... Dzp.

F. Navrátil 11.3.2019 9:13

Vidím to jinak

Piráti nejsou nová ODS. Piráti jsou TOP 09 s dredama a marijánkou.

M. Prokop 11.3.2019 9:19

Re: Vidím to jinak

Šmrncnutí zelenými a komouši.

F. Navrátil 11.3.2019 11:48

Re: Vidím to jinak

Vždyť to říkám. TOP 09 má přece v programu více neomarxistické Evropy a podporu ekologistického šílenství. Vždyť Schwarzenberg byl v Topolánkově vládě ministrem za Bursíkovy zelené.

V. Pokorný 11.3.2019 9:08

Přání

otcem myšlenky. Ale jestliže se ta kolaborantská a udavačská strana Piráti k tomu, co popisuje autor dopracuje, tak to pak potěš koště. Fuj. Podporovatelé a příznivci extremistické ANTIFA, tak to je síla. Že by se měla ta partaj stát hlavní pravicovou stranou? Fuj.

J. Vlček 11.3.2019 9:03

Při pohledu...

...na někoho s dredovým účesem, mi začne svědět celá hlava a mám strach, že dostanu kopřivku.

Stranu, jejíž předseda se honosí právě tímto druhem účesu, bych nevolil už jenom z tohoto důvodu. V případě Pirátů to však není důvod nejpodstatnější, ani jediný.

R. Brzák 11.3.2019 8:56

že jsou Piráti pravice? Zase jeden, který nezná základ

pro posuzování - podle plodů poznáš strom...

I. Schlägel 11.3.2019 8:55

Ideově (pravice/levice)

nevyhraněná strana s velmi pestrou skladbou členů i voličů. Dneska tak, zítra onak.

F. De Winter 11.3.2019 8:10

Nová ODS?

To jste mě dostal, pane Vlku. Pán Bůh nás ochraňuj!

P. Götze 11.3.2019 6:56

RE

No ja vam nevim, ale po 89tem by byla v kurzu jakakoliv pravicove orientovana strana. takova proste byla doba, kdy se jeste hralo na to levicove, ze ktereho jsme jakoze vylezli s velkou slavou a to pravicove, c v nasich tehdejsich ocich predstavoval "zapad". v teto naivni dobe, ktera je davno pryc, neemohlo cokoliv co melo nalepku "pravicove" neuspet. Ale co maji pirati s pravici spolecneho, to mi je vazne zahadou.

T. Kubín 11.3.2019 6:14

:-) :-) :-)

Jako pokus o satiru a vtipný článek dobré, ale měl byste ještě na sobě popracovat. Jeden by si skoro mohl myslet, že ty bláboly myslíte vážně.

R. Langer 11.3.2019 6:05

Piráti

jsou leda tak noví komouši. :-P